klub dobrej muzyki FORUM   kdm.pl kdm.pl - Koncerty - Grupy <\\><
===
 FAQFAQ  RulesRegulamin  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ProfilProfil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości  ZalogujZaloguj 

Gdzie kupować płyty?
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum: Klub Dobrej Muzyki kdm.pl Strona Główna -> Black/Death/etc Metal
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
A.O
Pismak
Pismak


Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 488
Skąd: Stettin

PostWysłany: 02.09.2008 00:22:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajny sklepik choc nie powiem aby ceny byly wyjatkowo atrakcyjne. Pare rzeczy owszem, a reszta jak w WalMart. Ja z neta sie zaopatrywalem w Interpunk. A najlepüiej jak ktos przymierza sie z zakupami to niech poczeka do grudnia - uzbeirac kasse na konkretna paczke i zrobic wielki zakup jak beda swiateczne promocje- Ja rok temu tak nabylem special edition Haste The Day (CD+DVD), Demon Hunter (bonus siongs) oraz cd Oh Sleeper i nie wyszlo wiecej niz 30$
A kupownie przez e-Buy tz jest oplacalne - wiele ludzi sprzedaje fajne plytki po kolo 5$ (niektorzy nawet po 2$). Nowe moze nie jest ale chodzi i okladki zazwyczaj w ladnej kondycji. Ja pare plyt moze jedna mialem tak zrysowana ze wplywalo lekko na odtwarzanie.
_________________
Orthodox Industrial & spiritfilled headbanging!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum: Klub Dobrej Muzyki kdm.pl Strona Główna -> Black/Death/etc Metal Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszelkie prawa zastrzeżone <\\><    © KDM