klub dobrej muzyki FORUM   kdm.pl kdm.pl - Koncerty - Grupy <\\><
===
 FAQFAQ  RulesRegulamin  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ProfilProfil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości  ZalogujZaloguj 

Jak wam się podoba forum?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum: Klub Dobrej Muzyki kdm.pl Strona Główna -> Uwagi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Jak wam się podoba forum?
Jest fajne
61%
 61%  [ 13 ]
Może być
38%
 38%  [ 8 ]
Nie podoba mi się
0%
 0%  [ 0 ]
Wszystkich Głosów : 21

Autor Wiadomość
Mazi
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 01 Gru 2002
Posty: 65
Skąd: Mielec/Kraków

PostWysłany: 24.12.2002 09:16:02    Temat postu: Jak wam się podoba forum? Odpowiedz z cytatem

Witam!. Po długich testach i konfiguracji forum zakończyliśmy prace. Mam nadzieję że ich efekt podoba wam się. Ktoś powie że wyglądem nasze forum niczym się nie różni od innych for opartych na skrypcie phpbb, ma całkowitą rację. Na razie skupiliśmy się bardziej na działaniu skryptu, zainstalowaniu kilku modyfikacji do niego(jak choćby mod. pokazujący status gadu-gadu użytkownika) usprawniliśmy działanie forum. Prosimy o dopisywanie go tego postu wszelkich uwag i komentarzy na temat jak waszym zdaniem powinno wyglądać forum kdm-u!. Jakie działy powinny się w nim znaleźć które z obecnych są nie potrzebne. Chcielibyśmy aby forum było częstym miejscem waszych odwiedzin.

A przy okazji zachęcam do rejestracji (użytkownik zarejestrowany ma więcej przywilejów niż nie zarejestrowany) oraz do czytania FAQ oraz Regulaminu.

Pozdrawiam i mam nadzieję że nasz wysiłki nie pójdą na marne Smile


Ostatnio zmieniony przez Mazi dnia 27.12.2002 21:46:14, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
   
Pietia
Moderator
<font color=green>Moderator</font>


Dołączył: 24 Gru 2002
Posty: 16
Skąd: Kraków

PostWysłany: 24.12.2002 13:24:06    Temat postu: mnie tam sie podoba Odpowiedz z cytatem

Mnie tam sie podoba. phpBB to cudowny kombajn. Sam go uzywam :o))) Niemniej jednak dobra robota Mazi! Pozdrawiam,
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
link
Nowy
Nowy


Dołączył: 24 Gru 2002
Posty: 1

PostWysłany: 24.12.2002 23:09:36    Temat postu: Uwagi Odpowiedz z cytatem

NIe znam tego kombajnu, ale podoba mi sie, ze wreszcie cos takiego ruszylo. POzdrawiam
_________________
Jacek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
   
simke
Podglądacz
Podglądacz


Dołączył: 03 Gru 2002
Posty: 9
Skąd: z przed kompa

PostWysłany: 25.12.2002 19:12:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mi też się pdoboa Wink
_________________
pozdro
simke
http://www.merita.waw.pl Internet Warszawa Merita
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM  
   
Bidl
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 22 Gru 2002
Posty: 29
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 26.12.2002 16:46:06    Temat postu: Spersonifikować - jest takie słowo?? ;) Odpowiedz z cytatem

heh - bo tak sobie myślę, że można jeszcze forum dopracowć - albo - jak by to powiedzieć - bardziej "spersonifikować" pod KDM np. kolorystycznie - ale cieszmy się, że działa i ma się narazie dobrze - powoli dopracuje się szczegóły (takie jak np. kolorki) Razz
Bidl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
   
Mazi
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 01 Gru 2002
Posty: 65
Skąd: Mielec/Kraków

PostWysłany: 27.12.2002 08:25:09    Temat postu: Re: Spersonifikować - jest takie słowo?? ;) Odpowiedz z cytatem

Bidl napisał:
heh - bo tak sobie myślę, że można jeszcze forum dopracowć - albo - jak by to powiedzieć - bardziej "spersonifikować" pod KDM np. kolorystycznie ......

A oto moja odpwoedź:
Cytat:
Ktoś powie że wyglądem nasze forum niczym się nie różni od innych for opartych na skrypcie phpbb, ma całkowitą rację. Na razie skupiliśmy się bardziej na działaniu skryptu....

Jeśli chodzi o wygląda to tak jak napisałem wcześniej, na razie zależało nam na szybkim starcie i dopracowaniu samego skryptu który obsługje forum. Jeśli chodzi o wygląd to będzie inny ale to wymaga pracy, chcielibśmy zrobić orginalną skórkę(wygląd) którą miał by tylko kdm. Wszystko w swoim czasie Mr. Green

Tak BTW dla niezorientowanych powiem że do skryptu który obsługje to forum jest mase różnego rodzaju skórek(wyglądów) ale prawie w każdym przypadku już ktoś tych skórek używa dlatego chcemy mieć swoją niepowtarzalną skrórkę Mr. Green

Pozdrawiam Cool


Ostatnio zmieniony przez Mazi dnia 27.12.2002 21:46:56, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
   
Bidl
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 22 Gru 2002
Posty: 29
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 27.12.2002 09:31:49    Temat postu: No to bomba!! Odpowiedz z cytatem

No właśnie - bomba - super - pomysł bardzo mi się podoba - tylko będzie przy nim sporo pracy - ale spokojnie - z czasem chyba się uda - narazie i tak jest bardzo sympatycznie - nieuważacie?? Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
   
CHOJRAK
Podglądacz
Podglądacz


Dołączył: 26 Gru 2002
Posty: 7
Skąd: NEW HUTA !!!

PostWysłany: 28.12.2002 09:32:56    Temat postu: Forum jest super Odpowiedz z cytatem

Forum jest super pod względem możliwości ale pod względem wymagan to dno. Wymaga: PHP, phpMyAdmin, My sql, i jeszcze pare żeczy. Phpbb forum jest narazie uważane za najlepsze forum na świecie !!!
_________________
<"}}}>< Zaufaj Panu już Dziś !!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM  
   
CHOJRAK
Podglądacz
Podglądacz


Dołączył: 26 Gru 2002
Posty: 7
Skąd: NEW HUTA !!!

PostWysłany: 28.12.2002 09:34:23    Temat postu: Co do dopracowania graficznego. Odpowiedz z cytatem

Można ściągnąć nowe skórki do forum. Wtedy zmienia wygląd kolorystyczne.
_________________
<"}}}>< Zaufaj Panu już Dziś !!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM  
   
czarna
Nowy
Nowy


Dołączył: 27 Gru 2002
Posty: 4
Skąd: z wiecznej podrózy

PostWysłany: 28.12.2002 21:14:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mnie sie raczej podoba .... choć długa droga przed tobą.... ale ja wiem ile to wymaga pracy.... ale wierze w ciebie....a cio dio moich uwag.....oj jak tu brakuje forum ogólnego....oj jak bardzo....może jesio jakieś forum rozrywkowe czy cio takiego....zresztą ty mazi wiesz cio ja lubie.... więc tak myśle że zajakiś czas.... forum rozwinie swe skrzydła.... powodzenia...
_________________
i zapomij że jesteś gdy mówisz że kochasz - nie ma mnie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM  
   
Thomasso
Podglądacz
Podglądacz


Dołączył: 18 Gru 2002
Posty: 9
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: 29.12.2002 15:38:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie wypadałoby się wypowiedzieć na phorum, więc się wypowiadam - po kolei:

Mazi - cool robota - pogrzebiemy w przyszłym roku nad wyglądem i nam cool skórka wyjdzie.

Bidl - Nie martw sie - to "w przyszlym roku" to znowu nie az tak strasznie odlegly okres. Nad Tanradiem popracujemy, zrobimy lepsze (jak ktos sie wyrazil) "guziory" i nową księgę (no z Listanem też w ostateczności w tym przyszłym roku pomogę).

Pietia - skąd masz taki coolowy obrazek. Ja też chce mieć wiewióra z orzechem (no może być ewentualnie z kokosem Wink

Ludziska - wpadajcie tu częściej. wiemy, że na KDMie jest jeszcze masa rzeczy do zrobienia, ale to świadczy tylko o tym, że się rozwijamy. Jak nastanie taki dzień, że powiemy "zrobiliśmy już wystarczająco dużo" to będzie ostatni dzień KDMu.
_________________
th.ln.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
   
simke
Podglądacz
Podglądacz


Dołączył: 03 Gru 2002
Posty: 9
Skąd: z przed kompa

PostWysłany: 03.01.2003 13:49:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

forum phpbb w ogole jest spoko.... ja osobiście pozmieniał bym troche jeszcze.... pododawał hackow. i pozmieniał w stylu. , ale ogolnie spoks
_________________
pozdro
simke
http://www.merita.waw.pl Internet Warszawa Merita
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM  
   
Mazi
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 01 Gru 2002
Posty: 65
Skąd: Mielec/Kraków

PostWysłany: 05.01.2003 10:33:14    Temat postu: Re: Co do dopracowania graficznego. Odpowiedz z cytatem

CHOJRAK napisał:
Można ściągnąć nowe skórki do forum. Wtedy zmienia wygląd kolorystyczne.


Pisałem o tym w poście Cool, wiem że jest mase skórek ale w każdym przypadku są one oklepane i używane na innych forach a my chelibyśmy mieć coś niepowtarzalnego Exclamation. Doszliśmy do wniosku że na razie będzie tak jak jest a w najbliższej przyszłości opracujemy swoją skórkę jaką będziemy mieli tylko my Exclamation.

Prosimy o cierpliwość.

Pozdrawiam Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
   
Grzecho
Admin Forum
<font color=blue>Admin Forum</font>


Dołączył: 06 Gru 2003
Posty: 322
Skąd: Chojnice

PostWysłany: 14.12.2003 19:54:50    Temat postu: ankieta Odpowiedz z cytatem

ankieta ma za mało możliwości. Przydałoby się choć 6 możliwych odpowiedzi... Smile

poza tym coś jest nie tak z GG

ale samo forum jest w porządku

brakuje działu ogólnego, który by dotyczył nie tylko muzyki w sensie zespoły (polska i zagraniczna). Temat o legalności musiałem umieścić w dziale "Dobra Muzyka w Polsce", bo nie znalazłem czegoś odpowiedniego. Podobnie inne sprawy jak "muzyka chrześcijańska" czy style muzyczne wymagają ogólnego działu.

To tyle Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
Mazi
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 01 Gru 2002
Posty: 65
Skąd: Mielec/Kraków

PostWysłany: 14.12.2003 22:49:34    Temat postu: Re: ankieta Odpowiedz z cytatem

Grzecho napisał:
ankieta ma za mało możliwości. Przydałoby się choć 6 możliwych odpowiedzi... Smile

hehe ma 5 hmm czy jest sens zmieniać na 6 nie wiem muszę się z tym przespać Laughing
Grzecho napisał:

poza tym coś jest nie tak z GG

U mnie hula, zastosuj się do tego co Ci napisałem na gg a jeśli nie doszło albo jeśli napisałem coś nie zrozumiałego to zajrzyj tutaj
Grzecho napisał:

ale samo forum jest w porządku

Mi też sie podoba Cool
Grzecho napisał:

brakuje działu ogólnego, który by dotyczył nie tylko muzyki w sensie zespoły (polska i zagraniczna). Temat o legalności musiałem umieścić w dziale "Dobra Muzyka w Polsce", bo nie znalazłem czegoś odpowiedniego. Podobnie inne sprawy jak "muzyka chrześcijańska" czy style muzyczne wymagają ogólnego działu.

To tyle Smile

Hmm czyli muzyka jako muzyka ? z tym też muszę się przespać Cool

Pozdrawiam Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum: Klub Dobrej Muzyki kdm.pl Strona Główna -> Uwagi Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszelkie prawa zastrzeżone <\\><    © KDM