klub dobrej muzyki FORUM   kdm.pl kdm.pl - Koncerty - Grupy <\\><
===
 FAQFAQ  RulesRegulamin  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ProfilProfil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości  ZalogujZaloguj 

line 6 czy behringer

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum: Klub Dobrej Muzyki kdm.pl Strona Główna -> Porady dla muzyków
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dredziarz
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 24 Gru 2003
Posty: 56
Skąd: Ruda Śląska - Wirek

PostWysłany: 01.07.2005 09:11:57    Temat postu: line 6 czy behringer Odpowiedz z cytatem

Jo!

Tak przymierzam się do kupna podłogi wraz z symulatorem. No i nie wiem bo mam dylemat. Pomiędzy pod-em line 6 tylko nie wiem czy jest do neigo kontroler nożny - taki do dokupienia, z większą ilością niż up and down guziki, a pomiędzy behringerem v-ampem 2 do którego wiem, że takie coś podłogowe jest.

Ktoś gra(ł), używa(ł) niech napisze swoje sugestie itp:)
_________________
Kobieta jest czyśćcem dla duszy, rajem dla ciała i piekłem dla sakiewki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
   
soway
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 03 Lip 2004
Posty: 36
Skąd: London

PostWysłany: 06.07.2005 19:50:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

powiem ci tak.... pod line 6 jak i behringer v -amp 2 maja wrecz niesamowicie podobne brzmienie..tylko,ze Behringer(kradnie (czyt.wzoruje sie)na oprogramowaniu pod line 6. do pod line 6 nie ma kontrolera noznego...ale za to, jakosciowo wyglada lepiej..Very Happy
_________________
www.myspace.com/malokaipax
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
   
dredziarz
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 24 Gru 2003
Posty: 56
Skąd: Ruda Śląska - Wirek

PostWysłany: 08.07.2005 09:39:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

soway napisał:
powiem ci tak.... pod line 6 jak i behringer v -amp 2 maja wrecz niesamowicie podobne brzmienie..tylko,ze Behringer(kradnie (czyt.wzoruje sie)na oprogramowaniu pod line 6. do pod line 6 nie ma kontrolera noznego...ale za to, jakosciowo wyglada lepiej..Very Happy


obecnie myślę nad line 6 pod live xt - takie ustrojstwo na ziemię Smile w przyszłym miesiacu biorę mój sprzęt i idę do sklepu dłuuugo go testować. no i jak przetestuję to kupię Smile a do poda 2 jest przełącznik - tylko trzeba go dokupić Smile
_________________
Kobieta jest czyśćcem dla duszy, rajem dla ciała i piekłem dla sakiewki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
   
mattheo
Podglądacz
Podglądacz


Dołączył: 04 Cze 2004
Posty: 5
Skąd: looblyn

PostWysłany: 18.08.2005 23:56:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

poza tym line6 brzmi a behringer nie. i basta!
_________________
You trade your innocence for experience...and looking backwards it seems it would bring the same result. The question is : is it worth anything ???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
rastajan
Nowy
Nowy


Dołączył: 02 Lut 2006
Posty: 1

PostWysłany: 13.04.2006 07:51:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałem V-ampa i nie polecam go, po pierwsze ma dużo dłuższy czas reakcji na zmianę brzmienia nież POD (w momencie gdy podczas jednej piosenki musisz zrobić to energicznie, może to być kłopotliwe - ta cisza przez 0,5sec...), teraz gram na piecu line6 spider II 112 (nieduży 75w) ma wbudowane podstawowe brzmienia z poda (oczywiście bez symulacji paczek itd) i sprawdza się nieźle. Po drugie V-amp zepsuł mi sie bez powodu, poprostu pewnego dnia przestał grać... i 2 m-ce czekałem aż mi go z Niemiec odeślą naprawionego.. od razu później go sprzedałem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
neoziom
Nowy
Nowy


Dołączył: 22 Sie 2006
Posty: 1

PostWysłany: 23.08.2006 11:14:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rastajan napisał:
Miałem V-ampa i nie polecam go, po pierwsze ma dużo dłuższy czas reakcji na zmianę brzmienia nież POD (w momencie gdy podczas jednej piosenki musisz zrobić to energicznie, może to być kłopotliwe - ta cisza przez 0,5sec...), teraz gram na piecu line6 spider II 112 (nieduży 75w) ma wbudowane podstawowe brzmienia z poda (oczywiście bez symulacji paczek itd) i sprawdza się nieźle. Po drugie V-amp zepsuł mi sie bez powodu, poprostu pewnego dnia przestał grać... i 2 m-ce czekałem aż mi go z Niemiec odeślą naprawionego.. od razu później go sprzedałem.


Witam ja miałem kupic piec linie 6 30 wat,ale rozmysliłem sie i kupuje line6 spyder II 112 Very Happy 1100zl 75 efekty sa fajnie w dodatku Footswitch za darmo:P no to fajnie Very Happy.Rastajan mozesz mi powiedizec o tym piecu jak sie sprawuje w terenie jak gra z perkusja czy w wystarczajaca jest moc i jak sie gra:D
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
   
kruko
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 18 Mar 2004
Posty: 21

PostWysłany: 23.08.2006 20:01:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

v amp pro do raka ten duży polecam bardzo jak sie go dobrze nauczy to jest wdzieczny namaxa i ma pare istotnych funkcji których line 6 załaszcza pody niemajo .Swietna opcja jest wykożystania samego procesora dsp wyłanczajac wszystkie opcje symulacji wtedy jak sie go wepnie w pętle wzmacniacza mozna czyste efekty nakladac na kanały ze wzmaka Smilei komp0letnie niewplywa na brzmienie:) co istotnym problemem jest zwlaszcze w takich urzadzeniach procesorowatych .... jak to sie mówi czemu nie wkoncu technika i technologia idzie dapszodu Smile pozdro siedemset Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
arizonalipo
Nowy
Nowy


Dołączył: 09 Cze 2009
Posty: 3

PostWysłany: 09.06.2009 14:55:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

owiem ci tak.... pod line 6 jak i behringer v -amp 2 maja wrecz niesamowicie podobne brzmienie..tylko,ze Behringer(kradnie (czyt.wzoruje sie)na oprogramowaniu pod line 6. do pod line 6 nie ma kontrolera noznego...
_________________
Arizona lipo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum: Klub Dobrej Muzyki kdm.pl Strona Główna -> Porady dla muzyków Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszelkie prawa zastrzeżone <\\><    © KDM