klub dobrej muzyki FORUM   kdm.pl kdm.pl - Koncerty - Grupy <\\><
===
 FAQFAQ  RulesRegulamin  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ProfilProfil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości  ZalogujZaloguj 

Co Biblia mówi o...

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum: Klub Dobrej Muzyki kdm.pl Strona Główna -> Chrześcijanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Natanael
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 16 Cze 2010
Posty: 28

PostWysłany: 12.10.2010 10:57:55    Temat postu: Co Biblia mówi o... Odpowiedz z cytatem

Witam Wink

Zapraszam do umieszczania fragmentów z Biblii, które dotyczą ważnych zagadnień np. zbawienia, wiary, miłości, oraz ich przeciwieństw. Myślę że to może być pomocne dla nas w odkrywaniu i działaniu wg. tego do czego powołał nas Bóg.
Proponuję aby w postach, w nagłówku, określić temat i umieścić odpowiednie wersy.
~~~~~~~~~~~~


Wiara Bogu prowadzi tam gdzie nie prowadzi niewiara

Trusting God leads where lack of faith does not
(Faith in God leads where the lack of it cannot)


- tedeus Dobre dzieje 05.02.2010 ~ 10:05
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~<*})><~~~

2Tm 3:16-17 „Całe Pismo przez Boga jest natchnione i pożyteczne do nauki, do wykrywania błędów, do poprawy, do wychowywania w sprawiedliwości, aby człowiek Boży był doskonały, do wszelkiego dobrego dzieła przygotowany.”

__...-~~~~-.. _ _.-~~~~~...__
// __Ps 118:8 ._! _.-~~~~.__ \\
// __...---~~~- ._! _'-.Ef 5:10-~ \\
// __Mt 7:13-14_\ ! /_.~~-..~~__\\
============\\^//======­====

=> Zachęcam do korzystania z internetowej wyszukiwarki biblijnej
http://apologetyka.com/biblia/?language=pl&menu=seek
~~~~~~~
_________________
Wiara Bogu prowadzi tam gdzie nie prowadzi niewiara


Ostatnio zmieniony przez Natanael dnia 12.10.2010 11:28:51, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
Natanael
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 16 Cze 2010
Posty: 28

PostWysłany: 12.10.2010 11:01:34    Temat postu: Wiara Bogu. Miłość do Boga. Posłuszeństwo Bożym wskazaniom. Odpowiedz z cytatem

1} Co jest znakiem wiary i miłości do Boga ? - Posłuszeństwo Bogu.
===========================================

Mi 6:8 "Oznajmiono ci, człowiecze, co jest dobre i czego Pan żąda od ciebie: tylko, abyś wypełniał prawo, okazywał miłość bratnią i w pokorze obcował ze swoim Bogiem."

1J 5:3 "Na tym bowiem polega miłość ku Bogu, że się przestrzega przykazań jego, a przykazania jego nie są uciążliwe."

Oz 6:6 "Gdyż miłości chcę, a nie ofiary, i poznania Boga, nie całopaleń."

Rz 6:16 "Czyż nie wiecie, że jeśli się oddajecie jako słudzy w posłuszeństwo, stajecie się sługami tego, komu jesteście posłuszni, czy to grzechu ku śmierci, czy też posłuszeństwa ku sprawiedliwości?"

Prz 19:16 "Kto przestrzega przykazania, zachowuje swoje życie, lecz kto nie zważa na swoje drogi, umrze."

Ps 40:7 "Nie chcesz ofiar krwawych i darów, Ale dałeś mi otwarte uszy; Nie żądasz całopalenia i ofiary zagrzesznej."

1Sm 15:22 „Samuel odpowiedział: Czy takie ma Pan upodobanie w całopaleniach i w rzeźnych ofiarach, co w posłuszeństwie dla głosu Pana? Oto: Posłuszeństwo lepsze jest niż ofiara, a uważne słuchanie lepsze niż tłuszcz barani.”

Jl 2:12 "Wszakże jeszcze teraz mówi Pan: Nawróćcie się do mnie całym swym sercem, w poście, płaczu i narzekaniu!"

Prz 14:16 "Mądry boi się Boga i unika złego, lecz głupiec spoufala się z nim i czuje się bezpieczny."

Oz 14:2 "Weźcie ze sobą słowa skruchy i nawróćcie się do Pana! Mówcie do niego: Odpuść nam wszelką winę i przyjmij naszą prośbę, a my złożymy ci w ofierze owoce naszych warg!"

Jl 2:13 "Rozdzierajcie swoje serca, a nie swoje szaty, i nawróćcie się do Pana, swojego Boga, gdyż On jest łaskawy i miłosierny, nierychły do gniewu i pełen litości, i żal mu karania!"


Należy postępować wg. Bożych przykazań
----------------------------------------

1J 5:2 "Po tym poznajemy, iż dzieci Boże miłujemy, jeżeli Boga miłujemy i przykazania jego spełniamy."

Mk 7:8 "Przykazania Boże zaniedbujecie, a ludzkiej nauki się trzymacie."

Prz 6:16-19 „Tych sześć rzeczy nienawidzi Pan, a tych siedem jest dla niego obrzydliwością:(17) Butne oczy, kłamliwy język, ręce, które przelewają krew niewinną,(18} serce, które knuje złe myśli, nogi, które śpieszą do złego,(19) składanie fałszywego świadectwa, i sianie niezgody między braćmi.”

1Kor 6:9-10 „Albo czy nie wiecie, że niesprawiedliwi Królestwa Bożego nie odziedziczą? Nie łudźcie się! Ani wszetecznicy, ani bałwochwalcy ani cudzołożnicy, ani rozpustnicy, ani mężołożnicy,(10) ani złodzieje, ani chciwcy, ani pijacy, ani oszczercy, ani zdziercy Królestwa Bożego nie odziedziczą.”

J 3:20 "Każdy bowiem, kto źle czyni, nienawidzi światłości i nie zbliża się do światłości, aby nie ujawniono jego uczynków."

1J 2:9 "Kto mówi, że jest w światłości, a brata swojego nienawidzi, w ciemności jest nadal."

1J 2:11 "Kto zaś nienawidzi brata swego, jest w ciemności i w ciemności chodzi, i nie wie, dokąd idzie, gdyż ciemność zaślepiła jego oczy."

1J 4:20 "Jeśli kto mówi: Miłuję Boga, a nienawidzi brata swego, kłamcą jest; albowiem kto nie miłuje brata swego, którego widzi, nie może miłować Boga, którego nie widzi."

1J 3:15 "Każdy, kto nienawidzi brata swego, jest zabójcą, a wiecie, że żaden zabójca nie ma w sobie żywota wiecznego."

Za 1:3 "Lecz powiedz im: Tak mówi Pan Zastępów: Nawróćcie się do mnie - mówi Pan Zastępów - a Ja zwrócę się do was - mówi Pan Zastępów."

Dz 3:19-21 „Przeto upamiętajcie i nawróćcie się, aby były zgładzone grzechy wasze,(20) aby nadeszły od Pana czasy ochłody i aby posłał przeznaczonego dla was Chrystusa Jezusa,(21) którego musi przyjąć niebo aż do czasu odnowienia wszechrzeczy, o czym od wieków mówił Bóg przez usta świętych proroków swoich.”

Wiara
------

Rz 10:9 "Bo jeśli ustami swoimi wyznasz, że Jezus jest Panem, i uwierzysz w sercu swoim, że Bóg wzbudził go z martwych, zbawiony będziesz."

Rz 10:10 "Bo sercem przyjęta wiara prowadzi do usprawiedliwienia, a wyznawanie jej ustami - do zbawienia."

Hbr 11:1 "A wiara jest pewnością tego, czego się spodziewamy, przeświadczeniem o tym, czego nie widzimy."

1J 5:4 "Bo wszystko, co się narodziło z Boga, zwycięża świat, a zwycięstwo, które zwyciężyło świat, to wiara nasza."

Rz 10:17 "Wiara tedy jest ze słuchania, a słuchanie przez Słowo Chrystusowe."

Rz 10:17 "Przeto wiara rodzi się z tego, co się słyszy, tym zaś, co się słyszy, jest słowo Chrystusa.


Przykazania
-----

Pan, Bóg nasz, Pan jeden jest.
Pwt 6:5 „Będziesz tedy miłował Pana, Boga swego, z całego serca swego i z całej duszy swojej, i z całej siły swojej.”

Mk 12:30-31 „Będziesz tedy miłował Pana, Boga swego, z całego serca swego i z całej duszy swojej, i z całej myśli swojej, i z całej siły swojej.(31) A drugie jest to: Będziesz miłował bliźniego swego jak siebie samego. Innego przykazania, większego ponad te, nie masz.”

=> Dekalog - dziesięć przykazań
http://www.dekalog.pl/alter/przeklady2m/warszawska.htm

O przykazaniach
----------------

Ps 119:127 "Od dawna wiem o przykazaniach twoich, Że ustanowiłeś je na wieki."

Ps 119:127 "Nadałeś przykazania swoje Sprawiedliwe i wielce prawdziwe."

Ps 119:16 "Mam upodobanie w przykazaniach twoich, Nie zapominam słowa twego."

Ps 119:47 "Rozkoszuję się przykazaniami twoimi, Które pokochałem."

Ps 119:60 "Śpieszę, a nie opóźniam się Wypełniać przykazania twoje."

Prz 13:13 "Kto gardzi Słowem, ten ginie; lecz kto szanuje przykazania, temu będzie odpłacone."

Ps 119:127 "Wyczekuję zbawienia twego, Panie, I pełnię przykazania twoje."

Ps 119:127 "Niech język mój opiewa słowo twoje, Bo wszystkie przykazania twoje są sprawiedliwe."

Prz 16:17 "Droga prawych to unikanie złego. Kto pilnuje swojej drogi, zachowuje życie."

Ps 84:13 "Panie Zastępów, Błogosławiony człowiek, który ufa tobie!"



OBIETNICA PANA JEZUSA
------------------------
J 14:21 "Kto ma przykazania moje i przestrzega ich, ten mnie miłuje; a kto mnie miłuje, tego też będzie miłował Ojciec i Ja miłować go będę, i objawię mu samego siebie."

________________________________________
=> Filmy i historie z dobrym przesłaniem
http://www.forum.kdm.pl/viewtopic.php?t=2185
_________________
Wiara Bogu prowadzi tam gdzie nie prowadzi niewiara
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
Natanael
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 16 Cze 2010
Posty: 28

PostWysłany: 15.10.2010 10:12:17    Temat postu: Co biblia mówi o nieprawości i nawróceniu Odpowiedz z cytatem

2)
Co biblia mówi o nieprawości i nawróceniu
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤

Mi 6:8 "Oznajmiono ci, człowiecze, co jest dobre i czego Pan żąda od ciebie: tylko, abyś wypełniał prawo, okazywał miłość bratnią i w pokorze obcował ze swoim Bogiem."

Paweł pisał do Tymoteusza
2Tm 3:1-18 „A to wiedz, że w dniach ostatecznych nastaną trudne czasy:(2) Ludzie bowiem będą samolubni, chciwi, chełpliwi, pyszni, bluźnierczy, rodzicom nieposłuszni, niewdzięczni, bezbożni,(3) bez serca, nieprzejednani, przewrotni, niepowściągliwi, okrutni, nie miłujący tego, co dobre,(4) zdradzieccy, zuchwali, nadęci, miłujący więcej rozkosze niż Boga,(5) którzy przybierają pozór pobożności, podczas gdy życie ich jest zaprzeczeniem jej mocy; również tych się wystrzegaj.(6) Albowiem z nich wywodzą się ci, którzy wdzierają się do domów i usidlają kobiety opanowane przez różne pożądliwości,(7) które zawsze się uczą, a nigdy do poznania prawdy dojść nie mogą.(8 Podobnie jak Jannes i Jambres przeciwstawili się Mojżeszowi, tak samo ci przeciwstawiają się prawdzie, ludzie spaczonego umysłu, nie wytrzymujący próby wiary.(9) Ale daleko nie zajdą, albowiem ich głupota uwidoczni się wobec wszystkich, jak to się i z tamtymi stało.(10) Lecz ty poszedłeś za moją nauką, za moim sposobem życia, za moimi dążnościami, za moją wiarą, wyrozumiałością, miłością, cierpliwością,(11) za moimi prześladowaniami, cierpieniami, które mnie spotkały w Antiochii, w Ikonium, w Listrze. Jakież to prześladowania zniosłem, a z wszystkich wyrwał mnie Pan!(12) Tak jest, wszyscy, którzy chcą żyć pobożnie w Chrystusie Jezusie, prześladowanie znosić będą.(13) Ludzie zaś źli i oszuści coraz bardziej brnąć będą w zło, błądząc sami i drugich w błąd wprowadzając.(14) Ale ty trwaj w tym, czegoś się nauczył i czego pewny jesteś, wiedząc, od kogoś się tego nauczył.(15) I ponieważ od dzieciństwa znasz Pisma święte, które cię mogą obdarzyć mądrością ku zbawieniu przez wiarę w Jezusa Chrystusa.(16) Całe Pismo przez Boga jest natchnione i pożyteczne do nauki, do wykrywania błędów, do poprawy, do wychowywania w sprawiedliwości,(17) aby człowiek Boży był doskonały, do wszelkiego dobrego dzieła przygotowany.”

1Tm 1:5-11 „A celem tego, co przykazałem, jest miłość płynąca z czystego serca i z dobrego sumienia, i z wiary nieobłudnej,(6) czego niektórzy nie osiągnęli i popadli w próżną gadaninę,(7) chcą być nauczycielami zakonu, a nie rozumieją należycie ani tego, co mówią, ani tego, co twierdzą.(8 Wiemy zaś, że zakon jest dobry, jeżeli ktoś robi z niego właściwy użytek,(9) wiedząc o tym, że zakon nie jest ustanowiony dla sprawiedliwego, lecz dla nieprawych i nieposłusznych, dla bezbożnych i grzeszników, dla bezecnych i nieczystych, dla ojcobójców i matkobójców, dla mężobójców,(10) rozpustników, mężołożników, dla handlarzy ludźmi, dla kłamców, krzywoprzysięzców i dla wszystkiego, co się sprzeciwia zdrowej nauce,(11) zgodnej z ewangelią chwały błogosławionego Boga, która została mi powierzona.”

2Tm 4:2 "Głoś Słowo, bądź w pogotowiu w każdy czas, dogodny czy niedogodny, karć, grom, napominaj z wszelką cierpliwością i pouczaniem."
---
do Rzymian
Rz 1:18-21 "Albowiem gniew Boży z nieba objawia się przeciwko wszelkiej bezbożności i nieprawości ludzi, którzy przez nieprawość tłumią prawdę.(19) Ponieważ to, co o Bogu wiedzieć można, jest dla nich jawne, gdyż Bóg im to objawił. (20) Bo niewidzialna jego istota, to jest wiekuista jego moc i bóstwo, mogą być od stworzenia świata oglądane w dziełach i poznane umysłem, tak iż nic nie mają na swoją obronę,(21) dlatego że poznawszy Boga, nie uwielbili go jako Boga i nie złożyli mu dziękczynienia, lecz znikczemnieli w myślach swoich, a ich nierozumne serce pogrążyło się w ciemności."

Rz 1:28-32 „A ponieważ nie uważali za wskazane uznać Boga, przeto wydał ich Bóg na pastwę niecnych zmysłów, aby czynili to, co nie przystoi;(29) są oni pełni wszelkiej nieprawości, złości, chciwości, nikczemności, pełni są również zazdrości, morderstwa, zwady, podstępu, podłości;(30) potwarcy, oszczercy, nienawidzący Boga, zuchwali, pyszni, chełpliwi, wynalazcy złego, rodzicom nieposłuszni;(31) nierozumni, niestali, bez serca, bez litości;(32) oni, którzy znają orzeczenie Boże, że ci, którzy to czynią, winni są śmierci, nie tylko to czynią, ale jeszcze pochwalają tych, którzy to czynią.”
---
Hi 34:10 "Przeto wy, mężowie rozumni, słuchajcie mnie: Bóg nie ma nic wspólnego z bezprawiem, Wszechmocny z nieprawością."

Prz 22:8 "Kto sieje nieprawość, zbiera nieszczęście, a koniec jego swawoli kładzie rózga."

Ps 5:6 "Nie ostoją się chełpliwi przed oczyma twymi, Nienawidzisz wszystkich czyniących nieprawość."

1Kor 6:9-10 „Albo czy nie wiecie, że niesprawiedliwi Królestwa Bożego nie odziedziczą? Nie łudźcie się! Ani wszetecznicy, ani bałwochwalcy ani cudzołożnicy, ani rozpustnicy, ani mężołożnicy,(10) ani złodzieje, ani chciwcy, ani pijacy, ani oszczercy, ani zdziercy Królestwa Bożego nie odziedziczą.”

Jezus powiedział
Mt 7:13 "Wchodźcie przez ciasną bramę; albowiem szeroka jest brama i przestronna droga, która wiedzie na zatracenie, a wielu jest takich, którzy przez nią wchodzą."

J 10:9 „Ja jestem drzwiami; jeśli kto przeze mnie wejdzie, zbawiony będzie i wejdzie, i wyjdzie, i pastwisko znajdzie.”

Rz 6:23 "Albowiem zapłatą za grzech jest śmierć, lecz darem łaski Bożej jest żywot wieczny w Chrystusie Jezusie, Panu naszym."

Lk 13:24 ”Starajcie się wejść przez wąską bramę, gdyż wielu, powiadam wam, będzie chciało wejść, ale nie będą mogli.(25) Gdy wstanie gospodarz i zamknie bramę, a wy staniecie na dworze i pukać będziecie w bramę, mówiąc: Panie, otwórz nam, a on odpowie: Nie wiem, skąd jesteście.(26) Wówczas zaczniecie mówić: Jadaliśmy i pijaliśmy przed tobą, i na ulicach naszych nauczałeś;(27) a on powie wam: Nie wiem, skąd jesteście, odstąpcie ode mnie wszyscy, którzy czynicie nieprawość.”

Mt 13:40-43 „Jak tedy zbiera się kąkol i pali w ogniu, tak będzie przy końcu świata.(41) Syn Człowieczy pośle swoich aniołów i zbiorą z Królestwa jego wszystkie zgorszenia, i tych, którzy popełniają nieprawość,(42) i wrzucą ich do pieca ognistego; tam będzie płacz i zgrzytanie zębów.(43) Wtedy sprawiedliwi zajaśnieją jak słońce w Królestwie Ojca swego. Kto ma uszy, niechaj słucha!”
---
Hi 34:10 "Posłuchajcie mnie tedy, rozumni mężowie! Nigdy Bóg nieprawości nie czyni, a Wszechmocny nie łamie prawa,"

Jl 2:13 "Rozdzierajcie swoje serca, a nie swoje szaty, i nawróćcie się do Pana, swojego Boga, gdyż On jest łaskawy i miłosierny, nierychły do gniewu i pełen litości, i żal mu karania!"

Prz 10:29 "Pan jest twierdzą dla tego, kto postępuje nienagannie, lecz zgubą dla tych, którzy czynią nieprawość."

2P 2:13 "i poniosą karę za nieprawość. Oddawanie się w dzień rozpuście uważają za rozkosz, a gdy współbiesiadują z wami, są zakałą i hańbą, ponieważ nurzają się w swoich pożądliwościach."

Rz 12:2 "A nie upodabniajcie się do tego świata, ale się przemieńcie przez odnowienie umysłu swego, abyście umieli rozróżnić, co jest wolą Bożą, co jest dobre, miłe i doskonałe."

Ez 18:30 "...Nawróćcie się i odwróćcie od wszystkich waszych przestępstw, aby się wam nie stały pobudką do grzechu!"

Ez 14:6 "Dlatego mów do domu izraelskiego: Tak mówi Wszechmocny Pan: Nawróćcie się i odwróćcie od swoich bałwanów, i odwróćcie swoje oblicza od wszystkich swych obrzydliwości."

Jk 4:1-7 „Skądże spory i skąd walki między wami? Czy nie pochodzą one z namiętności waszych, które toczą bój w członkach waszych?(2) Pożądacie, a nie macie; zabijacie i zazdrościcie, a nie możecie osiągnąć; walczycie i spory prowadzicie. Nie macie, bo nie prosicie.(3) Prosicie, a nie otrzymujecie, dlatego że źle prosicie, zamyślając to zużyć na zaspokojenie swoich namiętności.(4) Wiarołomni, czy nie wiecie, że przyjaźń ze światem, to wrogość wobec Boga? Jeśli więc kto chce być przyjacielem świata, staje się nieprzyjacielem Boga.(5) Albo czy sądzicie, że na próżno Pismo mówi: Zazdrośnie chce On mieć tylko dla siebie ducha, któremu dał w nas mieszkanie?(6) Owszem, większą jeszcze okazuje łaskę, gdyż mówi: Bóg się pysznym przeciwstawia, a pokornym łaskę daje.(7) Przeto poddajcie się Bogu, przeciwstawcie się diabłu, a ucieknie od was.”

Za 1:4 "Nie bądźcie jak wasi ojcowie, do których przemawiali dawni prorocy, mówiąc: Tak mówi Pan zastępów: Odwróćcie się od waszych złych dróg i od waszych złych czynów! Lecz oni nie usłuchali i nie zważali na mnie - mówi Pan."

Mt 6:33 „Ale szukajcie najpierw Królestwa Bożego i sprawiedliwości jego, a wszystko inne będzie wam dodane.”

Ps 145:18 "Bliski jest Pan wszystkim, którzy go wzywają, Wszystkim, którzy go wzywają szczerze."

Dz 3:19 "Przeto upamiętajcie i nawróćcie się, aby były zgładzone grzechy wasze,"

Ps 86:5 "Ty bowiem, Panie, jesteś dobry i przebaczasz, I jesteś wielce łaskawy dla wszystkich, którzy cię wzywają."

2Tm 2:22 "Młodzieńczych zaś pożądliwości się wystrzegaj, a zdążaj do sprawiedliwości, wiary, miłości, pokoju z tymi, którzy wzywają Pana z czystego serca."

2Tm 2:19 "Wszakże fundament Boży stoi niewzruszony, a ma taką pieczęć na sobie: Zna Pan tych, którzy są jego, i: Niech odstąpi od niesprawiedliwości każdy, kto wzywa imienia Pańskiego."

Pwt 5:11 "Nie nadużywaj imienia Pana, Boga twojego, gdyż Pan nie pozostawi bez kary tego, który nadużywa imienia jego."

1P 1:17-19 „A jeśli wzywacie jako Ojca tego, który bez względu na osobę sądzi każdego według uczynków jego, żyjcie w bojaźni przez czas pielgrzymowania waszego,(18 wiedząc, że nie rzeczami znikomymi, srebrem albo złotem, zostaliście wykupieni z marnego postępowania waszego, przez ojców wam przekazanego,(19) lecz drogą krwią Chrystusa, jako baranka niewinnego i nieskalanego.”

Jezus powiedział
Mt 3:2 "Upamiętajcie się, albowiem przybliżyło się Królestwo Niebios."

Mt 11:29 "Weźcie na siebie moje jarzmo i uczcie się ode mnie, że jestem cichy i pokornego serca, a znajdziecie ukojenie dla dusz waszych."

Mk 16:15-17 „I rzekł im: Idąc na cały świat, głoście ewangelię wszystkiemu stworzeniu.(16) Kto uwierzy i ochrzczony zostanie, będzie zbawiony, ale kto nie uwierzy, będzie potępiony.(17) A takie znaki będą towarzyszyły tym, którzy uwierzyli: w imieniu moim demony wyganiać będą, nowymi językami mówić będą,”



cytaty Biblia Warszawska 1975 http://apologetyka.com/biblia/
------------------------------------------------------

Arrow
Byłem gangsterem - wywiad
http://www.youtube.com/watch?v=7J2Zv_o5w-4
=> Historie nawróceń gangsterów
http://bezscian.pl/?page_id=310

________________________________________
=> Filmy i historie z dobrym przesłaniem
http://www.forum.kdm.pl/viewtopic.php?t=2185&highlight=
_________________
Wiara Bogu prowadzi tam gdzie nie prowadzi niewiara
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum: Klub Dobrej Muzyki kdm.pl Strona Główna -> Chrześcijanie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszelkie prawa zastrzeżone <\\><    © KDM