klub dobrej muzyki FORUM   kdm.pl kdm.pl - Koncerty - Grupy <\\><
===
 FAQFAQ  RulesRegulamin  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ProfilProfil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości  ZalogujZaloguj 

Metal jako muzyka chrześcijańska - POMYŁKA !!!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum: Klub Dobrej Muzyki kdm.pl Strona Główna -> Ogólnomuzyczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bart
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 01 Sie 2004
Posty: 55
Skąd: Na GG przeważnie niewidoczny

PostWysłany: 13.01.2005 22:46:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BEZ KOMENTARZA !!!

Nie dziwi Cię to, że tylko u Ciebie ta dyskusja powoduje nerwy, jak napisałeś?? Ja jak na razie nie mam żadnych powodów do nerwów, nawet pomimo głupkowatych aluzji...

Wiesz co to jest pokora??? Więc ćwicz się w niej!
_________________
"Życie bez Jezusa Chrystusa i Maryi nie ma żadnego sensu !!! " Wierzcie mi. Bart.
Czytajmy Ewangelię, bo to SŁOWO ŻYWE i w nas DZIAŁA !!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
Zawilec
Pismak
Pismak


Dołączył: 27 Gru 2003
Posty: 127
Skąd: Wawa

PostWysłany: 13.01.2005 23:22:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak z boku dyskusji : nie nazywaj muzyki (tudzież innych rzeczy będących w gruncie rzeczy kwestią gustu, czy poglądu na przenikajace je tutaj kwestie wiary), której nie akceptujesz BYLE CZYM, bo równie dobrze inni mogą tak samo określić to, co Tobie akurat się podoba...

Jedni siędzą w HHopie, inni wolą styl ala rekolekcje wakacyjne / pilgrzymkowy a jeszcze inni krzyczą, że nic nie zastąpi dobrego organisty i współnego śpiewu Wink

Całość jest bardzo subiektywną sprawą, ale czynienie z tego wielkiego halo i wałkowanie w kółko jako jedynej słusznej opcji, bo inni wcale niby nie są tak czy inaczej doświadczeni, to już przesada... Co jak co, ale jeżdzenie po osobach pokroju x. Dzikiego i całej masie innych organizacyjnych dusz - stanowiących swoiste autorytety a które wspierają także cięższe granie to już przegięcie.
_________________
Pozdrawiam, Zawilec
Strona zespołu: www.pospolite.ruszenie.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
   
youzwa
Pismak
Pismak


Dołączył: 15 Gru 2003
Posty: 246
Skąd: Warszawa k. Wesołej

PostWysłany: 14.01.2005 01:36:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bart napisał:
BEZ KOMENTARZA !!!

Nie dziwi Cię to, że tylko u Ciebie ta dyskusja powoduje nerwy, jak napisałeś?? Ja jak na razie nie mam żadnych powodów do nerwów, nawet pomimo głupkowatych aluzji...

Wiesz co to jest pokora??? Więc ćwicz się w niej!
uffff.... całe szczęście.... najlepiej już wogóle nic nie komentuj.... przecież i tak nie masz już więcej "argumentów".....


ja się wkurzałem tą dyskusją już ho ho temu! teraz to już najwyżej ejstem zażenowany Twoją krótkowzrocznością... żal pupe ściska.....

A ja jestem nerwowy człowiek i jestem w stanie stanąć w prawdzie jeśli oto chdozi.... jesetm słaby ale Bóg mnie takiego chce i kocha. Tak samo jak Ciebie, który jest idealny.

A za głupkowate aluzje przepraszam. Niestety głupka na nic więcej nie stać. Ale może kiedyś będzie mnie stać na mądre aluzje, takie jak Twjoe.

a o pokorze to już wogóle nic nie mówie bo to już POTĘŻNE Waterloo moje.

Bart napisał:
Wiesz co to jest pokora??? Więc ćwicz się w niej!
żeby każdy próbujący wyjąć drzazge z czyjegoś oka, wpierw zajął się belką w swoim....
_________________
http://backstageshop.pl - sklep z muzyką, książkami, koszulkami

http://dtrecords.pl - wydawnictwo muzyczne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
   
Bart
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 01 Sie 2004
Posty: 55
Skąd: Na GG przeważnie niewidoczny

PostWysłany: 14.01.2005 13:04:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i teraz zapewne k. youzwa czekasz na moją riposte. Niestety Cię rozczaruję. Nie będę dalej prowadził rozmowy z kimś, kto nie panuje nad swoimi emocjami i w sposób szczeniacki atakuje rozmówcę!
Myślałem, że z Ciebie jest nieco poważniejszy człowiek... ale cóż...

Kol. Zawilec, pod mianem "byle co" miałem na myśli np. muzykę wszelakiego rodzaju. Mówi się tak często np. gdy ktoś ma ubrać cokolwiek, to powie "ubiorę byle co". Nie chodziło mi o określanie jakiejś muzyki jako gorszej, czy lepszej.
Po prostu pewne gatunki muzyki NIE nadają się do podkładu pod teksty religijne i już, tak jak pewien rodzaj ubioru do kościoła.
W tym poglądzie nie jestem odosobniony, dlatego tym bardziej się dziwię, że tu panuje takie oburzenie i dezaprobata.

Prawda jest taka, że skoro ja mogłem przejrzeć na oczy, to i Was także to może spotkać. Pan Bóg ma różne zamiary wobec każdego z nas i działa w różnych momentach życia.

Gwarantuję Ci, że jeśli kategorycznie porzucicsz wszelki możliwy grzech przewlekły, będziesz przystępował regularnie do sakramentów św. i poprosisz Boga o to, by pokazał Ci co jest dobre, a czego być nie powinno (odnośnie tej omawianej muzyki), to ON to uczyni!
_________________
"Życie bez Jezusa Chrystusa i Maryi nie ma żadnego sensu !!! " Wierzcie mi. Bart.
Czytajmy Ewangelię, bo to SŁOWO ŻYWE i w nas DZIAŁA !!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
zasada
Pismak
Pismak


Dołączył: 06 Mar 2003
Posty: 76
Skąd: Łódź -> Poznań

PostWysłany: 14.01.2005 14:28:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...dobra - myslalem, ze juz zakonczylem swoja fermentujaca dzialalnosc w tym watku, ale widze ze nie zakonczyl sie w sposob naturalny (piszacy poszli po rozum do glowy) ani nienaturalny (po rozum do glowy poszli moderatorzy i zamkneli ew. skasowali watek), wiec czemu nie napisac jeszcze paru linijek...
...tym bardziej ze Bart, pojechales po znajomym tak moim jak i sporej czesci czytajacych i piszacych na tym forum...
...also...
T~YoY napisał:
Bart napisał:
Czy Ty myślisz, że ja w życiu hard-rocka i metalu nie słuchałem? Oj byś się zdziwił ile tego było... Ale dopiero teraz, gdy dałem sobie z tym spokuj, wiem co to jest pokój ducha i wyciszenie wewnętrzne. .

Mały przykład, X.Tomasz "Dziki" Źwiernik z Zamościa. Ksiądz, jeździ na motorze, a w domu ma przeogromną kolekcję płyt z muzyką metalową i balck-metalowa ( wszystko z pozytywnym przesłaniem, żeby nie było niedomówień). Uwierz mi, w życiu nie widziałem bardziej uduchownionej i wyciszonej osoby jak X.Dziki.
Czyli jednak można....

Bart napisał:
Jednak się nierozumiemy. Widać mamy inne pojęcie o wyciszeniu.
Prawdziwa bliskość z Bogiem niedopuszcza zapełnienia umysłu jakimś np black metalem. To po prostu chore! To że ktoś jest księdzem nie oznacza od razu, że jest on blisko Jezusa, jak np. św Teresa od Dzieciątka Jezus.
A propos św Teresy. Słyszałeś o czymś takim jak twierdza duchowa???

... najezdzasz teraz na kaplana ktory robi przeogromnie duzo dobrej roboty jesli chodzi o dusze, zbawienie, przyciaganie ludzi do Jezusa czy ostatecznie chociazby rozwoj kultury mlodziezowej (fuj jak to brzmi ohydnie) na terenach zamojszczyzny - obecnie sam Zamosc, wczesniej Tomaszow Lubelski...
...nie znasz go osobiscie, nie wiesz jak intensywne zycie duchowe prowadzi, i nie wiesz miliona innych rzeczy wiec radze Ci laskawie abys sie przymknal - na obecnych tutaj a nie zgadzajacych sie z Twoja wizja swiata pluc mozesz sobie do woli, na nieobecnych a zacnych lepiej cobys tego nie robil bo: anatena sit!!!

youzwa napisał:
PS. Stary, mam nadzieje że trafisz kiedyś na Katechezy NEO.... To dopiero będzie dla Ciebie szok, a nie jacyś lewitujący ludzie....

...no - kolejny hard core i to wcale nie Malaga...
...powiem tak: kiedys u nas w parafii mial byc jakis zjazd charyzmatykow i nasz katechista gdy konczylismy liturgie eucharystii powiedzial tak: ej! tylko dobrze schowajcie mikrofony bo za tydzien okaze sie ze ich nie ma a jak zapytamy gdzie sa to uslyszymy, ze Duch Świety wie...
...mimo pewnej dozy zjadliwosci pokazuje to bardzo dobrze roznice duchowosci neonskiej i pentakoistycznej - ja tam wole dwoma nogami twardo na ziemi stac niz lewitowac - przeciez nie w powietrzu a w roli ktora uprawial rolnik znalazl perle seen???

...i mam nadzieje ze moderator zamknie watek...
_________________
Blaszony
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
   
Krzysio :D
Podglądacz
Podglądacz


Dołączył: 02 Sty 2005
Posty: 6
Skąd: z Lublina

PostWysłany: 14.01.2005 20:58:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bart napisał:

Na pytanie Krzysia nie udzielę odpowiedzi, bo nie wiem, czy mam to traktować, jako niemądry żart, czy jakiś wygłup...
Sam sobie odpowiedz, bo to przecież proste


Traktuj to jak chcesz. W mojej wypowiedzi możesz widzieć nawet kompleksy zdegenerowanego dwuletniego homoseksualisty albo wypociny koreańskiego trzygłowego i jednonożnego pisarza żyjącego w XIII w. p.n.e. na Grenlandii. Wiem tylko, że czasami jestem jak lustro, w którym każdy może zobaczyć przejaskrawione odbicie własnych wad.

Zamurowało, panie Barcie, co? Wygląda na wypowiedź człowieka nienormalnego. I ja tym człowiekiem jestem. Bo gdybym był normalny, to całkowicie olałbym Twój temat, uznając go za żałosną prowokację. Jak widać- psychole są wśród nas...
Aby uzasadnić swoje zdanie posługujesz się przykładami z życia młodych ludzi, którzy zbłądzili, słuchając metalu. Ale właśnie tacy ludzie nie powinni słuchać metalu- ta muzyka nie jest dla nich i nie pasuje do ich słabej osobowości. A dla kogo jest metal? Dla ludzi silnych duchem, na tyle silnych, że nie zaszkodzi im ani Vader, ani Kat, ani nawet Slayer. I mogą lubić tą muzykę, lecz nie stawiają jej na pierwszym miejscu. Na pierwszym miejscu stawiają Boga i to właśnie On sprawia, że metal ani trochę nie wpływa na ich zdrowie, wiarę itd.
A zobacz, ile młodych ludzi zbłądziło w inny sposób- whcodząc w tzw. "blokowe" towarzystwo. 12- latkowie sięgają po wódkę, a potem wdają się w bójki, co często kończy się dla nich tragicznie. Wdają się w kryminalne towarzystwo, co potem może doprowadzić do śmierci kilku osób, przez jednego dzieciaka, który sięgnął po alkohol.
I nie jest prawdą, że aby osiągnąć pełen stan "upojenia" w trakcie koncertu rockowego, trzeba sięgać po narkotyki. Bo na koncertach rockowych jest właśnie najmniej dealerów. A gdzie jest ich najwięcej? Na dyskotekach i w szkołach. To właśnie w tych wiejskich dyskotekach "w oborze" jest najwięcej dealerów. I to muzyka techno najbardziej wprowadza w trans z powodu często powtarzającyh się rytmów. W muzyce metalowej jest wiele melodii i nie zawsze jest to stereotypowe walenie na gitarach. Co do szkoły to chyba nie muszę komentować- większość chyba zna dzisiejszą sytuację w gimnazjach i liceach.
_________________
Każdy samochód może Ci służyć do końca życia, musisz nim jeździć tylko bardzo szybko...


Ostatnio zmieniony przez Krzysio :D dnia 16.01.2005 18:18:56, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
Helter Skelter
Nowy
Nowy


Dołączył: 15 Sty 2005
Posty: 1

PostWysłany: 15.01.2005 11:15:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mi się wydaje że ładnie będzie jak zakończe tą rozmowe takim jednym wydażeniem.<specjalnie się zarejestrowalem> Mam kumpla ochrzczonego i owsze ale w kościele byl ostatnio gdzieś w okolicach komunii. <nie łacze kościoła z wiarą bynajmiej> ogólnie zatwardzialy ateista . I raz wyciagnąlem go na koncert jednego z z tych metalowych zespołów chrześcijańskich we wrocławiu. Spodobało się pojechał ze mną na Slot i to juz nie jest ten sam czlowiek.Ostatnio przyszedlem do niego a on czytal Pismo Świete naprawde dzieje się z nim coś dobrego . Więc jeżeli chociaż jeden się nawrócił to już warto grać taką muzyke chyba prawda? W środowiskach metalowych jest dużo ateistów antychrześcijan a to ich chyba powinniśmy nawracac prawda ??
_________________
nudnawe te podpisy macie ....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
tulipan
Podglądacz
Podglądacz


Dołączył: 18 Lut 2004
Posty: 18
Skąd: Lbn

PostWysłany: 16.01.2005 02:20:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tej dyskusji ktoś postawił tezę: że nie może istnieć muzyka chrześcijańska w wydaniu metalowym. Wypowiadam się na ten temat po raz pierwszy. Myślę ,że mi przynajmniej jest trudno stwierdzić, który z zespołów gra muzykę z gatunku „metal” Ktoś tam wspominał o Tymku i Armii. O ile się nie mylę, to żaden z tych zespołów nie gra muzyki heavy metalowej. Powiem tak ,że moim zdaniem muzyka chrześcijańska w , której nie można rozróżnić słów nie może być nazywana w ten sposób. Celem muzyki jest chwalenie Boga i ewangelizacja. Jeżeli ktoś nie może zrozumieć tekstu to ten drugi element odpada . Proszę też o podanie mi przykładów, które zespoły wg was grają chrześcijańską muzykę heavy metalową? Dziękuję z góry za odpowiedź.
_________________
I want to be a Jesus child Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
   
Mazi
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 01 Gru 2002
Posty: 65
Skąd: Mielec/Kraków

PostWysłany: 16.01.2005 10:04:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam Cool

Na początek powiem, że cieszy mnie iż w tym temacie wypowiadały się nowe osoby na forum, mam również nadzieję, że ich aktywność nie skończy się tylko konkretnie na tym temacie. Z mojej strony witam i zapraszam do wymieniania poglądów Laughing

Co do samego tematu nie będę go ani zamykał ani usuwał(przynajmniej na razie) ale również nie będę tolerował obrażania kogolowiek i to obojętnie czy z racji jego gustów muzycznych, poglądów religijnych a tym bardziej wieku czy też płci. O poglądach religijnych dyskutuje się na forum chrześcijanie. Żeby było jasne, cieszy mnie ożywiona dyskusja ale nie w taki sposób.

Co do moich poglądów to całkowicie zgadzam się z ostatnimi wypowiedziami tulipana, Helter Skelter'a oraz ostatnim postem Zawilca. To by było na tyle.

Pozdrawiam i grzecznie mi tutaj Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
   
jonasz777
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 04 Sty 2003
Posty: 51
Skąd: staogard gdański

PostWysłany: 16.01.2005 10:48:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecie co; bolesne to dla mnie kiedy widze słowa krytki pod adresem osób śpiewających o Bogu... tym bardziej bolesne jezeli te słowa padają z ust chrześcijanina (?).Rozumiem gdyby napisał że mu się ta muza nie podoba, ale pisać że to pomyłka robić coś takiego? Przykre, smutne. Ja słucham bardzo ciężkiej muzy od 6 klasy podstawówki. Nawróciłem się kiedy miałem 18 lat. Teraz mam prawie 26 i cały czas słucham ostrego grania.. metalu, hardcore. Ta muzyka jest adrsowana do konkretnych osób. Środowiska metal, straight edge, hardcore są pod ogromnym wpływem treści satanistycznych a zespoły chrześcijańskei to prawdziwe światło w tym co się dzieje w tych dziedzinach. Wiele zespołów powstało tylko dlatego że poczuli że Bóg ich do tego powołuje np Zao, Strongarm, Overcome... Pociesza mnie fakt że coraz więcej ludzi interesuje się tą muza i szuka jej. Po za tym ja po kocercie hardcore mam pokój w sercu. Jak ktos ma czyste serce to warunki zewnetrzne nic nie zmieniają. pokój serca to dar od Księcia Pokoju - Jezusa Chrystusa. Pokój wszystkim. Pozdrawiam. Jakby ktoś szukał więcej info zapraszam do pisania do mnie.
Godbless! <>< mariusz ><>

www.sfhc.kdm.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
   
tulipan
Podglądacz
Podglądacz


Dołączył: 18 Lut 2004
Posty: 18
Skąd: Lbn

PostWysłany: 16.01.2005 15:24:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sorry ale nikt konkretnie nie odpowiedzial na moja prosbe Sad bo nadal nie wiem który zespól gra metal chrzescijanski??
_________________
I want to be a Jesus child Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
   
Krzysio :D
Podglądacz
Podglądacz


Dołączył: 02 Sty 2005
Posty: 6
Skąd: z Lublina

PostWysłany: 16.01.2005 18:25:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tulipan: jest wiele chrześcijańskich zespołów metalowych- heavy, power, death, unblack itd. Po szczegóły odsyłam na stronę http://republika.pl/danboa/ . Co do 2Tm2,3 i Armii, to rzeczywiście nie jest to taki czysty metal, nawet można powiedzieć, że to tylko rock, gdyż chłopaki często wprowadzają elementy reggae i chóry. No i brzmienie gitar- niby metalowe, ale jednak jakoś bardziej do hard rocka podobne.
_________________
Każdy samochód może Ci służyć do końca życia, musisz nim jeździć tylko bardzo szybko...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
Bart
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 01 Sie 2004
Posty: 55
Skąd: Na GG przeważnie niewidoczny

PostWysłany: 16.01.2005 18:47:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jonasz777 napisał:
bolesne to dla mnie kiedy widze słowa krytki pod adresem osób śpiewających o Bogu... tym bardziej bolesne jezeli te słowa padają z ust chrześcijanina (?).Rozumiem gdyby napisał że mu się ta muza nie podoba, ale pisać że to pomyłka robić coś takiego?


Słuchaj. Nigdzie czegoś takiego NIE NAPISAŁEM!!
Pisałem od początku TYLKO o muzyce, że to ona w takiej postaci jest niewłaściwa do takich tekstów.
Co do samej treści słów nie mam absolutnie nic, no chyba że są one tak zaśpiewane, że kompletnie nic nie można zrozumieć - ryk. Wówczas to chyba mija się z celem, bo gdzie tu jakaś ewangelizacja? Równie dobrze wtedy ktoś słuchając tego niezrozumiałego wrzasku, może powiedzieć, że to kawałki satanistyczne, czy jakieś tam...

A mam takie pytanie.
Ile tak około, ale w miarę jak najdokładniej, jest w Polsce fanów chrześcijańskiej muzyki rockowej??? Czy ktoś ma takie dane?
I jeszcze dla porównania, ile jest fanów muzyki pop-rockowej, np. K.Kowalska, Ich Troje, itd... ?
_________________
"Życie bez Jezusa Chrystusa i Maryi nie ma żadnego sensu !!! " Wierzcie mi. Bart.
Czytajmy Ewangelię, bo to SŁOWO ŻYWE i w nas DZIAŁA !!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
jonasz777
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 04 Sty 2003
Posty: 51
Skąd: staogard gdański

PostWysłany: 16.01.2005 19:36:08    Temat postu: Re: Metal jako muzyka chrześcijańska - POMYŁKA !!! Odpowiedz z cytatem

Bart napisał:
Pokój wszystkim!
Ostatnio oglądałem kąsek programu RAJ, w którym pokazywano kapele metalowe, "śpiewające" o Bogu...
Osobiście myślę, że to jest wielka pomyłka! Jak coś takiego, tzn. absolutnie niezrozumiały ryk wokalisty może przybliżyć ludzi do Boga??!!
Owszem, jest to jakaś droga nawrócenia tych ludzi, aczkolwiek taka forma przekazywania Boga innym jest wielkim nieporozumieniem.
Czy owocami po takim koncercie jest spokój, pokój ducha, radość i miłość? Wątpię. Nie wiem, jaka muzyka będzie w niebie, ale jestem przekonany w 100%, że nie będzie to taki ryk, jazgot i agresja...


Program raj był robiony o moim przyjacielu Jarku i zespole Boanerges, i naprawde daleki jestem od przekonywania kogokolwiek jaka muzyka jest odpowiednia do odpowienich textów... sam pomysł rozpatrywania takiego problemu jest całkowiecie bez sensu. Zupełnie też nie interesuje mnie ilu jest fanów chrześcijańskeigo rocka w Polsce i dla mnie nie jest to wyznacznikiem niczego... Sory stary. Tak jak pisąłem są ludzie dla których muzyka stanowi bardzo ważna część życia. Niektórzy kochaja sklejanie modeli samolotów, a niektórzy muze. Jeżeli są osoby które kochają Pana Boga i lubią taka muzę /a sa takie osoby/ sory nie prowadzę ststystyk nie powiem ci ile w Polsce. W Stanach na pewno więcej.Jest wiele wytwórni zajmujących się promowaniem tylko ostrej muzyki chrześcijańskiej.np:

http://www.facedownrecords.com/
http://www.solidstaterecords.com/
http://www.toothandnail.com/

Jest wiele rzeczy które składa się na taki stan rzeczy: że muza ta nie jest tak znana w Polsce m.in. tacy ludzie jak ty drogi Bartku krytykujący coś o czym nie mają pojęcia:). Kościół w Polsce jest bardzo konserwatywnym Kościołem i ciężko jest powstawać nowym zespołom. Odrobinę drogę przetarł Houk, Armia, 2Tm 2,3 - choć wiemy że jest to zdecydownie lightowy klimacik na scenie. christian hardcore.
Dla pocieszenia i ku poinformowaniu niektórych zainteresowanych osób dodam że w Radiu Józef 96,5 fm jest audycja Mocne Ramie, można odsłuchać jej w necie. A dotyka sporo fajnych zespolików :)
http://www.sielskiefale.pl/sielski.php?fra=1&men=1&b=0
Prowadzi ją Dziki i Malaga czasami /pozdrawiam was serdecznie Aniołki:)/

Jeszcze raz Ci napiszę jest to muzyka kierowana do konkretnego odbiorcy... dzieciaków z ulicy, z gangów, z trudnych środowisk... Wybacz ale twoi ulubieńcy kimkolwiek są nawet jezeli są bardzo dobrzy i śpiewaja wyraźnie do nich nie trafią. Nie znasz tych dzieciaków, nie znasz tych klimatów i dlatego wypowiadasz słowa które sam nie wiem czemu mają służyć. Moim zdaniem stworzyłeś wirtualny problem.. ale w końcu o czymś trzeba podyskutować... Z głośnym krzykiem pozdrawiam Cię serdecznie i jeżeli jakies kwestie są do wyjaśnienia to zapraszam... mam nadzieje że w duchu miłości braterskiej wyjasnimy sobie jakieś tam wątpliwości. Godbless!!! <>< XmariuszX ><>

Ps Ja jestem obecnie ze Starogardu, zproszę cię kiedyś stary na koncert dobry, powiwijasz sobie wesoło w tańcu, pokrzyczysz radośnie... spotkamy się pogadamy i zobaczysz że pokochasz te klimaty. Jeszcze raz serdeczne pozdrowienia.Peace
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
   
jonasz777
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 04 Sty 2003
Posty: 51
Skąd: staogard gdański

PostWysłany: 16.01.2005 20:04:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tulipan napisał:
sorry ale nikt konkretnie nie odpowiedzial na moja prosbe :( bo nadal nie wiem który zespól gra metal chrzescijanski?


Odpowiedz dla tuliapna Jest bardzo dużo takich zespołów wejdz na strony:
http://unblack.kdm.pl/
http://www.celestiallight.pl/

to Polskie strony o muzyce unblack metalowej

moja strona www.sfhc.kdm.pl dotyczy muzyki która się nazywa spirit filled hardcore
jeżeli chcesz poszukac czegoś w tym klimacie to najlepiej zacznij od takich zespołów jak zao, hopesfall, underoath ... to moje ulubione zespoły

z metalu polecam Living sacrifice, Horde, Worship Factory, Indvelling, Overcome, Immortal Souls, Schlesvalk... znajdz te zespoły a póżniej poszukaj wytwórni chrześcijańskich. Na www.trustkill.com mozesz znaleźć teledyski zespołu hopesfall. Owocnych poszukiwań. Blessings!
<>< mariusz ><>
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum: Klub Dobrej Muzyki kdm.pl Strona Główna -> Ogólnomuzyczne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 6 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszelkie prawa zastrzeżone <\\><    © KDM