klub dobrej muzyki FORUM   kdm.pl kdm.pl - Koncerty - Grupy <\\><
===
 FAQFAQ  RulesRegulamin  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ProfilProfil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości  ZalogujZaloguj 

UNDEROATH [na dzień 18 lutego ]

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum: Klub Dobrej Muzyki kdm.pl Strona Główna -> Dobra Muzyka na Świecie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
k@mil
Pismak
Pismak


Dołączył: 29 Mar 2007
Posty: 82
Skąd: Cząstków

PostWysłany: 28.02.2008 12:31:35    Temat postu: UNDEROATH [na dzień 18 lutego ] Odpowiedz z cytatem

Nowości z obozu Underoath [ na dzień 18 lutego ]:

Z postu na ich oficjalnej stronie, jeśli oczywiście nikt tego jeszcze nie czytał:

Będzie kolejne DVD grupy, tym razem znów dokument, [o ich ostatniej amerykańskiej trasie koncertowej ] zespół pracuje nad wydaniem albumu koncertowego. Najprawdopodobniej te oba wydawnictwa ukarzą się jednocześnie.

Chłopaki także piszą materiał na nową płytę. W studio zamkną się w połowie marca. Za konsoletą znów będzie siedział Adam Dutkiewicz [nasz desant w Killswitch Engage Smile]. Mają już 8 utworów podobno tak ‘ciężko’ jeszcze nie grali [hip hip hurra], i do tego tak ‘eksperymentalnie’ [Sad Sad]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
A.O
Pismak
Pismak


Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 488
Skąd: Stettin

PostWysłany: 29.02.2008 01:51:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No zobaczymy co chlopaki okreslaja jako eksperymentalne... Cries of The Past byl w pewnym sensie nowatorski ale czy to odrazu znaczy eksperymentalny - nie wiem. Jakkolwiek ciezko mi znalezc cos w podobnym klimacie do tego albumu - dlugasne kompozycje z klawiszami momentami bardziej drapiezne wokale plus zdeczka pokombinowane rytmy stworzyly na tyle ciekawe kompozycje ze po dzis dzien ta plytke ciezko wcisnac w ramki metlacore - nie miesci sie ;-DDD
... o emo niewspominajac bo tego w zadnym calu nie bylo na tym dziele.

Here I come Falling podobnie wplatalo klawisze ale to jednak nie tapolka. No i brak tak rozbudowanych kompozycji.

Co do DVD no to przydaloby sie cos wiecej niz 777 - na tym klipy sa dosc fajne ale koncercik taki sobie - Haste The Day lepiej daja na DVD z Pressure The Hinges a nie maja takiego dorobku jak underOath.
_________________
Orthodox Industrial & spiritfilled headbanging!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
   
k@mil
Pismak
Pismak


Dołączył: 29 Mar 2007
Posty: 82
Skąd: Cząstków

PostWysłany: 29.02.2008 07:45:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obawiam się że 'eksperymentalnie' oznacza to że będą chyba kontynuować to co było na 'Define the Great Line'.

Pomimo wielu prób, jeszcze nie przekonałem się do tego albumu, może kiedyś Smile [W jednej recenzji gdzieś czytałem że o tym albumie będzie się jeszcze mówić za jakieś 10 lat, więc mam jeszcze trochę czasu Smile ]

Byłym niezmiernie szczęśliwy gdyby ich nowy album był wypadkową:
Act of Depression + The Changing of Times + They're Only Chasing Safety.
Jak to mówią marzenia ściętej głowy, ha ha ha.

777 nie widziałem ale za to DVD dołączone do They're Only Chasing Safety mogę oglądać na około.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
A.O
Pismak
Pismak


Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 488
Skąd: Stettin

PostWysłany: 01.03.2008 04:15:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe ze nie wymieniasz Cries of The Past. Nie lubisz tego albumu?

Nawet nie wiedzialem ze jakise DVD bylo dolaczane do They're Only Chasing Safety. Co na nim jest?
_________________
Orthodox Industrial & spiritfilled headbanging!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
   
k@mil
Pismak
Pismak


Dołączył: 29 Mar 2007
Posty: 82
Skąd: Cząstków

PostWysłany: 03.03.2008 07:58:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubię 'Cries of The Past' [w końcu jak kupujesz coś za 60$ to powinieneś to lubić Smile ]. Ktoś się może ze mną nie zgodzić ale, jak dla mnie ta płyta to w jakimś sensie jest to kontynuacja 'Act of depresion', i tylko dlatego nie wymieniłem go w swoim zestawieniu.

Jak może pamiętasz 'They're Only Chasing Safety' zostało wydane w czerwcu 2004, prawda? No więc rok później w październiku 'They're Only Chasing Safety' zostało wznowione w zmienionej szacie graficznej [dzieło Jake Bannon z Converge (zresztą ta kapela ma zagrać koncert w naszym kraju)].

Na Cd dograno jeden nowy kawałek [I've Got 10 Friends and a Crowbar That Says You Ain't Gonna Do Jack] i 3 alternatywne wersje utworów z tej płyty.

Natomiast na DVD zamieszczono teledysk do kawałka "It's Dangerous Business Walking out Your Front Door", kilka nagrań z koncertów zespołu.
Dodatkowo jest tam nagrany reportaż o zespole, z ich pobytu w Anglii.
Jest trochę wywiadów, bardzo fajnych, zresztą. Chłopaki trochę się wygłupiają. Bardzo fajnie się ogląda całość. Moim zdaniem warto kupić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
A.O
Pismak
Pismak


Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 488
Skąd: Stettin

PostWysłany: 13.03.2008 05:26:38    Temat postu: Re: UNDEROATH [na dzień 18 lutego ] Odpowiedz z cytatem

k@mil napisał:
...Za konsoletą znów będzie siedział Adam Dutkiewicz [nasz desant w Killswitch Engage Smile]...


Ostatnio robil mix dla Mychildren Mybride debiutujacego w Solid State albumem "Unbreakable" - plytka miodzio - surowy metalcore pelna geba.
_________________
Orthodox Industrial & spiritfilled headbanging!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
   
krs
Nowy
Nowy


Dołączył: 04 Cze 2008
Posty: 4

PostWysłany: 04.06.2008 19:21:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

k@mil napisał:
Obawiam się że 'eksperymentalnie' oznacza to że będą chyba kontynuować to co było na 'Define the Great Line'.

Pomimo wielu prób, jeszcze nie przekonałem się do tego albumu, może kiedyś Smile [W jednej recenzji gdzieś czytałem że o tym albumie będzie się jeszcze mówić za jakieś 10 lat, więc mam jeszcze trochę czasu Smile ]


ja na początku miałem lekki dysonans między wokalem a muzyką. nie wiem czemu, ale muza wydawała mi się jakoś nie do końca pasująca do wokali. za lekka? Wink chyba tak to można nazwać. ale miałem jakiś czas temu mocno hardcorowy okres w życiu i szukałem muzy, która będzie pełna energii (by nie powiedzieć agresji) i pozytywnego przesłania. płytę katowałem równo przez kilka dni i okazało się, że z aktualnych dokonań Underoath chyba ona mi najbardziej podchodzi.

wracając do aktualnych dokonań chłopców z UO, to zawiodłem się trochę "Survive, Kaleidoscope". niby fajnie się tego słucha, ale brakuje czegoś. chyba najbardziej koncertowego klimatu. publika jakaś cicha jest i słychać ją tylko w przerwach między piosenkami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
A.O
Pismak
Pismak


Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 488
Skąd: Stettin

PostWysłany: 05.06.2008 06:16:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

krs napisał:
wracając do aktualnych dokonań chłopców z UO, to zawiodłem się trochę "Survive, Kaleidoscope". niby fajnie się tego słucha, ale brakuje czegoś. chyba najbardziej koncertowego klimatu. publika jakaś cicha jest i słychać ją tylko w przerwach między piosenkami.


Wydali to jak juz wybylem z USA wiec nie zdazylem nabyc. Jak sie ten koncert ma do tego co na 777 ?
Tam publika jest zywiolowa ale poziom muzyczny zepolu mierny. Koleseie sie non stop popisuja przed kamerami - jedynie garowy trzyma jakis poziom.
_________________
Orthodox Industrial & spiritfilled headbanging!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
   
krs
Nowy
Nowy


Dołączył: 04 Cze 2008
Posty: 4

PostWysłany: 06.06.2008 21:44:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hm... 777 nie widziałem, więc nie mam punktu odniesienia. mam wrażenie, że w przypadku "Survive, Kaleidoscope" jest odwrotnie. publika w Phily jest jakaś drętwa. na pewno cicha. za to Underoath dają radę. jakiś strasznych zagrań pod publiczke nie zaobserwowałem. o ile takowymi można nazwać notoryczne machanie głową i wskiwanie na box'y na krawędzi sceny... Smile jedynie co mnie lekko drażni w zespole, to ruchy sceniczne Spencera. Wink

ps. po obejrzeniu koncertu bardzo zaplusował mi pałker. bębny są bardzo dobrze nagrane i zagrane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
A.O
Pismak
Pismak


Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 488
Skąd: Stettin

PostWysłany: 24.08.2008 13:56:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla fanow UnderOath. Niedlugo beda blisko bo w Niemczech. Sa dwie daty:
16.09. Berlin - Kato
17.09. Köln - Luxor
Bookujcie bilety i heja na koncert. Znajac oddanie fanow tej kapelki a moze bardziej scisle fanek to taki wypad bedzie rozpamietywany do konca zycia ;-p
_________________
Orthodox Industrial & spiritfilled headbanging!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum: Klub Dobrej Muzyki kdm.pl Strona Główna -> Dobra Muzyka na Świecie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszelkie prawa zastrzeżone <\\><    © KDM