klub dobrej muzyki FORUM   kdm.pl kdm.pl - Koncerty - Grupy <\\><
===
 FAQFAQ  RulesRegulamin  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ProfilProfil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości  ZalogujZaloguj 

Pomóż nam wypromować nasze forum
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum: Klub Dobrej Muzyki kdm.pl Strona Główna -> Uwagi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mazi
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 01 Gru 2002
Posty: 65
Skąd: Mielec/Kraków

PostWysłany: 24.12.2002 09:26:50    Temat postu: Pomóż nam wypromować nasze forum Odpowiedz z cytatem

W imieniu swoim jak i całej ekipy kdm zwracam się do was z prośbą o pomoc przy promocji naszego forum. Wiadomo forum jest nowe potrzebuje promocji. Chcielibyśmy aby to forum było największym o takiej tematyce jaką jest dobra muzyka!!.

Jak możesz pomóc:
-jeśli posiadasz stronę www możesz umieścić na niej baner naszego forum który znajdziesz pod
tym adresem
Arrow http://www.forum.kdm.pl/banner-forumkdm.gif lub link do forum(*)
-pomóc może nawet opis na gadu-gadu w postaci www.forum.kdm.pl lub poprzez podpisy do swoich e-maili czy też podpisy(sygnaturki) wiadomości na innych forach dyskusyjnych.
-oczywiście najlepszą reklamą jest reklama słowna, możesz rozreklamować nas wśród swoich przyjaciół.

Za wszelką formę reklamy dziękujemy Exclamation

(*)Jeśli umieściłeś nasz baner lub link na swojej stronie www poinformuj nas o tym pisząc na adres: forum@kdm.pl

Pozdrawiam Cool


Ostatnio zmieniony przez Mazi dnia 04.12.2003 13:59:16, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
   
czarna
Nowy
Nowy


Dołączył: 27 Gru 2002
Posty: 4
Skąd: z wiecznej podrózy

PostWysłany: 28.12.2002 21:19:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jesio nie umieścilam... ale juz niedlugo na moim blogu kiedy tylko wogóle pojawią sie jakieś linki....a cio dio plomocji tyo jest masa sposbów.... oczywiście postaram sie dołączyć....choć dio tej pory zajmowała mnie promocja innego forum....ale cióż wam też postaram sie pomóc....polecam opis na statusie gg... szczególnie jak sie ma dużo ziomali....wysyłanie wiadomości dio swych ziomli.... linki na stronach.... ja często zostawiam adres stronki którą promuje w podpisach na blogach....dalej nalezy diodać forum dio jakiejś diobrej przeglądarki.... i jest jesio mas innych sposobów....powodznia...
_________________
i zapomij że jesteś gdy mówisz że kochasz - nie ma mnie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM  
   
simke
Podglądacz
Podglądacz


Dołączył: 03 Gru 2002
Posty: 9
Skąd: z przed kompa

PostWysłany: 03.01.2003 13:44:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też bym umieścił... Ale przydał by się forum jakiś button.. Wink
_________________
pozdro
simke
http://www.merita.waw.pl Internet Warszawa Merita
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM  
   
Mazi
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 01 Gru 2002
Posty: 65
Skąd: Mielec/Kraków

PostWysłany: 05.01.2003 10:23:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czarna dzięki za pomysły na pewno się przydazą, simke baner i butonik już w krótce a ty nie czułbyś się na sile coś zmajstrować??

Pozdrawiam Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
   
simke
Podglądacz
Podglądacz


Dołączył: 03 Gru 2002
Posty: 9
Skąd: z przed kompa

PostWysłany: 05.01.2003 21:26:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak bym tylko miał czas, to bym coś zmajstrował....
_________________
pozdro
simke
http://www.merita.waw.pl Internet Warszawa Merita
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM  
   
Jonathan
Nowy
Nowy


Dołączył: 11 Sty 2003
Posty: 2

PostWysłany: 11.01.2003 20:08:05    Temat postu: Brak Odpowiedz z cytatem

Myśle że jeden z moich koleguw się tu zapisze i jest duża szansa że muj brat też Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
   
Mazi
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 01 Gru 2002
Posty: 65
Skąd: Mielec/Kraków

PostWysłany: 20.01.2003 13:38:33    Temat postu: Mamy już baner!! Odpowiedz z cytatem

Forum ma już swój baner!!

Baner oglądać można pod adresem:
Arrow www.forum.kdm.pl/banner-forumkdm.gif

Baner wykonał free.ak za co mu serdecznie dziękujemy.

Piszcie jak się wam baner podoba i oczywiście w miarę możliwości umieszczajcie go na swoich stronach.

P.S. Jeśli umieścisz baner na swojej stronie poinformuj nas o tym Exclamation

Pozdrawiam Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
   
Mazi
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 01 Gru 2002
Posty: 65
Skąd: Mielec/Kraków

PostWysłany: 26.01.2003 09:49:57    Temat postu: Re: Brak Odpowiedz z cytatem

Jonathan napisał:
Myśle że jeden z moich koleguw się tu zapisze i jest duża szansa że muj brat też Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


Dzięki za pomoc Smile , każda nowa osoba to plus ale trzeba również żeby Ci już zarejestrowani coś pisali Sad bo to przyciąga o wiele lepiej niż puste forum Rolling Eyes , wierzcie mi Cool

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
   
joshua
Nowy
Nowy


Dołączył: 18 Maj 2003
Posty: 1
Skąd: Jastrzębie Zdrój, Polska

PostWysłany: 18.05.2003 23:12:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak bede mial czas na akutala stronki to zamieszcze baner. tak w ogole korzystajac z okazji brakuje mi tutaj czegos takiego jak test:D bo potem nie wiem jak wyglada moj sig i avatarek:) pozdrawiam
_________________
Underworld: official delirious? street team
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM MSN Messenger  
   
ana
Nowy
Nowy


Dołączył: 18 Maj 2003
Posty: 1
Skąd: rzeszów

PostWysłany: 08.07.2003 20:15:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja trafiłam na forum po zauważeniu gdzieś tam w necie waszego banera:)
...i zadomowić się mam ochotę wśród was...przynajmniej na czas wakacji
...forever God is with us
pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
Mazi
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 01 Gru 2002
Posty: 65
Skąd: Mielec/Kraków

PostWysłany: 08.07.2003 20:44:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cieszę(my) sie bardzo z tego powodu i wita(my) Cię wśród nas Mr. Green . Nie stety nie ma tu na razie za dużego ruchu a po części to i moja wina ponieważ nie mam kiedy(jak?) się tym wszystkim zająć i rozkręcić Rolling Eyes no ale mam nadzieję że już nie długo będę miał na to możliwość.

A tak przy okazji ana tym bardziej miło mi Cię powitać bo tys prawie jak moja krajanka Embarassed i mam nadzieję że zadomowisz sie u nas nie tylko na okres wakacji Laughing

Pozdrawiam Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
   
supplex
Gość





PostWysłany: 09.10.2003 12:51:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Banner, bannerem...
ihmo przydala by sie kolekcyjka bannerow, siakies buttony
nie kazdy lubi miec w stopce boisko, a batonik 20/30 px juz brzmi ok
(vide: moja stopa tymczasowa Very Happy)
niemniej jednak bez soldinej ekipy regularnie podtrzymujacej wymiane mysli, dyskusje na poziomie i (przede wszystkim) statystyki marnie widze.

w tym miejscu wazna role musza pelnic wszyscy uzytkownicy strony, dla ktorej powstalo forum: imho niezlym patentem jest korzystanie z jej zasobow tzn.: otwieranie forow tematycznych dotyczacych roznych dzialow portalu, zapraszanie w niusach do dyskusji na forum (+ linki)

ale i ekipa forum powinna duzo z siebie dac.

moze troche bredze, ale tak wlasnie z kumplami rozkrecalismy jedno z majacych najwiekszy potencjal forow dotyczach tych szatanskich Twisted Evil gier fpp (powiedzialem potencjal Very Happy)

dla porownania dwa fora:


pzdr.
_________________
stopka tymczasowa:
Powrót do góry
 
   
Mazi
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 01 Gru 2002
Posty: 65
Skąd: Mielec/Kraków

PostWysłany: 11.10.2003 21:59:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po pierwsze musze napisać że zabierałem się do napisania odpowiedzi do tego posta już z cztery razy i mam nadzieję że teraz już nic mi w tym nie przeszkodzi, no ale do rzeczy
supplex napisał:
Banner, bannerem...
ihmo przydala by sie kolekcyjka bannerow, siakies buttony
nie kazdy lubi miec w stopce boisko, a batonik 20/30 px juz brzmi ok
no właśnie myślałem o tym tylko problem polega na tym że nie jestem grafikiem (webmasterem tak ale nie grafikiem i tak btw żałuję że się nie mogę nauczyć robić grafę pod www) może jest ktoś chętny do zrobienia banerów/butonów ? hmm a może konkurs na wykonanie banera/butona ?? co o tym myślicie ?
supplex napisał:
niemniej jednak bez soldinej ekipy regularnie podtrzymujacej wymiane mysli, dyskusje na poziomie i (przede wszystkim) statystyki marnie widze.

No tak ale żeby była dobra dyskusja potrzebna jest jak pisałaś dobra i stała ekipa a dobra i stałą ekipa trzeba samemu znaleźć(przyciągnąć). Zamierzam się teraz właśnie wziąźć w najbliższym czasie za rozporomowanie jakoś bardziej forum bo do tej pory różnie z tym bywało (nie miałem możliwości - łącze). Wszelkie pomysły mile widziane.


supplex napisał:
w tym miejscu wazna role musza pelnic wszyscy uzytkownicy strony, dla ktorej powstalo forum: imho niezlym patentem jest korzystanie z jej zasobow tzn.: otwieranie forow tematycznych dotyczacych roznych dzialow portalu, zapraszanie w niusach do dyskusji na forum (+ linki)

Myślimy nad tym

supplex napisał:
ale i ekipa forum powinna duzo z siebie dac.

no właśnie ale jak na razie to mało takich...

supplex napisał:
moze troche bredze, ale tak wlasnie z kumplami rozkrecalismy jedno z majacych najwiekszy potencjal forow dotyczach tych szatanskich Twisted Evil gier fpp (powiedzialem potencjal Very Happy)

dla porownania dwa fora:

Próbowałem już dwa razy "obczaić" te fora ale nie udało mi się to

Dzięki za post i oby takich więcej.
Podsumywując zamierzam na poważnie wziąść się w najbliższym czasie za rozpromowanie forum, mamy szansę stworzyć jedno z nielicznych (jedyne?) w Polsce forum zajmujące się tematyką "Dobrej Muzyki" (jak zwał tak zwał). Wszelkie sugestie, pomysły, uwagi mile widziane.

Pozdrawiam Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
   
gnt
Podglądacz
Podglądacz


Dołączył: 09 Paź 2003
Posty: 5
Skąd: Kąd, DrzejmsKąd

PostWysłany: 13.10.2003 18:08:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jesli moge jesio pomeczyc. Rolling Eyes

Cytat:
może jest ktoś chętny do zrobienia banerów/butonów ? hmm a może konkurs na wykonanie banera/butona ?? co o tym myślicie ?


gud ajdija <tutaj brawa>

Cytat:
Próbowałem już dwa razy "obczaić" te fora ale nie udało mi się to


coz, srx, zapomniaem, ze mam wlaczone logowanie na oba podane fora, a zeby je obejrzec 3ba sie najpierw zarejestrowac.
opisze to nieco inakszej:
1. forum: (to od fpp) - boardzik zrobiony, jak mowilem przez skladzik ok 15 ludzi (z czego na pocz. byo ok. 5-8 os.), do ktorych doszla cala scena RtCW, w sumie ok. 100-200 os.
dzialy zwiazane z gra maja ogromne zasoby
(dzial RtCW istniejacy od ok. roku: prawie 400 tematow/ ponad 7 tys postow; dzial RtCW:ET istniejacy gdzies od 5 m-cy : 70 tematow/ok. 1000 postow, dzial MoH:AA : ok. 150 tematow/ok.2,5 tys. postow) w sumie caly board, to: ponad 1000 uzytkownikow, prawie 2000 tematow, ponad 25 tys. postow)
2. forum: (produkt) - czym jest ow pierodyk, mam nadzieje, pisac nie musze (na wszelki wypadek linka:

fachurka heheh Cool )
samo forum (nie wiem, wiec tylko szacuje) istnieje pewnie od okolo roku, teraz pare liczb:
dzialy zwiazane bezposrednio z tematyka komiksowa i periodykiem: srednio ~3 tematow i 60 postow (na dzial) glowny dzial "offtopica" 22 tematy i ponad 4.5 tys. postow.
w sumie caly board: 256 uzytkownikow i niewiele ponad 7.5 tys. postow.
wnioski ?? Wink

co do pierduu technicznych, imho w oknie forum (lewy gorny rog) link do strony glownej forum jest bezuzyteczny, skoro mozna dostac sie do niej linkami znajdujacymi sie ponad glownym panelem okna.
raczej link do strony kdm, tak, zeby mozna byo dostac sie w obie strony z witryny na forum i vis a vis Laughing
moznaby wymienic mordki emot na mniej typowe, dorzucic pare skinow do wyboru i podkrecic nieco zestaw opcji w profilu
dobrym patentem jest mozliwosc ladowania do postow zalacznikow, w postaci np. *.txt i *.zip (jesli tylko mozecie sobie na to pozwolic)
(to juz sa naprawde szczegoly - a ja robie upierdliwy Rolling Eyes )

Cytat:
jak pisałaś

jestem chlopcem
_________________
Future Sound of LEGO
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
Mazi
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 01 Gru 2002
Posty: 65
Skąd: Mielec/Kraków

PostWysłany: 13.10.2003 20:54:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gnt napisał:
jesli moge jesio pomeczyc. Rolling Eyes

oczywiście że możesz, po to tu jestem a poza tym tak jak mówiłem wszelkie uwagi mile widziane Smile

Co do tego konkursu na baner i buton to rzeczywiście chyba ogłosze go ale hm nie wiem czy ludzie na to pójdą bo jedyne co mogę zaoferować jako nagrodę to dowolna ranga z 6 gwiazdkami plus satysfakcja (baner/buton będzie dużo razy wyświetlany w różnych miejsach w sieci). Myślałem też nad konkursem na nazwy dla rang na forum, co o tym myślicie ??

gnt dzięki za przybliżenie mi struktury tych for, a w ogóle to udało mi się oglądnąć oby dwa fora bez rejstracji (dla chcącego nic trudnego Cool ) , i w sumie to jeśli chodzi o wygląda to tylko fpp się wyróżnia bo produkt to normalna skórka taka jak i my mamy. Jedyna różnica to właśnie ilość użytkowników i tematów. Mam nadzieję że kiedyś dorobimy się chociaż jednej dziesiątej tego co na fpp(oczywiście chodzi o ilość użytkowników itd..) no ale tak jak pisałeś oni też kiedyś zaczynali.


gnt napisał:
co do pierduu technicznych, imho w oknie forum (lewy gorny rog) link do strony glownej forum jest bezuzyteczny, skoro mozna dostac sie do niej linkami znajdujacymi sie ponad glownym panelem okna.
raczej link do strony kdm, tak, zeby mozna byo dostac sie w obie strony z witryny na forum i vis a vis Laughing

Ciekawe, musze to przemyśleć Rolling Eyes

gnt napisał:
moznaby wymienic mordki emot na mniej typowe, dorzucic pare skinow do wyboru i podkrecic nieco zestaw opcji w profilu

Skórki i wszelkie opcje estetyczne nic nie dadzą (chyba?) jeśli nie będzie nowych tematów, aktywnych użytkowników itd...

gnt napisał:
dobrym patentem jest mozliwosc ladowania do postow zalacznikow, w postaci np. *.txt i *.zip (jesli tylko mozecie sobie na to pozwolic)
(to juz sa naprawde szczegoly - a ja robie upierdliwy Rolling Eyes )
hmm moim zdaniem zbędne

gnt napisał:
jestem chłopcem
eee gadasz Razz , a poważnie to sorki coś mi się pogmatwało.

No a na koniec powiem że obecnie myślimy nad skryptem do pokazywania ostatnich 10 tematów z forum na stronie głównej kdm-u.

Pozdrawiam Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum: Klub Dobrej Muzyki kdm.pl Strona Główna -> Uwagi Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszelkie prawa zastrzeżone <\\><    © KDM