klub dobrej muzyki FORUM   kdm.pl kdm.pl - Koncerty - Grupy <\\><
===
 FAQFAQ  RulesRegulamin  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ProfilProfil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości  ZalogujZaloguj 

Muzyka FOLKOWA z dobrym przesłaniem - www.miktam.pl

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum: Klub Dobrej Muzyki kdm.pl Strona Główna -> Promocja/Ocena
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ivlo
Nowy
Nowy


Dołączył: 01 Lip 2005
Posty: 3
Skąd: Rybnik

PostWysłany: 30.07.2005 22:55:04    Temat postu: Muzyka FOLKOWA z dobrym przesłaniem - www.miktam.pl Odpowiedz z cytatem

Witam!

Jeżeli interesujesz się muzyką folkową różnych regionów świata to zapraszam cię do odwiedzenia strony zespołu MIKTAM - www.miktam.pl
Masz troszkę czasu to przeglądnij stronkę, posłuchaj muzyki i skomentuj to właśnie tutaj. Wdzięczny będę za wszelkie sugestie z Twojej strony.

Dzięki i pozdrawiam.
_________________
"Jeżeli ustami swoimi wyznasz, że JEZUS JEST PANEM,
a w sercu swoim uwierzysz, że Bóg Go wskrzesił z martwych -
Osiągniesz zbawienie" Rz 10,9
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
rastafe
Nowy
Nowy


Dołączył: 15 Sty 2009
Posty: 1

PostWysłany: 15.01.2009 12:02:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam
niestety odnośnik nie działa, a bardzo chętnie zapoznałbym się ze z zawartością strony , natomiast miałem możliwość wysłuchania dwóch kawałków (a chciałbym więcej !:), tj. 'pieśń chwały i siewca" - jestem pod wrażeniem b. się mi podobały !!
pozdrawiam serdecznie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum: Klub Dobrej Muzyki kdm.pl Strona Główna -> Promocja/Ocena Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszelkie prawa zastrzeżone <\\><    © KDM