klub dobrej muzyki FORUM   kdm.pl kdm.pl - Koncerty - Grupy <\\><
===
 FAQFAQ  RulesRegulamin  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ProfilProfil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości  ZalogujZaloguj 

Pomóż nam wypromować nasze forum
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum: Klub Dobrej Muzyki kdm.pl Strona Główna -> Uwagi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mazi
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 01 Gru 2002
Posty: 65
Skąd: Mielec/Kraków

PostWysłany: 13.10.2003 20:55:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gnt napisał:
jesli moge jesio pomeczyc. Rolling Eyes

oczywiście że możesz, po to tu jestem a poza tym tak jak mówiłem wszelkie uwagi mile widziane Smile

Co do tego konkursu na baner i buton to rzeczywiście chyba ogłosze go ale hm nie wiem czy ludzie na to pójdą bo jedyne co mogę zaoferować jako nagrodę to dowolna ranga z 6 gwiazdkami plus satysfakcja (baner/buton będzie dużo razy wyświetlany w różnych miejsach w sieci). Myślałem też nad konkursem na nazwy dla rang na forum, co o tym myślicie ??

gnt dzięki za przybliżenie mi struktury tych for, a w ogóle to udało mi się oglądnąć oby dwa fora bez rejstracji (dla chcącego nic trudnego Cool ) , i w sumie to jeśli chodzi o wygląda to tylko fpp się wyróżnia bo produkt to normalna skórka taka jak i my mamy. Jedyna różnica to właśnie ilość użytkowników i tematów. Mam nadzieję że kiedyś dorobimy się chociaż jednej dziesiątej tego co na fpp(oczywiście chodzi o ilość użytkowników itd..) no ale tak jak pisałeś oni też kiedyś zaczynali.


gnt napisał:
co do pierduu technicznych, imho w oknie forum (lewy gorny rog) link do strony glownej forum jest bezuzyteczny, skoro mozna dostac sie do niej linkami znajdujacymi sie ponad glownym panelem okna.
raczej link do strony kdm, tak, zeby mozna byo dostac sie w obie strony z witryny na forum i vis a vis Laughing

Ciekawe, musze to przemyśleć Rolling Eyes

gnt napisał:
moznaby wymienic mordki emot na mniej typowe, dorzucic pare skinow do wyboru i podkrecic nieco zestaw opcji w profilu

Skórki i wszelkie opcje estetyczne nic nie dadzą (chyba?) jeśli nie będzie nowych tematów, aktywnych użytkowników itd...

gnt napisał:
dobrym patentem jest mozliwosc ladowania do postow zalacznikow, w postaci np. *.txt i *.zip (jesli tylko mozecie sobie na to pozwolic)
(to juz sa naprawde szczegoly - a ja robie upierdliwy Rolling Eyes )
hmm moim zdaniem zbędne

gnt napisał:
jestem chłopcem
eee gadasz Razz , a poważnie to sorki coś mi się pogmatwało.

No a na koniec powiem że obecnie myślimy nad skryptem do pokazywania ostatnich 10 tematów z forum na stronie głównej kdm-u.

Pozdrawiam Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
   
gnt
Podglądacz
Podglądacz


Dołączył: 09 Paź 2003
Posty: 5
Skąd: Kąd, DrzejmsKąd

PostWysłany: 15.10.2003 11:11:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mazi napisał:
No a na koniec powiem że obecnie myślimy nad skryptem do pokazywania ostatnich 10 tematów z forum na stronie głównej kdm-u.


pomysl jest doskonaly, a co do konkursu, przypomnialo mi sie, jak moi admini urzadzali cos podobnego i jedna z nagrod byl po prostu alias adresu do maila, jesli macie jakies wolne (letsej 2, 3 sztuki)
mozecie malym kosztem rozwiazac problem nagrody (do tego siakas tablica pamiatkowa gdzies w servisie, albo ew. link do strony zwyciescy)
tego typu rzeczy to tez jest niezla gratyfikacja za trud wlozony w uczestnictwo w konkursie.

jak bede mial jeszcze jakies pomysly, nie omieszkam podrzucic.

pzdr.
_________________
Future Sound of LEGO
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
Mazi
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 01 Gru 2002
Posty: 65
Skąd: Mielec/Kraków

PostWysłany: 23.10.2003 21:00:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gnt napisał:
pomysl jest doskonaly, a co do konkursu, przypomnialo mi sie, jak moi admini urzadzali cos podobnego i jedna z nagrod byl po prostu alias adresu do maila, jesli macie jakies wolne (letsej 2, 3 sztuki)
Hmm można by było nad tym pomyśleć ale nie nad aliasami tylko nad kontami Mr. Green
qnt napisał:
mozecie malym kosztem rozwiazac problem nagrody (do tego siakas tablica pamiatkowa gdzies w servisie, albo ew. link do strony zwyciescy)
tego typu rzeczy to tez jest niezla gratyfikacja za trud wlozony w uczestnictwo w konkursie.
również do przemyślenia

qnt napisał:
jak bede mial jeszcze jakies pomysly, nie omieszkam podrzucic.

Czekam(y) z niecierpliwością Laughing

A tak btw to gdzieś ok 0.30 dzisiejszej nocy udało mi się zrobić update(wgranie nowszej wersji skryptu) forum i z wersji 2.0.3 zrobiło nam się 2.0.6 . W sumie to za wiele nie zmienia ale napewno poprawione zostały niektóre błędy w działaniu skryptu oraz jest dzięki aktualizacji stabliniejszy Smile . Aha z powodu tych zmian nie chodzi jak na razie skrypt pokazujący status gadu gadu oraz bramka gg, jutro postaram sie to naprawić Rolling Eyes . Poza tym szykujemy ciekawy myk który powinien przynieść większą ilość wizyt na forum Twisted Evil .

Pozdrawiam Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
   
Maly EL
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 01 Lut 2005
Posty: 29
Skąd: Wszechświat

PostWysłany: 13.02.2005 12:58:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też dałem banner u siebie, żebyście mieli button to bym dał na głównej w tabelce POLECAMY. Narazie dałem tutaj: - http://www.swiadectwa.boo.pl/forum/viewtopic.php?p=4635
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
   
Mazi
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 01 Gru 2002
Posty: 65
Skąd: Mielec/Kraków

PostWysłany: 15.02.2005 20:20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki, nad buttonem pomyślimy.

Pozdrawiam Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum: Klub Dobrej Muzyki kdm.pl Strona Główna -> Uwagi Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszelkie prawa zastrzeżone <\\><    © KDM