klub dobrej muzyki FORUM   kdm.pl kdm.pl - Koncerty - Grupy <\\><
===
 FAQFAQ  RulesRegulamin  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ProfilProfil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości  ZalogujZaloguj 

Jak dodać zdjęcia do tego forum?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum: Klub Dobrej Muzyki kdm.pl Strona Główna -> Chili My
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dionizy
Nowy
Nowy


Dołączył: 15 Maj 2006
Posty: 3
Skąd: Łódź

PostWysłany: 16.05.2006 07:48:34    Temat postu: Jak dodać zdjęcia do tego forum? Odpowiedz z cytatem

chciałbym na forum zostawić choćby kilka zdjęć z ostatniego koncertu w Łodzi na "Baw się bez dopingu 2006", ale proszę o informacje, jak mogę to uczynić.
Tymczasem zapraszam na stronę:
http://wezel.salezjanie.pl/galerie/?id=67&n=1
tam znajdziecie kilka zdjęć z koncertu ... i nie tylko Smile

pozdrawiam
Dionizy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
zasada
Pismak
Pismak


Dołączył: 06 Mar 2003
Posty: 76
Skąd: Łódź -> Poznań

PostWysłany: 16.05.2006 10:03:36    Temat postu: dwa oblicza pieknego Jakuba:: modified Odpowiedz z cytatem




Adres html obrazka otacza sie tagami [img] z przodu i [/img] z tylu, ew. po wklejeniu adresu w okno wiadomosci, zaznaczamy go i klikamy na ikonke [Img] - druga od prawej w listwie ponad oknem.

Pozdrawiam x. Dionizego (bo chyba dobrze poznaje;))
_________________
Blaszony


Ostatnio zmieniony przez zasada dnia 17.05.2006 11:39:35, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
   
Ralf
Pismak
Pismak


Dołączył: 27 Sie 2005
Posty: 315
Skąd: Brwinów

PostWysłany: 16.05.2006 14:13:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

po pierwsze - wystarczy sam link, zdjecia sami znajdziemy

po drugie - wchodze na forum Chili My i widze jakies zupełnie nieznane mi zdjęcia :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
   
Dionizy
Nowy
Nowy


Dołączył: 15 Maj 2006
Posty: 3
Skąd: Łódź

PostWysłany: 16.05.2006 15:52:00    Temat postu: Pomyłka z sympatii do Triquetry Odpowiedz z cytatem

pewnie...
Zasada zamieścił zdjęcia Podola z TriQuetry, który rozpoczynał koncert wieczorny. Późniejsze zdjęcia w galerii są już z koncertu ChiliMy.
Z tym tylko, że chciałbym zamieścić zdjęcia niepublikowane na stronie Węzła, a także z poprzedniego koncertu w Łodzi.
Może mi się to uda - narazie zdjęcia mam u siebie na kompie - wiec dlatego też prosiłem o pomoc i wskazówki jak dołączyć zdjęcie do wiadomości.
pozdrawiam
Dionizy (ks.)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
Ralf
Pismak
Pismak


Dołączył: 27 Sie 2005
Posty: 315
Skąd: Brwinów

PostWysłany: 16.05.2006 19:44:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oki,teraz rozumiem

tylko po co zdjęcia jakiegoś Podola na fofum Chili Question

i mam nadziele że zasada jak i Dionizy nie zostaną tymczasowymi członkami naszego forum a zagoszczą na dłuzej, że pojawili się jedynie na czas koncertu w Łodzi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
   
zasada
Pismak
Pismak


Dołączył: 06 Mar 2003
Posty: 76
Skąd: Łódź -> Poznań

PostWysłany: 17.05.2006 11:33:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ralf napisał:
oki,teraz rozumiem
tylko po co zdjęcia jakiegoś Podola na fofum Chili Question

...hmmm...
Nie jakiegos a pieknego Wink
Dobra - mowiac szczerze, nie zorientowalem sie ze pytanie padlo na forum ChM - [zobacz posty od ostatniej wizyty] a nie przez odnosnikki na glownej stronie forum sie dostalem, fotki juz podmieniam.
Nie zamierzam na stale pokazywac sie na ChM forum, bo propozycja "papryczek" mnie nie rusza i tyla.

x.Dionizy - nie ma mowy o umieszczeniu zdjecia z zasobow komputera na forum, bez uprzedniego powieszenia go w sieci. Czy to na stronie www, czy na specjalnych serwerach do przechowywania plikow graficznych -> ja polecam www.photobucket.com

Tzw. bless...
_________________
Blaszony
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
   
Ralf
Pismak
Pismak


Dołączył: 27 Sie 2005
Posty: 315
Skąd: Brwinów

PostWysłany: 17.05.2006 15:17:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no,i od razu ten temat ładniej wygląda z fotką Chili Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
   
Dionizy
Nowy
Nowy


Dołączył: 15 Maj 2006
Posty: 3
Skąd: Łódź

PostWysłany: 18.05.2006 09:31:51    Temat postu: Tak więc dziękuję Odpowiedz z cytatem

Teraz wykorzysztam mozliwosci jakie daje internet i niedlugo juz podziele sie zdjeciami z obu koncertow w Lodzi (w ubieglym roku i niedawny- majowy). Pozdrawiam serdecznie, a jesli chodzi o moja obecnosc na formum - to postaram sie zagladac tu czesciej.

Dionizy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum: Klub Dobrej Muzyki kdm.pl Strona Główna -> Chili My Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszelkie prawa zastrzeżone <\\><    © KDM