klub dobrej muzyki FORUM   kdm.pl kdm.pl - Koncerty - Grupy <\\><
===
 FAQFAQ  RulesRegulamin  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ProfilProfil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości  ZalogujZaloguj 

zloty, zjazdy, konferencje chrześcijańskie...
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum: Klub Dobrej Muzyki kdm.pl Strona Główna -> Chrześcijanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hipcia
Nowy
Nowy


Dołączył: 13 Kwi 2004
Posty: 1
Skąd: bydgoszcz

PostWysłany: 13.04.2004 15:17:42    Temat postu: zloty, zjazdy, konferencje chrześcijańskie... Odpowiedz z cytatem

nie wiem czy juz taki temat istnieje, jesli tak to sorki ale nie czytalam jeszcze wszystkiego.
chcialabym poruszyc temat przeroznych zjazdów religijnych, wiecie co mam na mysli..? z pewnoscia w kazdym miescie takie zjazdy sie odbywaja:) tutaj mozemy zaprezentowac je i zaprosic siebie nawzajem...

na takich zlotach - obowiazkowy koncert uwielbienia...Smile
-u mnie w bydzi za tydzien rozpoczyna sie Zlot Mlodziezy Chrzescijanskiej 'Potrafish'...jesli byliby zaintersowani...Smile
-30.04-2.05 bedzie konferencja w Żywcu...raczej tam zawitam...jesli wy tez lubicie czasem takie spotkania, poznawanie nowych ludzi i spiewanie z uwielbieniem...to PISZCIE:)))
_________________
'Nie ma lepszej rzeczy niż znać Ciebie Panie'Smile))
(mate o.)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
   
Aye_davanita
Podglądacz
Podglądacz


Dołączył: 07 Sie 2004
Posty: 9
Skąd: Kraków

PostWysłany: 07.08.2004 21:53:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio (25-30 lipiec) byłam na Spotkaniu Młodych w Wadowicach, w pierwszy dzień był koncert Magdy Anioł, który mnie powalił....kiedyś każdego kto nie grał ciężkiego rocka z góry skreślałam, a ten koncert był cudowny Smile jak tylko Magda będzie grała przy Dominikańskiej w Krakowie to ja lece Very Happy A do Wadowic zapraszam za rok. Będzie to połączone z wyjazdem do Kolonii na Światowe Dni Młodzieży Smile

Odsyłam na strony: www.emmanuel.info.pl/wadowice/index.htm
oraz www.sdm.org.pl
_________________
Wyrwał nas z paszczy lwa
Pokonał śmierć
Pokonał strach
JEZUS !!!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
superHela
Moderator [Chili My]
Moderator [Chili My]


Dołączył: 28 Gru 2003
Posty: 250
Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 08.08.2004 17:24:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej! Dokładnie w moim mieście to raczej nie ma takich spotkań. Ale niedaleko mnie, w Chorzowie organizowany jest co pewnien czas koncert "Stróżów Poranka". Wystepują na nim zespoły chrześcijańskie. Zazwyczaj jest Chili My ( Very Happy ), kiedys jeszcze była Armia, Magda Anioł, 40/30/70:) (pewnie jeszcze ktoś, ale ja jak zwykle nie pamiętam Laughing ).
Oprócz tego z niczym innym sie nie spotkałam w mojej okolicy Very Happy Cool Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
   
Grzecho
Admin Forum
<font color=blue>Admin Forum</font>


Dołączył: 06 Gru 2003
Posty: 322
Skąd: Chojnice

PostWysłany: 08.08.2004 20:05:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wydaje mi sie, ze nie o to chodzilo autorowi postu
nie piszemy o zwykłych koncertach, ale np. o konferencjach z uwielbieniem, o koncertach uwielbieniowych itp.
zespoły takie jak Chily My czy Armia z pewnością nie należą do tej dziedziny Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
superHela
Moderator [Chili My]
Moderator [Chili My]


Dołączył: 28 Gru 2003
Posty: 250
Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 09.08.2004 14:54:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oki, rozumiem! Ale to w takim razie na czym polega taki typowy koncert uwielbienia?
Very Happy Cool Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
   
Grzecho
Admin Forum
<font color=blue>Admin Forum</font>


Dołączył: 06 Gru 2003
Posty: 322
Skąd: Chojnice

PostWysłany: 09.08.2004 16:19:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

superHela napisał:
Oki, rozumiem! Ale to w takim razie na czym polega taki typowy koncert uwielbienia?

że w czasie koncertu uwielbiasz Boga, prowadzący koncert modli się w czasie piosenek czy w przerwach między utworami... trudno tak opisać bo jest różnie Smile
często takie koncerty prowadzą nie konkretne zespoły, ale muzycy dobrani w jakiśtam sposób (przez siebie czy przez kogoś) często nawet nieznani... to jest inna bajka takie koncerty. One są dla chwały Boga, po prostu uwielbianie a nie granie pod publikę (dla ludzi, czyli ewangelizacyjne).
Często przy okazji jakichś "imprez religijnych" (ale to brzydko brzmi) są właśnie takie koncerty. Przykładem jest Ludźmierz (to jest dla muzyków, ale są tam takie koncerty) czy konferencje (Legnica, Kalisz, Kielce).
A tutaj wpisujcie inforamcje, jesli ktos bedzie wiedzial o tego typu zjazdach (nie tylko dużych, ale również tych malutkich). Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
youzwa
Pismak
Pismak


Dołączył: 15 Gru 2003
Posty: 246
Skąd: Warszawa k. Wesołej

PostWysłany: 24.08.2004 05:12:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja byłem jednego dnia na tych dniach w Wadowicach i było drętwo... nie jarają mnie jakoś takie imprezki...
_________________
http://backstageshop.pl - sklep z muzyką, książkami, koszulkami

http://dtrecords.pl - wydawnictwo muzyczne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
   
zwiastun
Podglądacz
Podglądacz


Dołączył: 04 Wrz 2004
Posty: 5
Skąd: SZCZECIN, KOSZALIN

PostWysłany: 06.09.2004 18:23:24    Temat postu: ja mam dobre wspomnienia z obozów chreścijańskich. Odpowiedz z cytatem

Ja często bywam na takich obozach, czy zlotach młodzieży chrześcijańskiej
Ja dzięki takiemy wyjazdowi na obóz chrześcijański poznałem Boga i tam się nawróciłem.
Tam poznałem miłość i sens zbawienia, jakim obdarza Chrystus.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
zwiastun
Podglądacz
Podglądacz


Dołączył: 04 Wrz 2004
Posty: 5
Skąd: SZCZECIN, KOSZALIN

PostWysłany: 06.09.2004 18:28:18    Temat postu: Ja wam powiem czym jest tak naprawdę koncert uwielbieniowy!! Odpowiedz z cytatem

Takie koncerty organizuje się nie po to by zarobić pieniądze, ale po to by móc wielbić Boga.
Na takie koncerty najczęściej zapraszani są goście i zespoły z różnych stron.
Ja osobiście uwielbiam takie imprezy, ale nie znoszę ostrej muzy chrześcijańskiej bo to dla mnie nie jest już wielbienie Boga, ale obraza.
Bóg jest Bogiem porządku, a nie chaosu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
youzwa
Pismak
Pismak


Dołączył: 15 Gru 2003
Posty: 246
Skąd: Warszawa k. Wesołej

PostWysłany: 06.09.2004 22:07:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nasz Bóg jest Bogiem paradoksów....
jak chcesz się wypowiedzieć o muzie czadowej to jest na to inny temat. najpierw przeczytaj.

obraza? co to by był za Bóg którego da się obrazić?
_________________
http://backstageshop.pl - sklep z muzyką, książkami, koszulkami

http://dtrecords.pl - wydawnictwo muzyczne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
   
Teresss
Podglądacz
Podglądacz


Dołączył: 01 Maj 2005
Posty: 9
Skąd: SKAwina CITY :D

PostWysłany: 02.05.2005 08:25:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

youzwa napisał:
nasz Bóg jest Bogiem paradoksów....
jak chcesz się wypowiedzieć o muzie czadowej to jest na to inny temat. najpierw przeczytaj.

obraza? co to by był za Bóg którego da się obrazić?



chopie, Ty zawsze musisz się w cos wmieszać!!! zawsze musisz kogoś albo cos obrazic, czy też przyszpanować, że lepiej wiesz... i zwykle nic Ci się nie podoba... sorry, że tak piszę, ale jestem nowa i od razuzauwazyłam Twoją "nieciekawą" działalność na 4um :/ wiem, woslność słowa itp... ale bez przesady!!! a z tym, ze nasz Bóg jest Bogiem paradoksów to mnie wnerwiłeś... jeśli tak dużo masz do Niego, to po co w Niego wierzysz????????
_________________
...Myślę, więc jestem...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
youzwa
Pismak
Pismak


Dołączył: 15 Gru 2003
Posty: 246
Skąd: Warszawa k. Wesołej

PostWysłany: 02.05.2005 21:07:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a zastanow sie czy to ze jest Bogiem paradoksow to obelga.... bo dla mnie absolutnie nie. Co takiego jest strasznego w moim stwierdzeniu...?
_________________
http://backstageshop.pl - sklep z muzyką, książkami, koszulkami

http://dtrecords.pl - wydawnictwo muzyczne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
   
Izaak
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 11 Lip 2004
Posty: 36
Skąd: wawa

PostWysłany: 02.05.2005 23:47:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

he he

zadnej sitwy tu nie tworze choc tez bylem oskarzany o matactwo i filozofowanie mi to o bogu paradoksow stwierdzenie odpowiada oczywiscie wszystko sprowadzi sie do zycz. i nzycz. interpretacji

ale wracajac szybko do tematu to bywalem na takich imprezach (to brzmi przewrotnie ;)) i roznie to bywalo
np kiedys az mnie cos takiego irytowalo (trudne doswiadczenie) gdy prowadzacy przez pietnascie minut mowil patetycznie i pochlebnie o ciszy w towarzystwie "uduchowionej" muzyczki (z takimi dzwonkami pionowymi w poprzek co ich jakos nie lubie) a potem zaraz pioseneczka a ciszy tyle co na wziecie wdechu

wkrotce jakos bedzie w czestochowie zlot odnowy w d. sw. i tam graja cos wlasnie w tym stylu a jest duzo ludzi
(ale w czstchwie to sie zawsze cos takiego znajdzie ;)))
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
   
bajcik
Nowy
Nowy


Dołączył: 06 Cze 2005
Posty: 1
Skąd: Koszalin

PostWysłany: 08.06.2005 17:27:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Konwencja
5-8 lipca 2005 Koszalin

Aby zmienić swój świat...


Naszym wspólnym pragnieniem jest zobaczyć jak Boża fala ogarnia nasz kraj. Droga, która do tego prowadzi wydaje się czasem długa, wiem jednak, że czas zmian i dojrzewania owoców zbliża się... i to coraz szybciej. Kościół w Polsce rośnie, dojrzewa i jest coraz mocniejszy. Obietnice dane nam przez Boga nie starzeją się, lecz stale się przybliżają. Wiele z nich już zaczyna się manifestować w różnych miastach naszego kraju.

Jestem przekonany, że Konwencja w tym roku będzie przełomowym momentem dla wielu z nas. Zaproszeni goście będą żywym dowodem i świadectwem przeobrażenia swojego świata. Ich doświadczenie i mądrość pomogą nam przebyć tę część drogi, która jest jeszcze przed nami. Bo przecież na Bożej drodze nigdy nie jesteśmy sami. Idzie nią wiele wspaniałych osób, a wszystkich nas łączy to samo powołanie:

“...powołałem Was byście zmienili swój świat...”

Czekamy na ciebie w tym roku z silniejszym niż kiedykolwiek przeczuciem, że będzie to wyjątkowy czas!!!


Biskup Tony jest założycielem kościoła New Harvest w Clewiston na Florydzie, a także Destiny World Outreach - służby, której celem jest uczenie oraz wyposażanie pastorów i liderów. Założył także szkołę biblijną Destiny Bible College.
Jego nauczanie nie ma sobie równych, co wypływa głównie z ogromnego doświadczenia i unikalnych przeżyć w jego drodze z Bogiem. Wielki człowiek o sercu sługi, wspaniałym charakterze i rzadko spotykanej integralności. Od wielu lat podróżuje po całym świecie usługując z wiarą i pasją, zachęcając każdą osobę do wykorzystania swojego potencjału.

--------------------------------------------------------------------------------

Thomas Muthee jest pastorem kościoła Word of Faith w Kiambu, w Kenii, znanego z filmu "Przeobrażone Miasta". Każdy kto miał okazję widzieć ten film musiał być pod silnym wrażeniem dzieła dokonanego przez wierzących z kościoła pastora Muthee w ich rodzinnym mieście. Pozytywny wpływ tego kościoła, jak również samego pastora Muthee rozciąga się jednak daleko dalej. Thomas Muthee założył około 400 kościołów w Kenii, Ugandzie, Tanzanii, Sudanie i Ruandzie.

--------------------------------------------------------------------------------

Duane White. Współuczestniczył w założeniu Family Christian Center w Azle w Teksasie. Od 2000 roku wraz z żoną Kris oraz dziećmi uczestniczą w pracy Beyond These Shores - organizacji misyjnej "łączącej zwykłych ludzi z niezwykłym przeznaczeniem". Ich wizją jest wyposażać, edukować i zachęcać kościoły lokalne na całym świecie. Podróżuje jako misjonarz głosząc w bardzo dynamiczny sposób. Stawia przed ludźmi wyzwanie, by patrzyli poza siebie i odkrywali prawdziwy cel swojego istnienia. Jego życie jest dowodem, że żadna przeszkoda nie może zatrzymać prawdziwie wierzącego w drodze do powołania.

--------------------------------------------------------------------------------

Pastor Paweł Godawa zawsze stara się pomóc wierzącym, którzy szukają prawdziwych odpowiedzi i skutecznych rozwiązań dla swoich problemów. Interesuje go praktyczność życia z Bogiem, często namawia wierzących do mierzenia i sprawdzania efektów (inaczej: owoców) swej służby i życia duchowego. Członków swojego kościoła zachęca do nieustannego rozwoju, pragnie, aby każdy odkrył swoją unikalność i dary. Jest wspaniałym "motywatorem", rozbudza w wierzących marzenia, pragnienia oraz ambicje dane nam od Boga, a często pogrzebane pod ruinami religijnych założeń, zawodów lub po prostu niewiary. Uczy oraz pokazuje własnym przykładem, że życie zostało dane po to, by je wspaniale przeżyć. Jego pragnieniem jest, by wierzący żyli pełnią życia, obfitującego w radość, spełnienie i poczucie jego głębokiego sensu.



Wszelkich informacji udziela biuro kościoła.
Centrum Chrześcijańskie „Woda Życia”
ul. Władysława IV 147
75-342 Koszalin

tel. (+4Cool 94 3450805
fax. (+4Cool 94 3413995
email: ccwz@ccwz.org
www.ccwz.org
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
mcfunthomas
Pismak
Pismak


Dołączył: 03 Maj 2004
Posty: 71
Skąd: POLSKA

PostWysłany: 02.05.2007 14:14:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

INFO

W dniach 04.05.-06.05.2007 odbędzie się w Gorzowie Wlkp. II Konferencja z udziałem Grahama Powella: "Jak modlić się o uwolnienie siebie i innych"

kontakt: gornaizba@jezus.pl

mało czasu wiem ale nic prócz maila do nich, nie mam.

PAXIOR
_________________
"I poznacie prawdę a prawda was wyzwoli" - Jezus
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum: Klub Dobrej Muzyki kdm.pl Strona Główna -> Chrześcijanie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszelkie prawa zastrzeżone <\\><    © KDM