klub dobrej muzyki FORUM   kdm.pl kdm.pl - Koncerty - Grupy <\\><
===
 FAQFAQ  RulesRegulamin  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ProfilProfil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości  ZalogujZaloguj 

Jak wam się podoba forum?
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum: Klub Dobrej Muzyki kdm.pl Strona Główna -> Uwagi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Jak wam się podoba forum?
Jest fajne
61%
 61%  [ 13 ]
Może być
38%
 38%  [ 8 ]
Nie podoba mi się
0%
 0%  [ 0 ]
Wszystkich Głosów : 21

Autor Wiadomość
Nikodem
Pismak
Pismak


Dołączył: 10 Sie 2004
Posty: 131
Skąd: warszawa

PostWysłany: 10.08.2004 15:22:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Forum jest ok. Duzo roznych tematow. Przydalo by sie wiecej forow na tematy konkretnych zespołow chrzescijanskich, bo jak narazie jest tylko Pneumy Laughing ale tak pozatym to moze byc Smile powodzenia w dalszych pracach Exclamation
_________________
...nie idz ta droga, szeroka droga, ktora ida wszyscy...
bleeeeeeeeee hehehe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
Maly EL
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 01 Lut 2005
Posty: 29
Skąd: Wszechświat

PostWysłany: 12.02.2005 11:41:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się wydaje że dobrze by było trochę poprawić forum. Chodzi o kilka modów prostych. Np. może - Color Ranks, X top users, User of a day, Szybka odp., Ekipa - to są mody które teraz w funkcjonalności phpbb i dobrych forum są potrzebne. Bardzo pomocne. Naprawde. Znam się an phpbb i to co z nim związne więc wiem. I to moja propozycja. Chętnie jesli byście chcieli bym mógł to zrobić - w zamian nic niechce. To wszystko przecież po to by dawać innym Najwyższego?!
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
   
Nikodem
Pismak
Pismak


Dołączył: 10 Sie 2004
Posty: 131
Skąd: warszawa

PostWysłany: 12.02.2005 17:25:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obawiam sie, ze za szybko odpowiedzi nie dostaniesz. Na tym forum to wszystko troche wole jest, np.: nad rangami juz mysla kilka miesiecy. Poza tym maly ruch jest, jak na ta liczbe zarejestrowanych urzytkownikow, nic sie nie dzieje. Ja bym radzil, zeby w dziale NEWSY nie przyklejac tematow jako ogloszenia i informacje, bo na stronie glownej blokuja one te nowsze nwesy i pokazjuja sie one nizel pod tymi przyklejonymi Wink
_________________
...nie idz ta droga, szeroka droga, ktora ida wszyscy...
bleeeeeeeeee hehehe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
Mazi
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 01 Gru 2002
Posty: 65
Skąd: Mielec/Kraków

PostWysłany: 15.02.2005 20:18:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mały EL, kiedyś siedziałem dosyć głęboko w temacie phpbb i doszedłem do wniosku(na podstawie opinii ludzi piszących na forach związanych phpbb i swoich doświadczeń), że im mniej modów tym lepiej. Dlatego w tej chwili na forum jak pewnie sam zauważyłeś jest tylko gg&tlen mod, kiedyś był statistic mod ale po którejś z aktualizacji coś mi się popsuło a ja nie umiałem naprawić. Oczywiście nie zamykam(y) się na pomysły, co do tych modów, uważam, że jakiś sens na instalowanie może mieć szybka odpowiedź aczkolwiek nie uważam to za konieczność. Jeśli masz jakieś konkretne pomysły napisz mi na privie jaki konkretnie mod by się przydał i jaką on spełnia funkcje. Dzięki w każdym bądź razie za propozycje pomocy, jeśli będzie taka potrzeba na pewno skorzystamy.

Nikodem, co do rang to masz racje i nie mam się, co wymigiwać czymkolwiek. Co do ogłoszeń to właśnie o to chodzi, żeby były widoczne na pierwszy rzut oka bo są ważne.

Dziękuje za głosy odnośnie forum i ogólnie kdm-u i czekam(y) na jeszcze Cool

Pozdrawiam Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
   
A.O
Pismak
Pismak


Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 488
Skąd: Stettin

PostWysłany: 18.03.2006 14:56:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedyne zastrzeżenie ale za to poważne mam co do etyki wypowiedzi na tym forum. Byłem już na różnych forach polskich i zagranicznych (chrześcijańskich i niechrześcijańskich) jednak nigdzie nie spotkałem się z tak złośliwymi i nieprzyjemnymi odpowiedziami co niektórych użytkowników.
Dziwi mnie to szczgólnie tu, gdzie większość uważa się za chrześcijan. Dziwi mnie to że takie zachowanie jest aprobowane bo żadko zdażyło mi się widzieć aby ktokolwiek reagował na takie wybryki użytkowników.

"Kto twierdzi że ma wszystko lecz miłości nie ma tak naprawdę nic nie ma"
_________________
Orthodox Industrial & spiritfilled headbanging!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
   
zasada
Pismak
Pismak


Dołączył: 06 Mar 2003
Posty: 76
Skąd: Łódź -> Poznań

PostWysłany: 19.03.2006 17:16:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A.O napisał:
Dziwi mnie to szczgólnie tu, gdzie większość uważa się za chrześcijan. Dziwi mnie to że takie zachowanie jest aprobowane bo żadko zdażyło mi się widzieć aby ktokolwiek reagował na takie wybryki użytkowników.

"Kto twierdzi że ma wszystko lecz miłości nie ma tak naprawdę nic nie ma"

...wiec ja pozwole sobie napisac conieco...
...uzytkownicy o ktorych wspominasz to zapewne ja i youzwa, czy raczej youzwa i ja. I wlasnie my w niejednym poscie ustosunkowywalismy sie do etykietkowan oraz prawdziwyc tozsamosci jakimi dysponujemy. To primo. Secundo natomiast wyglada tak, ze do chwili w ktorej admini nie zareaguja, kazdy z zarejestrowanych dyskutantow bedzie mogl pisac posty w swoim wlasnym osobistym stylu, wystawiajac swiadectwo sobie. IMHO dotychczs wszystko przebiegalo w szeroko rozumianej normie a wszelkie proby obcinania tej swobody wypaczalyby obraz rzeczywistosci. Tertio - ha! Grzecznosc, uprzejmosc, spolegliwosc TAKZE moga byc bozkiem a ty ofiara tego zlotego cielca...
...pozdraw+

EDIT:
PS - przy wysylaniu posta pojawia mi sie DEBUG MODe costam costam a post pojawia sie tak czy inaczej a dzial pokazuje ze ma nieprzeczytane wiadomosci, mimo, ze wczesniej byl odznaczony. Nowa okazuje sie moja wlasna. Nie jest to jakas szczegolna uciazliwosc, ale melduje i pytam o co kaman.
_________________
Blaszony
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
   
Grzecho
Admin Forum
<font color=blue>Admin Forum</font>


Dołączył: 06 Gru 2003
Posty: 322
Skąd: Chojnice

PostWysłany: 19.03.2006 18:11:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zasada napisał:
PS - przy wysylaniu posta pojawia mi sie DEBUG MODe costam costam a post pojawia sie tak czy inaczej a dzial pokazuje ze ma nieprzeczytane wiadomosci, mimo, ze wczesniej byl odznaczony. Nowa okazuje sie moja wlasna. Nie jest to jakas szczegolna uciazliwosc, ale melduje i pytam o co kaman.

problemy z serwerem SMTP... a co za tym idzie, nie przychodza m.in. nowe tematy na maila (stąd komunikat)
usterka zostanie usunięta
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
A.O
Pismak
Pismak


Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 488
Skąd: Stettin

PostWysłany: 19.03.2006 21:55:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zasada napisał:

...wiec ja pozwole sobie napisac conieco...
...uzytkownicy o ktorych wspominasz to zapewne ja i youzwa, czy raczej youzwa i ja. I wlasnie my w niejednym poscie ustosunkowywalismy sie do etykietkowan oraz prawdziwyc tozsamosci jakimi dysponujemy.


Ja jestem dumny ze swojej tożsamości w Chrystusie i nie jest to wynikiem przyklejania sobie jakielkolwiek etykietki - skoro moi znajomi tak mnie określają to chyba o czymś świadczy. Oczywiści daleko mi do perfekcji ale z kążdym dniem doświadczam przemiany i identyfikuję się z Chrystusem który jest we mnie. Zależy mi również aby On przemawiał prtzeze mnie a nie ma grzeszna natura Smile

zasada napisał:
To primo. Secundo natomiast wyglada tak, ze do chwili w ktorej admini nie zareaguja, kazdy z zarejestrowanych dyskutantow bedzie mogl pisac posty w swoim wlasnym osobistym stylu, wystawiajac swiadectwo sobie.


Nic dodać nic ująć.

zasada napisał:
IMHO dotychczs wszystko przebiegalo w szeroko rozumianej normie a wszelkie proby obcinania tej swobody wypaczalyby obraz rzeczywistosci. Tertio - ha! Grzecznosc, uprzejmosc, spolegliwosc TAKZE moga byc bozkiem a ty ofiara tego zlotego cielca...
...pozdraw+

Shocked
Rozpatrując to w ten sposób to wszystko niby może być bożkiem nawet miłość Chrystusowa.
Niestety zmartwię Cię gdyż akurat w tej kwesti kompletnie nie zgadzam się z Tobą poniważ Słowo mówi mi co innego:

"Umiłowani, miłujmy się wzajemnie, ponieważ miłość jest z Boga, a każdy, kto miłuje, narodził się z Boga i zna Boga.
Kto nie miłuje, nie zna Boga, bo Bóg jest miłością".
1 Jana 4:7-8

"Gdybym mówił językami ludzi i aniołów, a miłości bym nie miał, stałbym się jak miedź brzęcząca albo cymbał brzmiący.
Gdybym też miał dar prorokowania i znał wszystkie tajemnice, i posiadał wszelką wiedzę, i wszelką możliwą wiarę, tak iżbym góry przenosił, a miłości bym nie miał, byłbym niczym".
1 Koryntian 13:1

Jest jeszcze wiele fragmentów w piśmie na ten temat. Choćby dwa najważniejsze przykazanie w których się cały zakon i prawo zawiera. Wiele listów kończy się pzdrowieniami jak mamy względme siebie postępować itd.

PRZEPRASZAM ADMINA ZA TAK OBSZERNY OFTTOP, JUŻ ZAKŁADAM NOWY TEMAT W ODPOWIEDNIM DZIALE. JESZCZE RAZ SORRY GRZECHU.

Z Panem Bogiem
_________________
Orthodox Industrial & spiritfilled headbanging!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
   
Izaak
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 11 Lip 2004
Posty: 36
Skąd: wawa

PostWysłany: 20.03.2006 10:09:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a mi brakuje liczby przy linku do "zobacz posty od ostatniej wizyty"
widzialem juz gdzies takie rozwiazanie i fajnie by bylo moc nie klikac bez potrzeby

pozdrawiam :)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
   
zasada
Pismak
Pismak


Dołączył: 06 Mar 2003
Posty: 76
Skąd: Łódź -> Poznań

PostWysłany: 20.03.2006 12:59:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A.O napisał:
zasada napisał:
IMHO dotychczs wszystko przebiegalo w szeroko rozumianej normie a wszelkie proby obcinania tej swobody wypaczalyby obraz rzeczywistosci. Tertio - ha! Grzecznosc, uprzejmosc, spolegliwosc TAKZE moga byc bozkiem a ty ofiara tego zlotego cielca...
...pozdraw+

Shocked
Rozpatrując to w ten sposób to wszystko niby może być bożkiem nawet miłość Chrystusowa.
Niestety zmartwię Cię gdyż akurat w tej kwesti kompletnie nie zgadzam się z Tobą poniważ Słowo mówi mi co innego:
<ciach, ciach>

...oki to ja wytlumacze moj punkt widzenia:
jetes grzeczny? czemu jestes grzeczny? a)...; b)...; c)...; d) zeby mnie lubiano; e)....; f)...; g)...;....
wsrod wielu powodow z jakich czlowiek zachowuje sie jakos, jest ten jeden - pragnie akceptacji ze strony innych. Dlaczego jej pragnie? Bo to naturalne, ze chce byc kochany. Czemu nie wystarcza mu milosc Boga? Bo w nia nie wierzy naprawde i do konca, bo jej nie zna, bo jej nie widzi, bo costamcostam...
W ten sposob akceptacja przez innych staje sie bozkiem i to bozkiem powodujacym zachowanie w okreslony sposob - np. grzeczne (czy raczej za grzeczne uwazane w danym kontekscie kulturowym).
I nie ma potrezby zaprzegac tu do rozkminki Pisma, wystarczy odrobina zdrowego rozsadku i/ lub psychologii.

CIABAS!

A nie tyle milosc Stworcy do stworzenia moze stac sie bozkiem (jak rozumiem, to nieco prowokacyjnie napisales), co przywiazanie do niej wyrazane w rytach np. czy w autocharakterystyce czy jakkolwiek. Jeden z Ojcow Kosciola Wschodniego pisal o "duchowej pysze" gorszej od zwyklej, poniewaz pod pozorem dobra stosuje dokladnie tak samo przegnile mechanizmy jak te znane z codziennosci, doczesnosci, cielesnosci etc.
_________________
Blaszony
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
   
A.O
Pismak
Pismak


Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 488
Skąd: Stettin

PostWysłany: 20.03.2006 14:25:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety obchodzi mnie tylko konstekst biblijny, a inne <ciach, ciach>
Jak ktoś chce to niech się kieruje psychologizmami i innymi "mądrościami ludzkimi", ja uznaję tylko to co potwierdza Słowo gdyż tak Biblia mówi by czynić.
I CZY MOGLIBYŚMY PRZENIEŚĆ TA ROZMOWE GDZIE INDZIEJ?? BO TO CHYBA NIE JEST WLAŚCIWY DZIAŁ. JEŻELI WIDZISZ POTRZEBĘ I CHESZ SZERZEJ PODYSKUTOWAĆ NA TEMAT ROŻNYCH CIELCOW JAKIE LUDZIE SOBIE STAWIAJA ICH MOTYWACJI DO GRZECHU ITD. TO ZAŁOŻ NOWY TEMAT W ODPOWIEDNIM DZIALE.
_________________
Orthodox Industrial & spiritfilled headbanging!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
   
zasada
Pismak
Pismak


Dołączył: 06 Mar 2003
Posty: 76
Skąd: Łódź -> Poznań

PostWysłany: 21.03.2006 13:51:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...jesli zyczysz mozemy nawet przeniesc sie na priw -> wyjasnilem o co mi chodzilo, wiecej grzechow nie pamietam, jak dla mnie EOT...
_________________
Blaszony
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
   
youzwa
Pismak
Pismak


Dołączył: 15 Gru 2003
Posty: 246
Skąd: Warszawa k. Wesołej

PostWysłany: 08.07.2006 01:36:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie było mnei 3,5 miesiąca i ten problem o którym mówił zasad (debug) jest... nei wiem czy zniknął i wrócił, czy jak, grunt że jest i trochę przeszkadza. to tyla.
_________________
http://backstageshop.pl - sklep z muzyką, książkami, koszulkami

http://dtrecords.pl - wydawnictwo muzyczne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
   
Lil'M
Podglądacz
Podglądacz


Dołączył: 15 Cze 2007
Posty: 5

PostWysłany: 16.06.2007 13:33:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem forum powinno byc lepsze graficznie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum: Klub Dobrej Muzyki kdm.pl Strona Główna -> Uwagi Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszelkie prawa zastrzeżone <\\><    © KDM