klub dobrej muzyki FORUM   kdm.pl kdm.pl - Koncerty - Grupy <\\><
===
 FAQFAQ  RulesRegulamin  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ProfilProfil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości  ZalogujZaloguj 

Recenzje
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum: Klub Dobrej Muzyki kdm.pl Strona Główna -> Chili My
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mala_madzia
Pismak
Pismak


Dołączył: 29 Cze 2005
Posty: 232
Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 07.05.2006 19:32:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może jeszcze nie ma wersji koncertowej ;> ? "Każda noc, każdy dzień" - ta piosenka też nie jest grana. Ale może kiedyś się uda. Założe się, że zagrają ją wtedy, kiedy Tobie coś wypadnie i nie będziesz mogła przyjechać na koncert.
_________________
I only ask of God He won’t let me be indifferent to the wars
Solo le pido a Dios Que la guerra no me sea indiferente
Seulement je demande à Dieu Que la guerre il ne s'est pas indifférent
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
superHela
Moderator [Chili My]
Moderator [Chili My]


Dołączył: 28 Gru 2003
Posty: 250
Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 08.05.2006 19:42:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale z ciebie Magda życzliwy człowieczek Wink
A tak serio to oni nie zgrają tego bezemnie bo jestem na wszystkich koncertach w mojej okolicy Very Happy Cool Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
   
Ralf
Pismak
Pismak


Dołączył: 27 Sie 2005
Posty: 315
Skąd: Brwinów

PostWysłany: 18.06.2006 13:11:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chili My - Łomianki - 11 czerwca 2006

Koncert który teraz opisze odbył się dokładnie tydzien temu chili 11 czerwcu w Łomiankach.



Jechałem na spontana, gdyż w życiu tam nie byłem ale nie było trudno trafić.



Na chwile przed rozpoczęciem szoł Razz Adam wszedł w publiczność, zapewne szukając znajomych a że byłem w koszuli "Chili My" to podszedł do mnie Very Happy I udawał że mnie zna Razz Ale juz nie musi Razz

Przed koncertem prowadzący przeprowadził krótki wywiad z "liderem" zespołu - Jackiem (i wtedy Adam się z niego zaśmiał
że Jacek dał się tak wkopać z wywiadem Razz)



Prowadzący : Dlaczego muzyka chrzescijańska?

Jacek : Tutaj zebrało się kilka takich nygusów i każdy Pan Bogu chce za coś podziękować. Taka muzyka chodziła za mną od początku i w taki sposób chce podziękować Panu Bogu za nawrócenie i wiele wspaniałych rzeczy.



P: Co znaczy ten zespół? Co znaczy nazwa zespołu Chili My?

J: Znaczy to co znaczy: zespół Chili My czyli własnie tutaj my

P: Dziękujemy....



Zaczęło się od "Powiedz powiedz jak to jest". Następna piosenka o tym że nasza mowa ma być "Nie, nie, tak, tak" Smile i "Tak wiele mam" która była dedykowana organizatorom.



Później papryczki zaśpiewały "Wiem że tak będzie" i "Jesteś słowem". Kolejna piosenka to alegoria do tego że należy sie spytac jakie plany wobec nas ma Bóg chili "O czym inni tylko śnią".



Następnie usłyszelismy coś do pstrykania : "Dokąd nie pójde" i piosenke która na pierwszej płycie śpiewa Mietek Szcześniak:P (Twoje miłowanie) zakończona spontanicznie przez Adama :"Chwała Tobie Panie!".
Później zmienili klimat na piosenke coś pomiędzy teologią a Bondem -Jutro nie nadejdzie nigdy
A potem się zaczął wątek małżeński - "Biała Koszula" i "Matulu moja". Zatrzymam się dłużej przy "Białej koszuli". Zapowidając ją Adam powiedział: "Chcielibyśmy zadedykować tą piosenkę Ralfowi, który taką właśnie posiada" Very Happy



I ta nowa piosenka - "Płyniemy w góre" (ładna Smile ) i jedna z ładniejszych piosenek - "Ja już nie dam rady". Później sie odezwał Jacuś z pytaniem czy wiemy ze jest nas tu (tam) dwa razy więcej niż widać i juz wiadomo jaka była następna piosenka. Z takim ładnym układem klaskania i Adamek zaczął skakać na scenie Razz



Ale że do pomocy nie mamy tylko swoich Aniołów Stróżów a jeszcze tych, którzy już są w niebie i to się nazywa "Niebiańskie nawoływanie" Smile Później jeszcze "Czy ty o tym wiesz", "Niedzielny przelot" i takie tam inne Razz Na bis Chilki dali "Czy ty o tym wiesz"



A co w kwestii publiczności. Koncert odbył się w ramach pikniku rodzinnego. Większośc ludzi siedziała przy stolikach popijając - mam nadzieje - soczki. Ale ksiądz z tamtejszej parafii próbował "rozbujać" publiczność ale słabo mu to wyszło. Mało osób się bawiło,tańczyło, skakało... Ogólnie troche drętwo.



Pogoda : bardzo,strasznie ciepło...wręcz solarium Razz



Dwa cytaty zapamiętam z tego koncertu. Gdy zespół zapowiedział że teraz będzie "Niedzielny przelot" to dziewczyna przede mną wpadła w jakiś dziwny stan "nirwany" Razz mówiąc, wręcz krzycząc :"To jest super!" do koleżanki Razz



A drugi cytat - na samym począku "Niebiańskiego nawoływania" gdy Jacek dał czadu na gitarze to usłyszałem - "Ale ten koleś gra cudownie na gitarze" Smile



Po koncercie podziękowałem Adamowi za piosenke dla mnie i wymienilismy jeszcze kilka zdań, których efekt zobaczycie wkrótce Wink



Na koniec powiem że to był mój czwarty koncert papryczek.
I jeszcze troche zdjęć









Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
   
mala_madzia
Pismak
Pismak


Dołączył: 29 Cze 2005
Posty: 232
Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 18.06.2006 20:40:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaka ładna recenzja... ALe jakoś mało o Twoich wrażeniach. Zdjecia świetne Smile Pozazdrościć
_________________
I only ask of God He won’t let me be indifferent to the wars
Solo le pido a Dios Que la guerra no me sea indiferente
Seulement je demande à Dieu Que la guerre il ne s'est pas indifférent
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
Ralf
Pismak
Pismak


Dołączył: 27 Sie 2005
Posty: 315
Skąd: Brwinów

PostWysłany: 18.06.2006 21:28:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moje wrazenie to takie że troche słaby klimat był tego koncertu.To nie wina Chili a publiczności - Łomianki nie potrafią się bawić :/ Ale miło było posłuchac Chili po ponad pół roku przerwy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
   
moone
Podglądacz
Podglądacz


Dołączył: 18 Cze 2006
Posty: 5
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 18.06.2006 22:19:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak więc czekamy z niecierpliwością Ralf na kolejną twoją recenzję z koncertu na pl. Narutowicza:) A tam atmosfera była chyba duuużo lepsza niż w Łomiankach...Smile
_________________
dusza nie wychodzi na fotografii
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
Ralf
Pismak
Pismak


Dołączył: 27 Sie 2005
Posty: 315
Skąd: Brwinów

PostWysłany: 18.06.2006 22:30:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oj...pl.Narutowicza rules Razz

i jeszcze musze dać relacje ze swojego pierwszego koncertu papryczek na jakim byłem :/

Hela i Madzia - zobaczcie skąd jest koleżanka moone

Fani Chili z Wawy rosną w siłę !! Razz a to nie koniec i juz niedługo kolejni bedą. Troche się ich zwerbowało ostatnio Razz to tak jeszcze apropo rozreklamowania forum naszego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
   
moone
Podglądacz
Podglądacz


Dołączył: 18 Cze 2006
Posty: 5
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 18.06.2006 23:08:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

taaak, jasne ralf, jak ty nazywasz reklamowaniem namawianie typu: 'czemu nadal na forum Cie nie ma' 'juz ponad dzien miałaś czasu ' (zeby sie zapisac...) etc to ja nie wiem.. Rolling Eyes To jest po prostu zaciąganie za włosy ludzi na to forum Twisted Evil I DOBRZE Exclamation Very Happy

napisz relację, tylko sie przyłóż do tego Wink
_________________
dusza nie wychodzi na fotografii
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
Ralf
Pismak
Pismak


Dołączył: 27 Sie 2005
Posty: 315
Skąd: Brwinów

PostWysłany: 18.06.2006 23:39:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niewazne metody, wazny efekt koncowy Razz i robimy OT bo na temat werbonia na forum jest osobny temat (tak za Hele robie porządek - zapamietaj to Hela Razz )
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
   
mala_madzia
Pismak
Pismak


Dołączył: 29 Cze 2005
Posty: 232
Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 20.06.2006 06:55:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to powyrzucać te offtopy. Witamy nowego uzytkownika na forum ;P Moze nam coś o sobie opowiedzieć, jeśli chce Wink Na razie w Warszawie nie ma takiej frakcji jak na Śląsku, a poza tym porównaj sobie ;P
RUDA ŚLĄSKA -> prawie 150 000 mieszkańców
WARSZAWA -> ponad 1 500 000 mieszkańców ;P

Policz sobie częstoś występowania albo jak tam wolisz gęśtość zaludnienia Chilimaniaków na metr kw. u siebie i u nas ;P Może Ci coś wyjdzie Smile
A tak na poważnie to nie o to chodzi, gdzie sie powiększa grono fanów, ważne, że się powiększa Very Happy Tylko brak koncertów do konca czerwca na Śląsku jest przygnębiający.... Nie mam z czego recenzji pisać Rolling Eyes
_________________
I only ask of God He won’t let me be indifferent to the wars
Solo le pido a Dios Que la guerra no me sea indiferente
Seulement je demande à Dieu Que la guerre il ne s'est pas indifférent
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
Ralf
Pismak
Pismak


Dołączył: 27 Sie 2005
Posty: 315
Skąd: Brwinów

PostWysłany: 20.06.2006 10:44:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mala_madzia napisał:
RUDA ŚLĄSKA -> prawie 150 000 mieszkańców
WARSZAWA -> ponad 1 500 000 mieszkańców ;P

Policz sobie częstoś występowania albo jak tam wolisz gęśtość zaludnienia Chilimaniaków na metr kw. u siebie i u nas ;P Może Ci coś wyjdzie Smile


oki,powiedzmy ze teraz jest Was wiecej...ale poczekaj z pół roku jak bede kontynuował swoją agitacje Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
   
mala_madzia
Pismak
Pismak


Dołączył: 29 Cze 2005
Posty: 232
Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 21.06.2006 06:29:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ty sie stajesz powoli akwizytorem Shocked Kiedyś otworze lodowke i zobacze Ralfa: "Czy chciałabyś czasem posłuchac dobrej muzyki? A może chciałabyś pouwielbiać Boga przez śpiew...." Cool Może kiedyś zapukasz do drzwi Adasia Krylika i skoro masz tak ogromną siłe przekonywania ludzi do posłuchania jednej piosenki Chili (bo potem sami sie zakochują i to nie Twoja zasługa Cool ) przekonasz zespół o potrzebie koncertu na Śląsku ?
_________________
I only ask of God He won’t let me be indifferent to the wars
Solo le pido a Dios Que la guerra no me sea indiferente
Seulement je demande à Dieu Que la guerre il ne s'est pas indifférent
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
Ralf
Pismak
Pismak


Dołączył: 27 Sie 2005
Posty: 315
Skąd: Brwinów

PostWysłany: 21.06.2006 17:07:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie widze potrzeby koncertu na Sląsq Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
   
Angry
Gość





PostWysłany: 22.06.2006 01:15:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ralf napisał:
nie widze potrzeby koncertu na Sląsq Razz


Przegiąłeś.... Evil or Very Mad

Całe szczęście że to nie Ty o tym decydujesz......... Evil or Very Mad Mad
Powrót do góry
 
   
Johnny777
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 30 Gru 2003
Posty: 39
Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 22.06.2006 01:21:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Heh...komuś się pokopało wysyłanie postów Smile

Ale dobrze gada!
Ralf przegiąłeś...na kolanach do Częstochowy - może odkupisz swoje winy Confused
_________________
WITA FRAKCJA RUDZKA!!! Wink - Obrońcy pingwinów...;-P
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum: Klub Dobrej Muzyki kdm.pl Strona Główna -> Chili My Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 4 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszelkie prawa zastrzeżone <\\><    © KDM