klub dobrej muzyki FORUM   kdm.pl kdm.pl - Koncerty - Grupy <\\><
===
 FAQFAQ  RulesRegulamin  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ProfilProfil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości  ZalogujZaloguj 

Plakat ewangelizacyjny na przystanku autobusowym !!!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum: Klub Dobrej Muzyki kdm.pl Strona Główna -> Chrześcijanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
karher
Nowy
Nowy


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 3
Skąd: Sopot

PostWysłany: 04.02.2009 16:43:33    Temat postu: Plakat ewangelizacyjny na przystanku autobusowym !!! Odpowiedz z cytatem

Jedna z firm ogłosiła konkurs walentynkowy.
Każdy z uczestników może przygotować plakat z ułożonym przez siebie hasłem walentynkowym.
Następnie internauci głosują na przygotowane projekty.
Hasło reklamowe, które zdobędzie najwięcej głosów,
zostanie wydrukowane w formie plakatu na przystanku autobusowym.
Takich miejsc w Polsce przygotowanych zostało kilkanaście.

Młodzi ludzie z wspólnoty modlitewno - ewangelizacyjnej EMAUS w Sopocie, postanowili przygotować swój plakat.
Hasłem, które promują jest: Bóg kocha Ciebie dzisiaj,
i ja też.
Druga część hasła powstała z myślą o tych, którzy ufność pokładają bardziej w człowieku niż w Bogu.
To właśnie oni mogą dzięki temu doświadczyć, że na ziemi jest Ktoś kto o nich myśli, pamięta...
dla kogo po prostu warto żyć !

Pomysł na plakaty ewangelizacyjne na przystankach autobusowych są poniekąd odpowiedzią na akcję przygotowaną w Europie Zachodniej, a które głoszą "Boga prawdopodobnie nie ma"

Hasło "Bóg kocha Ciebie dzisiaj... i ja też" jeśli wygra zawiśnie na Przystanku autobusowym w Sopocie.
( Al. Niepodległości / Bohaterów Monte Cassino )

Młodzież promująca akcję zbiera głosy pod adresem
http://www.ilovemilka.pl/v5AD76

Więcej informacji na temat ewangelizacji poprzez plakaty na przystankach autobusowych znajdziemy również pod adresem:
www.soda.diecezja.gda.pl
_________________
Wszystko mogę w Tym, Który mnie umacnia !!!!!!!!!!!!!!!! <><


www.soda.diecezja.gda.pl
www.karola.alleluja.pl
<><
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum: Klub Dobrej Muzyki kdm.pl Strona Główna -> Chrześcijanie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszelkie prawa zastrzeżone <\\><    © KDM