klub dobrej muzyki FORUM   kdm.pl kdm.pl - Koncerty - Grupy <\\><
===
 FAQFAQ  RulesRegulamin  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ProfilProfil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości  ZalogujZaloguj 

Nagrywanie piosenki

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum: Klub Dobrej Muzyki kdm.pl Strona Główna -> Porady dla muzyków
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
NICK_II
Nowy
Nowy


Dołączył: 17 Lis 2010
Posty: 3

PostWysłany: 17.11.2010 00:47:08    Temat postu: Nagrywanie piosenki Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich! Ja oraz moja koleżanka zajmujemy się śpiewaniem. Mamy już swoje teksty i chcielibyśmy coś nagrać. Tutaj moje pytanie do was: Czy muzykę stworzą nam w studiu nagraniowym czy musimy poprosić jakiegoś aranżera(producenta muzyki) o stworzenie podkładu i z nim (z tym podkładem) pójść do studia i tam nagrać? PROSZĘ O POMOC!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
bar96tek
Pismak
Pismak


Dołączył: 13 Kwi 2009
Posty: 85
Skąd: Chełm

PostWysłany: 17.11.2010 08:51:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chcecie nagrywać profesjonalne nagrania to oczywiście musicie mieć załatwione studio Wink ale równie dobrze możecie zrobić studio w domu, tylko trzeba mieć odpowiednie programy na kompie itp.. i coś co nagrywa oczywiście ;] bless!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
NICK_II
Nowy
Nowy


Dołączył: 17 Lis 2010
Posty: 3

PostWysłany: 17.11.2010 15:48:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, ale chodzi mi o podklad czy w studiu nam go zalatwia czy muzimy wczesniej go sobie sami zalatwic?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
bar96tek
Pismak
Pismak


Dołączył: 13 Kwi 2009
Posty: 85
Skąd: Chełm

PostWysłany: 17.11.2010 18:45:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zależy od studia, ale raczej powinniście mieć przygotowany jakiś podkład, ale mi się wydaje że w studiu też można zrobić jakiś podkład ;]
Ja osobiście wam radze znaleźć jakiś muzyków niż puszczać sobie podkład ;]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum: Klub Dobrej Muzyki kdm.pl Strona Główna -> Porady dla muzyków Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszelkie prawa zastrzeżone <\\><    © KDM