klub dobrej muzyki FORUM   kdm.pl kdm.pl - Koncerty - Grupy <\\><
===
 FAQFAQ  RulesRegulamin  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ProfilProfil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości  ZalogujZaloguj 

Koncerty papryczek
Idź do strony 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum: Klub Dobrej Muzyki kdm.pl Strona Główna -> Chili My
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
superHela
Moderator [Chili My]
Moderator [Chili My]


Dołączył: 28 Gru 2003
Posty: 250
Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 06.11.2004 15:32:37    Temat postu: Koncerty papryczek Odpowiedz z cytatem

oto najblizsze plany koncertowe papryczek

06.11.04 Gorzyce godz. 18
Dom Pomocy Społecznej
wstęp wolny
organizator Dom Pomocy Społecznej i U.G.

07.11.04 Radom godz. 19
Sala Duszpasterstwa Akademickiego ul. Górnicza 2
wstęp wolny
koncert z okazji dni otwartych ośrodka
organizator Duszpasterstwo Akademickie

13.11.04 Radzionków godz.18
Centrum Kultury "Karolina"
Koncert w ramach Cidrowskiej Jesieni Kulturalno-Sportowej
wstęp wolny
Organizator Ruch Światło Życie par. Św. Wojciecha i Urząd Gminy

18.11.04 Katowice godz. 17
Zespół Szkół plastycznych ul. Ułańska 7a
koncert w ramach cyklicznej imprezy festiwalu "Stróżów
Poranka" - wstęp wolny organizator Związek Górnośląski i Starochorzowski Dom Kultury


Koncert 11.11 w Piasecznie został odwołany


Ostatnio zmieniony przez superHela dnia 08.11.2004 18:36:01, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
   
zulka
Gość





PostWysłany: 08.11.2004 09:27:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja to jak zwykle mam pecha Sad odwołali koncert w piasecznie Crying or Very sad
Powrót do góry
 
   
Nikodem
Pismak
Pismak


Dołączył: 10 Sie 2004
Posty: 131
Skąd: warszawa

PostWysłany: 08.11.2004 14:59:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba bylo do warszawy przyjechac do empiku Wink Choc tez za duzo bys sie nie nasluchala, bo koncer krotki byl Sad
_________________
...nie idz ta droga, szeroka droga, ktora ida wszyscy...
bleeeeeeeeee hehehe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
zulka
Gość





PostWysłany: 09.11.2004 09:14:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nikodem - ja byłam w empiku Razz !!! ale do piaseczna tez bym z miłą chęcia się wybrała.... Rzeczywiście koncert był krótki no i nie miał chili klimatu, wiadomu dużo ludzi było z przypadku.
Powrót do góry
 
   
Nikodem
Pismak
Pismak


Dołączył: 10 Sie 2004
Posty: 131
Skąd: warszawa

PostWysłany: 09.11.2004 14:12:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

duzo ludzi to chyba za duzo powiedziane. ludzi byla garstka, praktycznie wcale. no ale trudno sie dziwic na te warunki co tam byly
_________________
...nie idz ta droga, szeroka droga, ktora ida wszyscy...
bleeeeeeeeee hehehe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
JA GOŚĆ
Gość





PostWysłany: 09.11.2004 15:14:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ZULKA MYŚLĘ ŻE DLA TYCH LUDZI Z PRZYPATKU ?!! TEŻ MUSZĄ GRAĆ , A MOŻE NAWET WIĘCEJ DLA TYCH SZUKAJĄCUCH BOGA.
Powrót do góry
 
   
zulka
Gość





PostWysłany: 10.11.2004 11:20:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ludzie z przypadku - chodziło mi o klientów empiku, w sensie że nie byli to fani chili, ale nie powiedziałam że to źle!!!!! bardzo dobrze i bardzo mnie cieszy, że co raz więcej ludzi pozna pozytywne przesłanie
Powrót do góry
 
   
superHela
Moderator [Chili My]
Moderator [Chili My]


Dołączył: 28 Gru 2003
Posty: 250
Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 14.11.2004 21:49:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej!!!! Gorąco zapraszam wszystkich z Katowic i okolic na koncert w czwartek do Zespołu Szkół Plastycznych. Wejście jest darmowe (kolejny plus Very Happy )
Zapraszam własnie na ten koncert bo ja osobiscie na niego jade i mocna ekipa z Rudy Śląskiej więc zabawa gwarantowana Very Happy Cool Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
   
Aszka
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 13 Lis 2004
Posty: 38
Skąd: Radzionków

PostWysłany: 15.11.2004 22:07:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja z nasza banda tez mamy zamiar jechac zabrac sie z Radzionkowa Pociągiem do Katowic a zpowrotem autkiem

tylko jeden problem ejst nie wiemy gdzie jest ta ulica ...ma ktos mapke ???Very HappyVery Happy byla bym wdzieczna SmileSmile
_________________
A ja ufam miłosierdziu Twemu, rozraduje się moje serce wybawieniem przez Ciebie.


Ps 13,6
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
   
Aszka
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 13 Lis 2004
Posty: 38
Skąd: Radzionków

PostWysłany: 18.11.2004 20:47:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W katowicach było świetnie !! nie da sie tego opisac Smile ułuuuuu bylo pieknie jak zawsze

Pozdrawiam tych co byli w katowicach :Very HappyVery Happy
_________________
A ja ufam miłosierdziu Twemu, rozraduje się moje serce wybawieniem przez Ciebie.


Ps 13,6
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
   
superHela
Moderator [Chili My]
Moderator [Chili My]


Dołączył: 28 Gru 2003
Posty: 250
Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 18.11.2004 21:35:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No faktycznie koncert w Katowicach bardzo udany. Była odpowiednia atmosfera, Chili My grali swietnie i ludzie chyba tez mieli dobra zabawę (przynajmniej ja napewno miałam). Mam nadzieje że papryczki szybko wrócą w te okolice Very Happy Cool Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
   
Aszka
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 13 Lis 2004
Posty: 38
Skąd: Radzionków

PostWysłany: 20.11.2004 15:13:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tez mam taka nadzieje a co do tego koncertu : chyba wszczyscy sie swietnie bawili przynajmniej ci pod sceną Very Happy
_________________
A ja ufam miłosierdziu Twemu, rozraduje się moje serce wybawieniem przez Ciebie.


Ps 13,6
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
   
superHela
Moderator [Chili My]
Moderator [Chili My]


Dołączył: 28 Gru 2003
Posty: 250
Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 20.11.2004 19:55:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koncert Chili My w Katowicach w ramach festiwalu Stróżów Poranka.

18 listopada odbył się w katowickiej szkole plastycznej koncert zespołu Chili My. Na stronie internetowej zespołu już od ponad tygodnia fani odliczali dni do koncertu. Ja też z wielką radością się do tego odliczania przyłączyłam. Koncert odbywał się w czwartek, więc po lekcjach tylko na moment wpadłam do domu i pobiegłam na autobus. Pod szkołą, w której miało grać Chili My byłam pół godziny przed czasem  Poczekałam na dworze na mojego brata (to on zaraził mnie wielką sympatia do Chili My) i w końcu poszliśmy na koncert. W środku, na szczęście, było ciepło i już żaden mróz mi nie był straszny.
Przed koncertem kilka słów o festiwalu Stróżów Poranka powiedział Marcin Jakimowicz (autor książki „Radykalni”). Koncert zaczął się punktualnie, (czyli o godz. 17). Jako pierwszy wystąpił nowopowstały zespół Katolika Front. Lider zespołu chwilkę mówił o zespole i zaczęli grać. Osobiście nawet podobały mi się ich piosenki, chociaż zaprezentowali tylko 3! Gdy muzycy z Katolika Front schodzili ze sceny, wszyscy już wstali z krzeseł i dogalopowali pod scenę w celu zajęcia odpowiedniego miejsca widokowego i tanecznego, (jeśli te dzikie podskoki można nazwać tańcem). Konferansjer nie musiał nawet zapowiadać Chili My, bo wszyscy już bardzo dobrze znają chłopaków. Koncert się rozpoczął. Po chwili sala była przepełniona skaczącymi, śpiewającymi i coraz bardziej zmęczonymi od skakania fanami zespołu. Nikt jednak nie zwracał uwagi na zmęczenie i coraz większe braki świeżego tlenu na sali. Podejrzewam, że jeśli wokalista zespołu (Adam Krylik) zapomniałby jakiegoś tekstu to nic by się nie stało, ponieważ publiczność przez cały koncert śpiewała razem z nim. Z zespołu emanowała radość z grania dla Boga, fanów zebranych na koncercie i dla siebie . Niestety nie jestem w stanie wymienić po kolei, jakie piosenki wykonywali muzycy, ponieważ szalałam z wszystkimi pod sceną. Jednak nie zabrakło takich sztandarowych piosenek, jak „Twoje miłowania”, czy „Matulo moja”. Sporo było też piosenek z nowej płyty zespołu: „Ja wiem, że tak będzie”, „Biała koszula”, „Jutro nie nadejdzie nigdy”. Nie są to wszystkie piosenki zagrane przez Chili My w Katowicach. Po koncercie zespół otrzymał pamiątkową statuetkę festiwalu Stróżów Poranka. Później jeszcze kilka bisów i niestety koncert się zakończył.
Myślę, że wszyscy wracali do domów z poczuciem, że byli na genialnym koncercie i na pewno jeszcze wrócą na występy Chili My.

Zespół wystąpił w składzie:
Jacek Wąsowski- gitara akustyczna
Adam Krylik- wokal
Jerzy Runowski- gitara elektryczna
Kornel Popławski- gitara basowa
Konrad Zieliński- perkusja
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
   
superHela
Moderator [Chili My]
Moderator [Chili My]


Dołączył: 28 Gru 2003
Posty: 250
Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 21.02.2005 19:21:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz wiadomość bardzo nieoficjalna i bardziej zasłyszana Very Happy
Zespół w końcu ( Very Happy ) będzie miał jakieś koncerty i jakakolwiek trasa będzie za niedługo znana Smile

Ps. Ja osobiście stawiam na najbliższe półrocze Very Happy Cool Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
   
Aszka
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 13 Lis 2004
Posty: 38
Skąd: Radzionków

PostWysłany: 22.02.2005 17:15:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jupi !!!!!!! ale super ...cieszymy się Very Happy Very Happy Very Happy Shocked Wink
_________________
A ja ufam miłosierdziu Twemu, rozraduje się moje serce wybawieniem przez Ciebie.


Ps 13,6
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum: Klub Dobrej Muzyki kdm.pl Strona Główna -> Chili My Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Następny
Strona 1 z 14

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszelkie prawa zastrzeżone <\\><    © KDM