klub dobrej muzyki FORUM   kdm.pl kdm.pl - Koncerty - Grupy <\\><
===
 FAQFAQ  RulesRegulamin  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ProfilProfil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości  ZalogujZaloguj 

DEMON HUNTER - JUŻ NIEDŁUGO V ALBUM!!!
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum: Klub Dobrej Muzyki kdm.pl Strona Główna -> Black/Death/etc Metal
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bar96tek
Pismak
Pismak


Dołączył: 13 Kwi 2009
Posty: 85
Skąd: Chełm

PostWysłany: 13.09.2009 12:58:15    Temat postu: DEMON HUNTER - JUŻ NIEDŁUGO V ALBUM!!! Odpowiedz z cytatem

Na początek 2010 roku jest zapowiedziana premiera nowej płyty Demon Huntera Smile Więcej informacji na oficjalnym MySpace zespołu http://www.myspace.com/demonhunter na you tube pojawil sie nagrywany amatorska kamera nowy utwor zagrany na koncercie:
http://www.youtube.com/watch?v=2DtYsfrFt2s zapowiada sie swietnie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
A.O
Pismak
Pismak


Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 488
Skąd: Stettin

PostWysłany: 13.09.2009 19:57:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znów zrobili zmiany w składzie i będzie odświeżenie. Mi tam pasi że gitarzysta postanowił działać tylko w Relient K bo na koncertach tak fałszował w back wokalach że żadna szkoda... Co Dona to fanie showmanił ale muzycznie to chyba nie wiadomo ile nie wnosił -linie basu w DH raczej do trudnych nie należą... Jakby nie patrzeć jednak to brat Rayana i taka korelacja często ułatwia pracę.
_________________
Orthodox Industrial & spiritfilled headbanging!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
   
sokad
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 38
Skąd: tomaszow mazowiecki

PostWysłany: 14.09.2009 12:35:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja tam wolę wcześniejszy projekt chłopaków - total chaos core - Training for Utopia!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
A.O
Pismak
Pismak


Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 488
Skąd: Stettin

PostWysłany: 14.09.2009 12:37:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muzycznie tak ale treściowo niestety nie...
_________________
Orthodox Industrial & spiritfilled headbanging!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
   
Mike
Pismak
Pismak


Dołączył: 20 Maj 2009
Posty: 73
Skąd: Radomsko/Katowice

PostWysłany: 14.09.2009 16:36:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeśli chodzi o treść o przynajmniej mnie DH nie zachwyca
_________________
Oh, Jesus Christ...
I seek Thy Divine wisdom,
I bow before Thy advice...
May Thy hand lead a wavering heart
May Thy word be a torch on my path...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
bar96tek
Pismak
Pismak


Dołączył: 13 Kwi 2009
Posty: 85
Skąd: Chełm

PostWysłany: 14.09.2009 17:11:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

training for utopia jest fajne tylko ze to jeszcze tak jak powiedzial A.O. nie byl chrzescijanski zespol
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
A.O
Pismak
Pismak


Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 488
Skąd: Stettin

PostWysłany: 14.09.2009 18:44:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mike napisał:
jeśli chodzi o treść o przynajmniej mnie DH nie zachwyca

Na The Triptych i Storming The Gates of Hell są bardziej jaśni niż we wcześniejszych albumach. Początkowo też nie bardzo ich lubiłem ale doceniam od jakiegoś czasu obrany przez nich kierunek.

btw. Nie powiedziałem że TFU nie było chrześcijańskie ale zasugerowałem że teksty mieli odbiegające od chrześcijaństwa... O ile dobrze pamiętam to Rayan i Don sami mówili, że za czasów TFU inne rzeczy ich kręciły i mieli lekki mętlik ale mimo to nie pamiętam aby twierdzili, że byli wtedy niewierzący... Jak ktoś ma jakieś sprawdzone newsy z tego okresu to chętnie się zapoznam.

Moim zdaniem definicja, że kapela jest chrześcijańska może wynikać z tego, że muzę tworzą wierzący bądź z tego, że traktują działalność zespołu jako misję zwiastowania innym Jezusa. Jak widać takie pojmowanie sprawy jest dość szerokie i zaznaczę, że w obu przypadkach zdarzają się kapele gdzie nie wszyscy są wierzący ale raczej na dłuższą metę, dzięki Bogu ten stan rzeczy się nie utrzymuje.
_________________
Orthodox Industrial & spiritfilled headbanging!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
   
Mike
Pismak
Pismak


Dołączył: 20 Maj 2009
Posty: 73
Skąd: Radomsko/Katowice

PostWysłany: 14.09.2009 19:44:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wiem jakie były teksty były na pierwszych dwch albumach DH ale jesli jeszcze bardziej mętne niż na dwóch ostatnich to lipa.

DH bardzo lubię i cenię, szczególnie za ostatni album, ale nie mogę niestety powiedzieć, że ich muza jest dla mnie duchowym zachęceniem - wiem, że Ryan objaśnia i tłumaczy o czym jest dany tekst i widziałęm nawet jakie wersety były podstawa dla poszczególnych utworów, ale OSOBIŚCIE stwierdzam, że te wszystkie metafory są dla MNIE naprawdę mało czytelne i zrobione bardziej na siłę, niż rzeczywiście z tego co jest napisane w tekście

ale STORM THE GATES OF HELL rządzi Wink
_________________
Oh, Jesus Christ...
I seek Thy Divine wisdom,
I bow before Thy advice...
May Thy hand lead a wavering heart
May Thy word be a torch on my path...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
A.O
Pismak
Pismak


Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 488
Skąd: Stettin

PostWysłany: 14.09.2009 21:15:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czasem jest na odwrót gdy muza ze względu na treści duchowo zachęca ale jak przyjrzeć się kolesiom co to tworzą to okazuje się że lipa po całości. Chlanie, przeklinanie, jawne życie w grzechu... i to wszystko bez jakiegokolwiek wstydu. Jak już upadają to mogliby chociaż dbać aby innych nie gorszyć a nie wszystko na luzaku w imię Amazing Grace.
_________________
Orthodox Industrial & spiritfilled headbanging!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
   
Mike
Pismak
Pismak


Dołączył: 20 Maj 2009
Posty: 73
Skąd: Radomsko/Katowice

PostWysłany: 15.09.2009 07:09:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nigdy nie potrafiłem tego zrozumieć, jak można tak żyć i ciągle mówić że to na chwałę Najwyższego... no ale kościół w średniowieczu pokazuje, że gorsze rzeczy robili ludzie w imię "boga"

...nie wiem, ja bym tak po prostu nie potrafił
_________________
Oh, Jesus Christ...
I seek Thy Divine wisdom,
I bow before Thy advice...
May Thy hand lead a wavering heart
May Thy word be a torch on my path...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
Mike
Pismak
Pismak


Dołączył: 20 Maj 2009
Posty: 73
Skąd: Radomsko/Katowice

PostWysłany: 15.09.2009 13:15:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie przesłuchiwałem sobie DH - Triptych, który to zamierzałem sprzedać i muszę znowu przyznać , że bardzo przyjemnie się słucha, niby nie ma tam jakichś mega mózgów muzycznych a jednak muza jest super! Więc chyba jednak albumu nie sprzedam, zbyt cięzko go dostać i zbyt bardzo mi się podoba Very Happy

Nawet teksty są naprawdę ciekawe i z pewnoścą bardzo dobrze napisane, niebanalne i takie dość nietypowe. Teksty Clarc'a są raczej IN YOUR FACE, wciąż jednak rozsądne i poetyckie, ale żeby wyciągnąć z nich to co najlepsze i głębię ukrytą między literami bardzo polecam komentarze to poszczególnych kawałków zrobione przez Ryana - świetna sprawa

http://www.bandsonfire.com/hearts-on-fire/lyrics-database/article/demon-hunter-the-triptych

pozdrawiam!
Smile
_________________
Oh, Jesus Christ...
I seek Thy Divine wisdom,
I bow before Thy advice...
May Thy hand lead a wavering heart
May Thy word be a torch on my path...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
Szajbus79
Podglądacz
Podglądacz


Dołączył: 26 Maj 2009
Posty: 16
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: 23.09.2009 17:09:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czy ten koleś w środku czasem nie gra w project 86?Smile
przypis do linka na my space Smile
_________________
Pozdrawiam serdecznie

Tomasz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger  
   
A.O
Pismak
Pismak


Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 488
Skąd: Stettin

PostWysłany: 23.09.2009 19:51:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadza się. Nie przyuważyłem ale właśnie przestudiowałem bio obu zespołów dostrzegłem tą korelację. Project ma świetne liryki. Od paru tygodni non stop mam w odtwarzaczu ich album And The Rest Will Follow. Choć tekstowo najfajniejsze są dwa pierwsze.
_________________
Orthodox Industrial & spiritfilled headbanging!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
   
Szajbus79
Podglądacz
Podglądacz


Dołączył: 26 Maj 2009
Posty: 16
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: 01.10.2009 17:46:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Project 86 świetna kapela, ale ostatnie dwa albumy niezbyt, da sie posłuchać, ale to wszystko, natomiast ...and rest will follow świetny album, ale najbardziej lubię drawing black lines i songs to burn your bridges by - kapitalne album Smile
_________________
Pozdrawiam serdecznie

Tomasz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger  
   
youzwa
Pismak
Pismak


Dołączył: 15 Gru 2003
Posty: 246
Skąd: Warszawa k. Wesołej

PostWysłany: 02.10.2009 15:54:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Project 86 bardzo lubię. Ta nowa płyta niezłą, przedostatnia rzeczywiście przeciętna, ale bardzo dawno jej nie słuchałem. Może teraz sprawiłaby lepsze wrażenie? Moim zdaniem najlepsze to 'Drawing Black Lines' i 'Truthless Heroes', ale oni raczej trzymają równy poziom.

No i cieszy mnie wiadomość o nowej płycie Demon Hunter, zwłaszcza że ich ostatni album cenię sobie najbardziej.
_________________
http://backstageshop.pl - sklep z muzyką, książkami, koszulkami

http://dtrecords.pl - wydawnictwo muzyczne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum: Klub Dobrej Muzyki kdm.pl Strona Główna -> Black/Death/etc Metal Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszelkie prawa zastrzeżone <\\><    © KDM