klub dobrej muzyki FORUM   kdm.pl kdm.pl - Koncerty - Grupy <\\><
===
 FAQFAQ  RulesRegulamin  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ProfilProfil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości  ZalogujZaloguj 

Spis zespołów, odnośniki i porządek
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum: Klub Dobrej Muzyki kdm.pl Strona Główna -> Bliżej KDM
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
youzwa
Pismak
Pismak


Dołączył: 15 Gru 2003
Posty: 246
Skąd: Warszawa k. Wesołej

PostWysłany: 28.02.2005 12:48:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Andy, daruj sobei takie uwagi. Nie wiem o co ci chodzi. Z jednej strony najpierw próbujesz się przymilić używając jakiś pochwalnych słów a'propos mojej osoby, a potem znienacka atakujesz. Wychodzisz tu z pozycji takiego który wszystko wie i teraz zacznya nam tłumaczyć o co nam chodziło jak pisaliśmy. Pokory Bracie!

Ja dziękuje za taki kdm gdzie wszyscy są zadowoleni z siebie i nieomylni..... Słabo się robi.
_________________
http://backstageshop.pl - sklep z muzyką, książkami, koszulkami

http://dtrecords.pl - wydawnictwo muzyczne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
   
Andy W.
Pismak
Pismak


Dołączył: 24 Kwi 2004
Posty: 79
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 28.02.2005 13:04:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o mój drogi Youzwo!

a dlaczego ja mam sobie darować takie uwagi skoro np. Ty ich sobie nie darowujesz. walisz po wszystkich jak leci a jak ktoś Tobie przywali to już skrzydzona niewinność. jak forum to forum...

do nikogo się nie przymilam i nie atakuję znienacka. niczego nikomu nie tłumacze tylko piszę to co myślę. jestem pokorny jak baranek.

i dziękuję za takie forum gdzie wszyscy są niezadowoleni z siebie i omylni. mocno się robi. fajowsko jest...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
   
youzwa
Pismak
Pismak


Dołączył: 15 Gru 2003
Posty: 246
Skąd: Warszawa k. Wesołej

PostWysłany: 28.02.2005 13:17:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
jak ktoś Tobie przywali to już skrzydzona niewinność.
jaka skrzywdzona neiwinność? Gorączki nei masz czasem?
A chodziło mi oto że udajesz życzliwego koleisa, a potem nagle przywalasz. Dwulicowość to sie nazywa. Ale oczywiście się wyprzesz. Spoko, przyzwyczaiłem się.

Cytat:
jestem pokorny jak baranek.
buahahaha. Mam nadzieje że twoi Bracia cię z tego twierdzenia szybko wyprowadzą.

Cytat:
i dziękuję za takie forum gdzie wszyscy są niezadowoleni z siebie i omylni.
eee? Rozumiem że ty jesteś bardzo zadowolony z siebie i nieomylny....? Chyba się pogubiłeś gdzieś......
_________________
http://backstageshop.pl - sklep z muzyką, książkami, koszulkami

http://dtrecords.pl - wydawnictwo muzyczne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
   
Andy W.
Pismak
Pismak


Dołączył: 24 Kwi 2004
Posty: 79
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 28.02.2005 13:35:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o Youzwo,
depczę Ci po piętach.

forum to forum. służy do dyskutowania jak sama nazwa wskazuje. co by to była za dyskusja gdyby wszyscy się zgadzali... a gorączkę owszem mam - już prawie tydzien siedzę w domu złożony chorobą. ale to mi wyostrza dowcip.
jeśli wyszedłem na życzliwego kolesia to przepraszam. nie było to moim zamiarem. oczywiście jestem wredny i nieprzystępny. poza tym moi Bracia wiedzą dobrze jaki jestem pyszny. no i oczywiście ciągle się mylę i wiecznie jestem niezadowolony z siebie.

pozdroofko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
   
Tomasz T
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 20 Sty 2005
Posty: 30
Skąd: Ostrołęka

PostWysłany: 21.03.2005 16:59:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeśli chodzi o spis zespołów to zauważyłem, że jest sporo wykonanwców, którzy NIE MAJĄ BANERA NA SWOICH STRONACH a nadal istnieją w spisie

nie chciał bym tu wskazywać palcem bo brzydko, ale jak będzie trzeba to poszukam i wypisze te zespoły

PUK PUK administracja
_________________
- hm, a co ten fshut ??? i co oni grają ???
- a tak tam sobie chłopaki brzdąkają prostymi rytmami Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
   
Nikodem
Pismak
Pismak


Dołączył: 10 Sie 2004
Posty: 131
Skąd: warszawa

PostWysłany: 22.03.2005 13:39:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tomasz T napisał:
jeśli chodzi o spis zespołów to zauważyłem, że jest sporo wykonanwców, którzy NIE MAJĄ BANERA NA SWOICH STRONACH a nadal istnieją w spisie

nie chciał bym tu wskazywać palcem bo brzydko, ale jak będzie trzeba to poszukam i wypisze te zespoły

PUK PUK administracja
nie no, nie mozna od razu wywalac zespolu z listy tylko dlatego, ze nie ma linku do KDMu.
...i jeszcze jedno.. Idea przydalo by sie troche posprzatac w tym KDMie, bo juz od dawna maly balagan tu jest Wink jak by co to moge pomoc Cool
_________________
...nie idz ta droga, szeroka droga, ktora ida wszyscy...
bleeeeeeeeee hehehe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
Tomasz T
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 20 Sty 2005
Posty: 30
Skąd: Ostrołęka

PostWysłany: 22.03.2005 16:50:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"nie no, nie mozna od razu wywalac zespolu z listy tylko dlatego, ze nie ma linku do KDMu. "
a dlaczego nie można? dlaczego można łamać zasadę bez konsekwencji żadnej????????



no, ale zasada jest zasada

są zespoły, które promują się przez KDM, ale nie promują KDMu

z tego co pamiętam BANER (a nie jakiś tam link) ma być zamieszony w widocznym miejscu i basta / czy jest to jakiś wysiłek

zobaczymy co będzie po wprowadzeniu opłat
może rzeczywiście nie ma co wywalać ze spisu tych zespolów, ale np. niech zapłacą np. o 50% więcej

jak to możliwe, żeby wykonawcy o których trąbi się na KDM bardzo często nie mieli banerów na swoich stronach - coś jest nie tak

rozumiem, że mogą nie chcieć, ale niech przynajmniej jakoś to wynagrodzą, a ja jak zauważyłem to właśnie te zespołym, które sporo koncertują banerów nie zamieszczają

pozdrawiam
_________________
- hm, a co ten fshut ??? i co oni grają ???
- a tak tam sobie chłopaki brzdąkają prostymi rytmami Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
   
Maly EL
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 01 Lut 2005
Posty: 29
Skąd: Wszechświat

PostWysłany: 15.01.2006 16:00:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A kiedy będzie porządek w spisie wykonawców na głównej stronie?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
   
Zawilec
Pismak
Pismak


Dołączył: 27 Gru 2003
Posty: 127
Skąd: Wawa

PostWysłany: 15.01.2006 18:31:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aż tak Ci się do tego specjalnie spieszy?

Segregacja w spisie na głównej stronie to chaos i naginanie w szufladkowaniu - części kapel nie przypiszesz do jednego czy nawet więcej działów, tak jak same tego nie robią. Osobna podstrona jeśli już ktoś się w tym gubi, owszem ale niekoniecznie. Ciekawe natomiast byłyby takowe prezentacje z krótkimi wizytówkami, miniaturką zdjęcia, opisem dostarczonym ze strony zespołu i możliwością oddania np. głosu ze strony gości KDM-u.

Dla mnie istniejąca lista jest jak najbardziej ok - to co znam i lubię, swoją drogą sam odwiedzam bez ściągawki. A jeśli tylko coś nowego się pojawia, też chętnie zaglądnęk, częstokroć z ciekawości buszując po stronie, której bym nie odwiedził, jeśli tylko widniałaby tam przyczepiona łatka jakiej teortycznie zazwyczaj nie przyswajam...
_________________
Pozdrawiam, Zawilec
Strona zespołu: www.pospolite.ruszenie.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
   
Maly EL
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 01 Lut 2005
Posty: 29
Skąd: Wszechświat

PostWysłany: 17.01.2006 19:04:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogólnie to bardzo dużo stron z tego spisu niema, alo owe www nie są już dawnoooooo aktualizowane. Sądze, że raczej przydałby się porządeczek Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
   
Grzecho
Admin Forum
<font color=blue>Admin Forum</font>


Dołączył: 06 Gru 2003
Posty: 322
Skąd: Chojnice

PostWysłany: 19.01.2006 14:32:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maly EL napisał:
Ogólnie to bardzo dużo stron z tego spisu niema, alo owe www nie są już dawnoooooo aktualizowane. Sądze, że raczej przydałby się porządeczek Smile

slepe linki zostana usuniete
a jesli www sa dawno nieaktualizowane, to raczej prosba do zespolu a nie KDMu, bo jesli sa tzn. ze zaplacili a to znaczy ze maja prawo byc w odnosnikach, nieprawdaz?Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum: Klub Dobrej Muzyki kdm.pl Strona Główna -> Bliżej KDM Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszelkie prawa zastrzeżone <\\><    © KDM