klub dobrej muzyki FORUM   kdm.pl kdm.pl - Koncerty - Grupy <\\><
===
 FAQFAQ  RulesRegulamin  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ProfilProfil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości  ZalogujZaloguj 

ogłaszanie koncertów
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum: Klub Dobrej Muzyki kdm.pl Strona Główna -> Bliżej KDM
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
miłosz
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 28 Gru 2003
Posty: 69
Skąd: Gdynia

PostWysłany: 17.01.2005 15:35:21    Temat postu: ogłaszanie koncertów Odpowiedz z cytatem

czy nie sądzicie, że na liście koncertów cenną przestrzeń zajmują często nieproszeni goście?

gdyński klub Ucho (jest w porządku i organizuje mnóstwo świetnych koncertów) ostatnimi czasy zaczął wszystkie te imprezy promować na stronie kdm, niestety w większości sa to zespoły niereligijne albo nawet anty-religijne
pisałem do nich grzecznie, żeby tego nie robić, a oni stwierdzili, że jak nam się nie podoba, to zawsze możemy te wpisy usunąć...

wiem, że czasami trudno określić co jest dobra muzyką, a co nie, ale warto zastanowić się nad tą tablica koncertów...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
   
Tomasz T
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 20 Sty 2005
Posty: 30
Skąd: Ostrołęka

PostWysłany: 21.01.2005 12:49:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

też zauważyłem coś takiego
organizatorzy docierać chcą różnymi sposobami
wybierają także i taką drogę powiadamiania

czy im tego zabronić, w jakiś sposób ograniczyć - tego nie wiem

z jednej strony to jest Klub DOBREJ Muzyki w rozumieniu z dobrym przesłaniem przede wszystkim, a nie tylko dobrej warsztatowo

z drugiej zaś może nie warto być bardzo szczelnym i hermetycznym na to wszystko
nie wiem czy zespoły z KDM pronują swoje koncerty na podobnych listach

admini niech o tym zdecydują, mi to nie przeszkadza, ani nie zawadza - czasami drażni (konkretny wykonawca), ale trzeba mieć też świadomość tego, że tu na KDM ludzie zaglądają tacy, którzy wiedzą czego szukają - nie będzie ich pociągać być może sex bomba, która gra w jakiejś ostrołęce
_________________
- hm, a co ten fshut ??? i co oni grają ???
- a tak tam sobie chłopaki brzdąkają prostymi rytmami Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
   
qBASSek
Podglądacz
Podglądacz


Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 9
Skąd: gdynia

PostWysłany: 04.03.2005 00:26:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zdeczko popieram to co wyskrobał miłosz. bo jak wchodze na kdm'a/koncerty to mam ochotę zorientować się czy bedą w najblizszym czasie jakies christian koncerty w moim miescie(tudzież 3mieście:)
i czasami taki newsy "nieztematu" troszkę mnie draznią.
ALE...z drugiej strony nie przeszkadza mi to aż tak bardzo i moze rzeczwiscie nie warto zeby robić z kdm'a jakis hermetyczny światek. no i w ogóle słuszne jest stwierdzenie tomka t.-niech decydują o tym admin'iSmile

ps.siemka miłosz. dawno sie nie widzielismy:) chociaż na forum mogę cię zahaczyć <hihi>Smile ostatnio graliśmy taki "śmieszny" koncercik w twojej parafijce-szkoda ze się nie pojawiłeś.3m się
_________________
"Pan przemówił do Jonasza po raz drugi tymi słowami:Wstań,idź do Niniwy,wielkiego miasta i głoś jego upomnienie,które ja ci zlecam".Jonasz wstał i poszedł do Niniwy,jak powiedzial Pan" Jon3,1-3a
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
   
Mazi
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 01 Gru 2002
Posty: 65
Skąd: Mielec/Kraków

PostWysłany: 04.03.2005 16:31:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam.

Zupełnie nie dawno spotkaliśmy się w naszym kdm-owym gronie i obmawialiśmy wiele spraw związanych z naszym serwisem. Jednym z tematów był i serwis koncertowy. W planach jest:

- przebudowa skryptu(napisanie go od nowa)
- regionalizacja koncertów tzn. będzie mozna sobie wybrać taką opcje, żeby na stronie wyświetlały się/przychodzily na maile tylko te koncerty które odbędą się np. w małopolsce - co o tym myślicie ?

Podkreślam to są plany, mam nadzieję, że wypalą i to jak najszybciej.

Pozdrawiam Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
   
Maly EL
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 01 Lut 2005
Posty: 29
Skąd: Wszechświat

PostWysłany: 04.03.2005 21:24:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mazi napisał:
- przebudowa skryptu(napisanie go od nowa)
A co przedewszystkim by niósł nowy skrypt?

Mazi napisał:
regionalizacja koncertów tzn. będzie mozna sobie wybrać taką opcje, żeby na stronie wyświetlały się/przychodzily na maile tylko te koncerty które odbędą się np. w małopolsce - co o tym myślicie ?
Niewiem czy to dobre, znam ludzi którzy mogą na koncert swojej ulubionej ekipy i na drugi koniec Polski jechać...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
   
Zawilec
Pismak
Pismak


Dołączył: 27 Gru 2003
Posty: 127
Skąd: Wawa

PostWysłany: 08.03.2005 12:40:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
nie wiem czy zespoły z KDM pronują swoje koncerty na podobnych listach


Oczywiscie, ze tak! Kazda promocja jest wazna i takze wychodzenie z Dobra Nowina do nowych ludzi - zwlaszcza tych, ktorzy gustuja w podobnych dzwiekach... Tak samo jak na koncerty.kdm, puszczamy zawsze info w innych miejscach, gdzie liczy sie przede wszystkim muzyka. To samo dotyczy prasy i radia.

A co sie tyczy regionalizacji, to dodatkowa opcja na zyczenie nie jest zla. Tym niemniej dla mnie najwazniejszy sa dzialajace powiadomienia. Znow pomimo obecnosci na liscie do mnie nie dochodza :/ A jakby nie bylo, zawsze jest to dla mnie porcja dodatkowych informacji, jesli chodzi o kontakty z organizatorami Wink
_________________
Pozdrawiam, Zawilec
Strona zespołu: www.pospolite.ruszenie.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
   
Tomasz T
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 20 Sty 2005
Posty: 30
Skąd: Ostrołęka

PostWysłany: 17.03.2005 17:35:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

powiadomienia na E-MAILA

BARDZO na TAK

wiele osób w zabieganiu nie ma czasu wejść na KDM
a poczte odbiera - jak się zapisał
to jest BARDZo Dobra Sprawa
_________________
- hm, a co ten fshut ??? i co oni grają ???
- a tak tam sobie chłopaki brzdąkają prostymi rytmami Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
   
Nikodem
Pismak
Pismak


Dołączył: 10 Sie 2004
Posty: 131
Skąd: warszawa

PostWysłany: 17.03.2005 20:19:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tomasz T napisał:
powiadomienia na E-MAILA

BARDZO na TAK

wiele osób w zabieganiu nie ma czasu wejść na KDM
a poczte odbiera - jak się zapisał
to jest BARDZo Dobra Sprawa
no wlasnie Rolling Eyes juz kiedys pisalem, co z tym jest?? powiedziano mi, ze sa prowadzone prace... no bylo to jakis czas temu. a maile jeszcze nie przychodza Exclamation przydaloby sie w koncu cos z tym zrobic Idea
_________________
...nie idz ta droga, szeroka droga, ktora ida wszyscy...
bleeeeeeeeee hehehe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
Zawilec
Pismak
Pismak


Dołączył: 27 Gru 2003
Posty: 127
Skąd: Wawa

PostWysłany: 28.03.2005 22:41:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Polecenie
Twoje polecenie zostalo odrzucone z powodu:

Juz jestes na liscie 'koncerty'.


A powiadomienia jak nie dochodziły tak nie dochodzą?
Przyznajcie się w końcu - chowacie je przed nami po szafach i kolekcjonujecie jak fani naleśników ze starego kawału Sad
_________________
Pozdrawiam, Zawilec
Strona zespołu: www.pospolite.ruszenie.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
   
Mazi
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 01 Gru 2002
Posty: 65
Skąd: Mielec/Kraków

PostWysłany: 10.06.2005 12:27:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do serwisu koncertów i powiadomień. Uwierzcie, że to jest w priorytetach, jeśli chodzi o cele działań dla naszej ekipy, ale niestety jest nas mało a tym bardziej tych, którzy zajmują takimi rzeczami. Człowiek, który to robi nie ma niestety na to teraz czasu, mamy nadzieję, że znajdzie go na wakacjach. Jeśli umiałbym to zrobić to bym zrobił, ale niestety takich umiejętności nie posiadam. W przypadku, gdy nie pobieramy żadnych opłat za naszą "pracę" w KDM-ie trudno jest kogoś przyciągnąć i poprosić o zrobienie np. skryptu do obsługi bilbordu koncertowego, kiedy nie rzadko normalnie kosztuje to kilkaset złotych. Mogę tylko prosić o cierpliwość i modlitwę.

Pozdrawiam Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
   
ivlo
Nowy
Nowy


Dołączył: 01 Lip 2005
Posty: 3
Skąd: Rybnik

PostWysłany: 12.07.2005 21:58:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam.
Jeśli mogę coś dodać od siebie to jestem jak najbardziej za udoskonaleniem tego działu i aby ktoś bardziej kontrolował wpisy jakie tam się pojawiają bo dla mnie jest to jakieś wielkie nieporozumienie, że znajdują tam się wpisy zespołów nie mających nic wspólnego z Bożym przesłaniem a czasami nawet z anty-Bożym przesłaniem.
Wiem, ze mi się łatwo pisze te słowa z foteliku przy komputerze i wiem też że musiałby się znaleść jakaś osoba która by to robiła - a to już jest problem.
A co do reszty to uważam że są to sprawy drugoplanowe (wygląd, regionalizacja, itp.)
I to by było na tyle. (przynajmniej narazie)
Serdecznie WAS pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
Tomasz T
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 20 Sty 2005
Posty: 30
Skąd: Ostrołęka

PostWysłany: 15.10.2005 13:01:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przez pewnien okres wyrobiłem sobie zdanie na ten temat

w moim odczuciu KDM nie powinien być zamknięty dla tych, którzy organizują koncerty nawet te niechrześcijańskie

jeżeli dopuścimy selekcje to zaczną się mnożyć kłopoty i problemy bo każdy będzie uważał coś innego
są tacy, którzy uważają zespół RZA DWA TRZY za zespół śpiewający dobre teksty i bez wahania można zbudować na tej bazie koncert ewangelizacyjny, ale są też ludzie, którzy uważają zupełnie inaczej

jeżeli będziemy segregować to co będzie wyznacznikiem muzyki chrześcijańskiej

drugą sprawą jest to, że na KDM trafiają ludzie w poszukiwaniu konkretów, jeżeli obok jest informacja o zespole BAJM w Warszawie - no ja z tego powodu nie będę rwał włosów

trzecią najważniejszą sprawą jest to, że powinniśmy czynić tak, jak byśmy chcieli aby nam czyniono Smile
nie chcę być dyskriminowany na koncertach organizowanych przez ośrodek kultury w moim mieście dlatego, że śpiewamy o Bogu
chciałbym grając koncert móc promować go na stronach internetowych nie związanych z Kościołem
powiem wiecej - o wiele cenneiejsze z punku widzenia głoszenia Nowiny jest ogłaszanie tych koncertach w świeckich medniach bo zarzucamy tam sieci, gdzie pływają ryby

kdm jest źródłem informacji
chciałbym wiedzieć np. że do mojego mista przyjedzie zespół, które CHCE się promować także w chrześcijańskich serwisach
_________________
- hm, a co ten fshut ??? i co oni grają ???
- a tak tam sobie chłopaki brzdąkają prostymi rytmami Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
   
Zawilec
Pismak
Pismak


Dołączył: 27 Gru 2003
Posty: 127
Skąd: Wawa

PostWysłany: 15.10.2005 13:50:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozważania słuszne, ale niech te powiadomienia działają... Priorytet nadany jeszcze w marcu - patrząc na daty postów - "trochę" się opóźnia Sad
_________________
Pozdrawiam, Zawilec
Strona zespołu: www.pospolite.ruszenie.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
   
youzwa
Pismak
Pismak


Dołączył: 15 Gru 2003
Posty: 246
Skąd: Warszawa k. Wesołej

PostWysłany: 15.10.2005 13:56:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a mnei by wkurzało jakby Bajm się tu ogłaszał z koncertami. Dla mnie byłby to tani chwyt pod publiczke. Także aż tak radykalnie bym nei szedł...

Choć jak się przyglądam kdmowi to stwierdzam że teraz to chyba już nie za bardzo kto kontroluje co się tu dzieje... Nawet śmieszna lista przebojów jest już zostawiona samopas i nikomu nie chce się już zrobić podsumowania miesięcznego...
_________________
http://backstageshop.pl - sklep z muzyką, książkami, koszulkami

http://dtrecords.pl - wydawnictwo muzyczne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
   
Grzecho
Admin Forum
<font color=blue>Admin Forum</font>


Dołączył: 06 Gru 2003
Posty: 322
Skąd: Chojnice

PostWysłany: 15.10.2005 16:20:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

youzwa napisał:
Nawet śmieszna lista przebojów jest już zostawiona samopas i nikomu nie chce się już zrobić podsumowania miesięcznego...

ta śmieszna lista przebojów nie jest pozostawiona, jest kontrolowana, ale nie ma na niej żadnych podsumowań (czy kiedykolwiek były? pamietam, że głosy były kasowane kiedyś, ale podsumować nie pamiętam...)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum: Klub Dobrej Muzyki kdm.pl Strona Główna -> Bliżej KDM Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszelkie prawa zastrzeżone <\\><    © KDM