klub dobrej muzyki FORUM   kdm.pl kdm.pl - Koncerty - Grupy <\\><
===
 FAQFAQ  RulesRegulamin  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ProfilProfil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości  ZalogujZaloguj 

As I Lay Dying

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum: Klub Dobrej Muzyki kdm.pl Strona Główna -> Black/Death/etc Metal
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gimli_88
Podglądacz
Podglądacz


Dołączył: 28 Gru 2006
Posty: 6
Skąd: Warwsiowa

PostWysłany: 04.05.2007 15:10:18    Temat postu: As I Lay Dying Odpowiedz z cytatem

Chciałem podzielić się świetną kapelą (Metal / Metalcore / Hardcor). Grają fajną muzę z "pozytywnym przesłaniem". 4 kawałki można posłuchać tutaj:
http://www.purevolume.com/asilaydying

W dodatku znalałem, że niedługo (28 czerwca) zagrają w Warszawie w klubie proxima Smile Myślę, że warto przyjść Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
   
A.O
Pismak
Pismak


Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 488
Skąd: Stettin

PostWysłany: 06.05.2007 19:47:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WoW super news z tym koncertem, musze looknac na rozpiske trasy i moze jesli Skandynawie lub Berlin nawiedza pozniej, to tam bede.

btw. hardocre to nie jest - precyzyjna definicja ich stylu to:
metalcore/melodic death metal

Stare sa bardziej stricte metalcorowe, zas nowy album Shadows Are Security to bombowa mieszanka poprzedniego stylu z melodyjnym death metalem. Ten album promuje swietny klip do kawalka The Darkests Nights. Mozna znalezc na youtube in na video google.
_________________
Orthodox Industrial & spiritfilled headbanging!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
   
k@mil
Pismak
Pismak


Dołączył: 29 Mar 2007
Posty: 82
Skąd: Cząstków

PostWysłany: 07.05.2007 10:44:44    Temat postu: As I Lay Dying Odpowiedz z cytatem

Oprócz 'The Darkests Nights' AILD zrobiło teledyski do 'Confined' i 'Through Struggle'.

Wszystkie trzy są pewnie na necie do znalezienia, ale jesli ktos kupi sobie specjalna edycje 'Shadows Are Security', to wszystkie tam też bedą, plus dodatkowo materiał wideo jak to wszystko kręcili.

A swoją drogą to płyta wpada w ucho już od pierwszych taktów, i później zalega w CD całe tygodnie, słodka tortura Smile Smile Smile.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
gimli_88
Podglądacz
Podglądacz


Dołączył: 28 Gru 2006
Posty: 6
Skąd: Warwsiowa

PostWysłany: 07.05.2007 12:30:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tylko skopiowałem styl Razz Sam nie umiem określać stylów tylko wiem, że coś mi się podoba lub nie Wink A ja zrobię wszystko, żeby wpaść na koncert w Warszawie...

Co do koncertów w Niemczech:

Wed. June 13 Hamburg, Germany @ Docks w/ Machine Head
Wed. June 20 Berlin, Germany @ SO 36 / Columbia Club w/ Lamb of God & Chimaira
Fri. June 22 Germany @ Pressure Fest w/ Converge & more... Mainstage
Fri. June 29 Germany @ With Full Force Festival Mainstage
Sat. June 30 Munster, Germany @ Vainstream Festival Mainstage

Info z ich strony Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
   
k@mil
Pismak
Pismak


Dołączył: 29 Mar 2007
Posty: 82
Skąd: Cząstków

PostWysłany: 15.05.2007 08:03:57    Temat postu: bilety na AS I LAY DYING Odpowiedz z cytatem

bilet juz jedzie 70 pln-ów prosto z metalopolis.pl
aha znane są też już supporty:DAYMARES i TOXIC BONKERS
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
k@mil
Pismak
Pismak


Dołączył: 29 Mar 2007
Posty: 82
Skąd: Cząstków

PostWysłany: 04.07.2007 11:57:14    Temat postu: jakie wrazenia po koncercie? Odpowiedz z cytatem

na minus zdecydowanie za krotko, prawda?
na plus ze zespół cierpliwie podpisywał autografy

mam nadzieje ze po wydaniu nowej plyty tez zagraja w naszym kraju
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
A.O
Pismak
Pismak


Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 488
Skąd: Stettin

PostWysłany: 20.07.2007 21:11:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoda że nie mogłem być obecny na tym koncercie. Robota spowodowała żę z ledwością udało mi się być na Slocie gdzie 2 TM 2,3 dało niepowtarzalny koncert. Zaś fanom hardcore/scremo z pewnością podeszło Reform The Resistance.
Możesz dać trackliste As I Lay Dying z występu w Wa-wie ?

btw. dzienx za tłumaczenie bio Underouth. Przydałoby sie kompletne dico jeszcze ze składem na każdym albumie. Jak i tłumaczenia tekstów.
_________________
Orthodox Industrial & spiritfilled headbanging!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
   
k@mil
Pismak
Pismak


Dołączył: 29 Mar 2007
Posty: 82
Skąd: Cząstków

PostWysłany: 25.07.2007 13:48:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ELO

Ok, wiec po kolei, ja ciągle mam mieszane odczucia co do tego warszawskiego koncertu, kto wie może było by lepiej gdybym ja pojechał na SLOT a Ty na AILD , ha ha ha

Trak listy niestety nie mam, ale zobaczę co da się zrobić, może ktoś będzie miał.

Nigdy jakoś nie mogę zapamiętać kolejności utworów i co zagrali a czego nie było.

Ale w ciemno przed koncertem można było w ciemno obstawiać że będzie 'The Darkests Nights', 'Confined' oraz 'Through Struggle'. No a przy ‘FOREVER’ (właśnie słucham sobie tego kawałka) było kompletne szaleństwo.

Próbowałem robić jakieś zdjęcia ale jakoś nie jestem kompatybilny z moim aparatem, a kiedy w domu na komputerze oglądałem kawałek ich koncertu, kolejna porażka okazało się że nie miałem włączonego mikrofonu AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

A słyszałeś może kawałek z nowej płyty? Jest na ich myspace.com gorąco polecam

A 2 Tm 2,3 co grało? Numery z ‘888’ bo już żałuje, to jest naprawdę świetna płyta, szkoda ze niewiele radiostacji ją gra, przynajmniej w świętokrzyskim Sad wszędzie to niemiecko- włoskie techno dla debili )

A co do UNDEROATH to podaję tam w miarę dokładną dyskografię i zmiany w składzie, cały tekst jest może trochę zbyt długi ale poszukaj:’ Muzyka, ewolucja składu:”

O tłumaczeniu tekstów pomyśle już wkrótce bo najpierw chciałbym podrzucić Jasikowi & Agnes coś o ZAO, a to trochę potrwa, choćby same zmiany w składzie, prawda?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
Night wish
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 01 Cze 2010
Posty: 45

PostWysłany: 01.08.2011 20:10:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żeby nie zakładać nowego wątku. As I Lay Dying wystąpi 25.11.2011 roku w Krakowie, w klubie "Studio". Główny występ wieczoru należeć będzie do Amon Amarth. Szwedzi promują swój najnowszy krążek "Surtur Rising". Supportem będzie zespół Septic Flesh. Cena biletu to 85 zł i 99 zł w dniu koncertu.

As I Lay Dying wystąpi wcześniej w Warszawie, w klubie "Progresja" 14 sierpnia 2011 roku. Cena biletu to 60 zł, a w dniu koncertu 70 zł. Jako support zagrają zespoły: Sylosis i Born Anew.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
k@mil
Pismak
Pismak


Dołączył: 29 Mar 2007
Posty: 82
Skąd: Cząstków

PostWysłany: 17.05.2013 13:31:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

slyszeliscie pewnie o aresztowaniu Tima?
generalnie czlowiek chce zapytac WTF i o co kaman?
zdaje sie ze przesluchania jakies maja sie zaczac w czerwcu lipcu.

ciekawi mnie bardzo jak to sie wszystko skonczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
onright
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 24 Lut 2006
Posty: 34

PostWysłany: 21.05.2013 03:41:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Usiłowanie zabójstwa to poważny zarzut. Ale póki działa zasada domniemania niewinności...

Niemniej jednak widać różnice w postawie życiowej, w porównaniu z chociażby muzykami Living Sacrifice
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
bassy
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 24 Gru 2006
Posty: 41

PostWysłany: 07.06.2013 13:48:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale o co chodzi kurka wodna gdzie wykopujecie takie niusy?
aaa http://www.billboard.com/biz/articles/news/1560793/as-i-lay-dying-singer-tim-lambesis-arrested-over-plot-to-kill-wife[/url]
_________________
Pozdrawiam!
Bassy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum: Klub Dobrej Muzyki kdm.pl Strona Główna -> Black/Death/etc Metal Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszelkie prawa zastrzeżone <\\><    © KDM