klub dobrej muzyki FORUM   kdm.pl kdm.pl - Koncerty - Grupy <\\><
===
 FAQFAQ  RulesRegulamin  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ProfilProfil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości  ZalogujZaloguj 

Nowy rok dla muzyki chrześcijańskiej będzie lepszy???

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum: Klub Dobrej Muzyki kdm.pl Strona Główna -> Dobra Muzyka w Polsce
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jozip
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 45

PostWysłany: 07.01.2009 23:38:02    Temat postu: Nowy rok dla muzyki chrześcijańskiej będzie lepszy??? Odpowiedz z cytatem

Jaki będzie 2009 r. dla muzyki chrześcijańskiej. Mam nadzieję, że lepszy od tego który minął . Co prawda wyszło kilka ciekawych płyt, koncertów, ale czy to nie za mało? Wydać dobrą płytę jest coraz trudniej, a wypromować jeszcze bardziej. Z tego co widzę magazyn Ruah, który tworzył środowisko i pomagał w promocji muzyki coraz gorzej spełnia swoją rolę. Wydaje się ogólnie, że często zespoły nie potrafią wypromować się w mediach chrześcijańskich czy świeckich.
W roku 2008r. na rynku płyt muzyki chrześcijan pojawiły się płyty: 2 Tm2,3- Dementi, Tomka Kamińskiego - muzyczne listy do młodych,Violi Brzezińskiej - Przystań, Tgd - PS, Arki Noego - MP3 i Gadu Gadu, Marcina Stycznia - 21 gram,Siewcy z Lednicy- Nie lękajcie się, Tomasza Budzyńskiego - Luna, braci Dominikanów czy reedycja płyty New Life M- Dla mnie i dla ciebie. Poza tymi jest kilka innych na które warto zwrócić uwagę.
Myślę, że mogłoby być lepiej.

Z nieoficjalnych i oficjalnych informacji dowiedziałem się, że nowe płyty wydadzą:Anastasis, New Life M, Maleo, Triquetra, Pneuma, Beata Bednarz,Antonina Krzysztoń, Chili My czy Viola Brzezińska. Mam nadzieję, że to będzie lepszy rok dla dobrej muzyki.
_________________
www.chrzescijanskiegranie.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
   
Grzecho
Admin Forum
<font color=blue>Admin Forum</font>


Dołączył: 06 Gru 2003
Posty: 322
Skąd: Chojnice

PostWysłany: 10.01.2009 13:22:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

może i za mało, ale bywały gorsze lata i miejmy nadzieję, że następny rok będzie lepszy i że odbędzie się więcej koncertów pokroju Kirk Franklin czy Delirious Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
A.O
Pismak
Pismak


Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 488
Skąd: Stettin

PostWysłany: 11.01.2009 19:27:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam liczę na jakieś uduchowione metalcory i hardcory bo na black/death to nasz światek chrześcijański jednak nie jest gotów.
_________________
Orthodox Industrial & spiritfilled headbanging!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum: Klub Dobrej Muzyki kdm.pl Strona Główna -> Dobra Muzyka w Polsce Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszelkie prawa zastrzeżone <\\><    © KDM