klub dobrej muzyki FORUM   kdm.pl kdm.pl - Koncerty - Grupy <\\><
===
 FAQFAQ  RulesRegulamin  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ProfilProfil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości  ZalogujZaloguj 

Krytyczny stan Adama Otręby (ojca Mate.O)

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum: Klub Dobrej Muzyki kdm.pl Strona Główna -> Dobra Muzyka w Polsce
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Maly EL
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 01 Lut 2005
Posty: 29
Skąd: Wszechświat

PostWysłany: 17.03.2007 22:27:18    Temat postu: Krytyczny stan Adama Otręby (ojca Mate.O) Odpowiedz z cytatem

Dostałem przed chwilą taką wiadomość, wydaje się być wiarygodna:
Cytat:
Przed chwilą dostałam ową wiadomość i przesyłam ją dalej. Złączmy się w modlitwach o tego człowieka, gdyż to Boży sługa! Drodzy! Przed chwilą otrzymałem telefoniczną wiadomość o krytycznym stanie zdrowia br. Adama Otręby (Dyrektora Misjii "Młodzież dla Chrystusa", ojciec lidera zespołu "Mateo"). Zapraszam do udziału w modlitwach o Jego zdrowie - nasz Niebiański Ojciec nie raz pokazywał, że wspólna modlitwa zanoszona z wiarą może wiele.

Z pozdrowieniami
Henryk Rother-Sacewicz

_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
   
mcfunthomas
Pismak
Pismak


Dołączył: 03 Maj 2004
Posty: 71
Skąd: POLSKA

PostWysłany: 05.05.2007 00:22:39    Temat postu: Re: Krytyczny stan Adama Otręby (ojca Mate.O) Odpowiedz z cytatem

Maly EL napisał:
Dostałem przed chwilą taką wiadomość, wydaje się być wiarygodna:
Cytat:
Przed chwilą dostałam ową wiadomość i przesyłam ją dalej. Złączmy się w modlitwach o tego człowieka, gdyż to Boży sługa! Drodzy! Przed chwilą otrzymałem telefoniczną wiadomość o krytycznym stanie zdrowia br. Adama Otręby (Dyrektora Misjii "Młodzież dla Chrystusa", ojciec lidera zespołu "Mateo"). Zapraszam do udziału w modlitwach o Jego zdrowie - nasz Niebiański Ojciec nie raz pokazywał, że wspólna modlitwa zanoszona z wiarą może wiele.

Z pozdrowieniami
Henryk Rother-Sacewicz


I co z br.Adamem O. na dzień dzisiejszy?
_________________
"I poznacie prawdę a prawda was wyzwoli" - Jezus
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum: Klub Dobrej Muzyki kdm.pl Strona Główna -> Dobra Muzyka w Polsce Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszelkie prawa zastrzeżone <\\><    © KDM