klub dobrej muzyki FORUM   kdm.pl kdm.pl - Koncerty - Grupy <\\><
===
 FAQFAQ  RulesRegulamin  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ProfilProfil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości  ZalogujZaloguj 

Propozycje, uwagi

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum: Klub Dobrej Muzyki kdm.pl Strona Główna -> Gramy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mariusz
Podglądacz
Podglądacz


Dołączył: 28 Lip 2006
Posty: 10
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: 31.07.2006 09:23:03    Temat postu: Propozycje, uwagi Odpowiedz z cytatem

Jeżeli masz jakiś pomysł lub uwagę dotyczącej strony etc. pisz śmiało.
_________________
Mariusz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
   
Maly EL
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 01 Lut 2005
Posty: 29
Skąd: Wszechświat

PostWysłany: 26.08.2006 17:56:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przedewszystkim brakuje pomocy dla początkujących. Wiadomo ktoś może teraz to zripostować odsyłając mnie do googl'a. Sam jestem początkujący i powiem pare przykładów z moich poszukiwań googlowych. Szukałem pomocy z czytaniem tabulatury no i znalazlem jeden opis, drugi, trzeci lecz pare rzecz było mi nie jasnych. No to jak to w internecie bywa zarejestrowałem się na forum dla gitarzystów. Opisałem sprawe, może troche nie jasno ale wiadomo - początkujący. I zamiast konkretnej odp. dostałem ok. 20 nie miłych, wulgarnych odpowiedzi odsyłających mnie do googla, obrażając mnie i w między czasie "gitarzyści" sobie na różne tematy rozmawiali. Zajrzałem na inne fora i widze to samo. Może jestem poprostu wybredny ale jeśli powstaje już serwis/strona dla gitrzystów (wierzących) to fajnie by było jakby jakieś różne pomoce, lub np. działy na forum z pomocą były. Po tym jak na jednym z forum ludzie zaczęli ze mnie szydzić napisałem na gg do jednej z osób, której akordy znajdują się na Waszej stronie i ów osoba pomogła mi z kulturą, zrozumieniem i szacunkiem. Troszke napisałęm wiecej o moich "przeżyciach" niż jakichkolwiek uwag, ale tak w skrócie: brakuje według mnie działu omocy na www lub forum dla np. początkujących lub inaczej mówiąc poprostu gitarzystów w większej mierze wierzących. Tak na marginesie powiem, że bardzo bym się ucieszył gdyby strona Gramy.kdm.pl stała się serwisem gitrzystów chrześciajańskich. Uwarzam, że w ten sposób napewno wiele zespołów by się o wiele szybciej rozwijało.

Pozdrawiam <><
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
   
mariusz
Podglądacz
Podglądacz


Dołączył: 28 Lip 2006
Posty: 10
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: 30.08.2006 08:48:23    Temat postu: odpowiedź do malyel Odpowiedz z cytatem

Witam cię!
Przepraszam że tak poźno odpisuje jestem na wakacjach pracowitych z TGD teraz wróciłem do domu na dosłownie jeden dzień. Serwis GRAMY nie jest dla osób początkujących trudno przekazać wiedzę dotyczącą grania na stronę www. Odsyłam cię raczej do kogoś kto umie grać i by cię nauczył. Jeżeli znajdę coś ciekawego a zarazem prostego co pomoze nauczyć się czytać tabulatury etc. to zamieszczę to na stronie.
Pozdrawiam!
_________________
Mariusz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
   
Miqael
Podglądacz
Podglądacz


Dołączył: 23 Kwi 2006
Posty: 10

PostWysłany: 01.09.2006 08:37:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możnaby dodać tabulatury z partiami basu dla basistów...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
Grzecho
Admin Forum
<font color=blue>Admin Forum</font>


Dołączył: 06 Gru 2003
Posty: 322
Skąd: Chojnice

PostWysłany: 04.09.2006 23:17:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miqael napisał:
Możnaby dodać tabulatury z partiami basu dla basistów...

zgadza się, tego jest mało na owej stronie, ale mało jest też basistów, którzy chcieliby się podjąć rozpisywania tabulatur Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
Miqael
Podglądacz
Podglądacz


Dołączył: 23 Kwi 2006
Posty: 10

PostWysłany: 05.09.2006 18:24:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie doszłem jeszcze do zbyt wysokiego poziomu, bynajmniej jeśli udałoby mi się wkońcu rozpisać partie basu z jakiegoś utworu Tymka to dam znak Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
mariusz
Podglądacz
Podglądacz


Dołączył: 28 Lip 2006
Posty: 10
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: 07.09.2006 16:29:04    Temat postu: partie basu Odpowiedz z cytatem

Miqael napisał:
Ja nie doszłem jeszcze do zbyt wysokiego poziomu, bynajmniej jeśli udałoby mi się wkońcu rozpisać partie basu z jakiegoś utworu Tymka to dam znak Very Happy


super jak ci sie uda napisz do mnie na maila ja to zamieszcze Smile
pozdrawiam
_________________
Mariusz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
   
Kuba
Podglądacz
Podglądacz


Dołączył: 24 Cze 2008
Posty: 6

PostWysłany: 25.07.2008 10:32:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gram na gitarze elektrycznej i na basie, także jeśli jest to nadal aktualne, mogę pare tabów zrobić:)tylko odrazu mówie, że nie do "Guitar pro", gdyż nie potrafie w tym programie zapisywać tabulatur;)dajcie znać do jakich utworów są taby potrzebne, to postaram się je opracowaćWink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
Grzecho
Admin Forum
<font color=blue>Admin Forum</font>


Dołączył: 06 Gru 2003
Posty: 322
Skąd: Chojnice

PostWysłany: 04.08.2008 09:41:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kuba napisał:
Gram na gitarze elektrycznej i na basie, także jeśli jest to nadal aktualne, mogę pare tabów zrobić:)tylko odrazu mówie, że nie do "Guitar pro", gdyż nie potrafie w tym programie zapisywać tabulatur;)dajcie znać do jakich utworów są taby potrzebne, to postaram się je opracowaćWink

do tego, co jest na czasie Wink z tego co widzialem, to ludzie chetnie pobieraja/szukaja polskich kapel np. 2Tm2,3, Anastasis, MaleoRR
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
Kuba
Podglądacz
Podglądacz


Dołączył: 24 Cze 2008
Posty: 6

PostWysłany: 13.08.2008 10:56:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za niedługo kończy mi się umowa związana z internetem, także dużo ich nie zrobie, ale chociaż parę spróbuje:) do kogo mam je wysyłać??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum: Klub Dobrej Muzyki kdm.pl Strona Główna -> Gramy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszelkie prawa zastrzeżone <\\><    © KDM