klub dobrej muzyki FORUM   kdm.pl kdm.pl - Koncerty - Grupy <\\><
===
 FAQFAQ  RulesRegulamin  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ProfilProfil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości  ZalogujZaloguj 

Współpracownicy poszukiwani

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum: Klub Dobrej Muzyki kdm.pl Strona Główna -> Bliżej KDM
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Admin KDM
Admin KDM
<font color=red>Admin KDM</font>


Dołączył: 24 Gru 2002
Posty: 25
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 25.09.2004 00:13:59    Temat postu: Współpracownicy poszukiwani Odpowiedz z cytatem

Z racji, że serwis się nadal rozwija, wciąż poszukujemy webmasterów, grafików i dziennikarzy. Jeżeli szukasz praktyki w dziedzinie mediów, także umożliwiamy podjęcie ciekawych zadań medialnych i poznanie środowiska muzycznego. Jeżeli czujesz, że służba w KDM to coś dla ciebie - napisz !

I jeżeli masz pomysły, jak i co można poprawić, zmienić aby serwis był ciekawszy, pisz koniecznie ! A przede wszystkim zachęcam by modlić się o zespoły, może wybrane zespoły, które Bóg ci położy na sercu, bo one stoją na głównym froncie ewangelizacji naszego kraju i bardzo potrzebują naszego wsparcia. Przez swoją regularną modlitwę za KDM i zespoły przestajesz być biorcą a stajesz się uczestnikiem najlepszego dzieła na świecie ! A jednocześnie dziękuję wszystkim, którzy taką decyzję podjęli już wcześniej.

Pozdrawiam

Przemek Siczek
><//'> Klub Dobrej Muzyki
admin@kdm.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
   
Rafał Kobierecki
Nowy
Nowy


Dołączył: 20 Sty 2005
Posty: 2

PostWysłany: 20.01.2005 18:08:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej! 1. Zgadzam sie modlić sie za muzyków Contemporary Christian Music. Wink 2. Mogę służyć swoim czasem zespołowi poprzez np. przekazywanie informacji od nich odpowiednim adresatom. Dla mnie, dziennikarza, jest to jak najszersze forum. Trzeba towarzyszyć zespołowi na dobre i na złe. Umieć przyjąć sukces i porażkę. Mieszkam w Błoniu koło Wawy. Jeżeli zainteresowany jesteś, człowieku, wspólpracą to zapraszam do pisania na rafal1977@tlen.pl 3. Hej!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
z
Nowy
Nowy


Dołączył: 26 Lut 2006
Posty: 1
Skąd: Szczecin

PostWysłany: 26.02.2006 14:32:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm no ja moge sie pisac na pomoc w forum Very Happy a troszke w webmasteringu chyba tez... jak cos moje www sa w podpisie Wink
_________________
www.forum. zdroje.to.pl - www.sw.katarzyna.to.pl - www.modus.kdm.pl

"Nauka i religia nie pozostają w sprzeczności. Nauka jest po prostu zbyt młoda, żeby to zrozumieć"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
   
karher
Nowy
Nowy


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 3
Skąd: Sopot

PostWysłany: 19.04.2006 15:07:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chętnie się przyłączę,
jeśli coś się znajdzie dla takiego człeka jak ja Smile
w moim podpisie są stronki którymi się zajmuje....
jeśli coś w stylu www.karola.alleluja.pl pasuje to chętnie pomogę w tych tematach Smile))))))
_________________
Wszystko mogę w Tym, Który mnie umacnia !!!!!!!!!!!!!!!! <><


www.soda.diecezja.gda.pl
www.karola.alleluja.pl
<><
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum: Klub Dobrej Muzyki kdm.pl Strona Główna -> Bliżej KDM Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszelkie prawa zastrzeżone <\\><    © KDM